Įkraunama...
Įkraunama...

Batų tema

QUOTE(zaRAza @ 2011 11 14, 11:19)
Net nezinau, katrie grazesni smile.gif


kokie simpatni thumbup.gif Man labiau antrieji
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 11 12, 21:56)
Atėjau į batų temą pasidomėti, ar smulkutės moterys randa tinkamų ilgaaulių batų? Man sunku rasti, nes visi per platūs per blauzdą. Vienus batus pirkau, paskui nešiau meistrui, kad susiaurintų aulą. Šiandien konsultantė pasiūlė pačius siauriausius, bet ir  jie man platoki. Ar nesusiduriate su šia problema?

Man lygiai tas pats. Nusiperku, o paskui nešu siaurinti aulą.
Atsakyti
Kur randat gražių jojiko batų? Gal kokiose internetinėse pard.? g.gif
Atsakyti
Man taip pat aktualu, tik būtų geriau ne internetinėse parduotuvėse 4u.gif
Girdėjau, kad louboutinai prarado teisę tik vieni spalvinti padus raudonai, dabar tai gali daryti bet kas biggrin.gif Na ir paduos dabar dar daugiau raudonpadžių kiniečiai... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 11 12, 20:56)
Atėjau į batų temą pasidomėti, ar smulkutės moterys randa tinkamų ilgaaulių batų? Man sunku rasti, nes visi per platūs per blauzdą. Vienus batus pirkau, paskui nešiau meistrui, kad susiaurintų aulą. Šiandien konsultantė pasiūlė pačius siauriausius, bet ir  jie man platoki. Ar nesusiduriate su šia problema?


Man tas pats doh.gif Negaliu panorejusi nusipirkti batus, nes visi per placiais aulais man verysad.gif
Arba jei jau randu tokius, kur aulas kaip man, tai buna baisus kulnas, arba nosis, arba spalva ar siaip kas nors... doh.gif
Na bet turiu pora poru, kur nereikejo nei siaurinti, ir atrodo, kaip ant manes siuti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 11 24, 19:45)
user posted image
wub.gif  Tik kutosą nujamt reikia


as jamu su kutosu!!!!!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2011 11 14, 11:19)
Net nezinau, katrie grazesni smile.gif
user posted image
user posted image

antri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 11 24, 22:09)


schmoll.gif
Atsakyti
Ech, kad būčiau 15 cm. žemesnė biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
na, man tai tie visi su storais kulnas labai jau mamos jaunystės batus primena blink.gif
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 11 12, 21:56)
Atėjau į batų temą pasidomėti, ar smulkutės moterys randa tinkamų ilgaaulių batų? Man sunku rasti, nes visi per platūs per blauzdą. Vienus batus pirkau, paskui nešiau meistrui, kad susiaurintų aulą. Šiandien konsultantė pasiūlė pačius siauriausius, bet ir  jie man platoki. Ar nesusiduriate su šia problema?


Mano avalynes dydis 41, o blauzda plona, tai laaabai sunku rasti tinkamus batus ax.gif Tiesa, siemet kazkaip pasiseke su zieminiais ilgaauliais, pavyko rasti Danijoje, ant aulo uzrasyta XS smile.gif
Atsakyti