Įkraunama...
Įkraunama...

Batų tema

Prietarai, antrieji labai nepatiko.. ax.gif

Rosebud
, aha.. Man taip pat. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstute @ 2011 10 24, 10:11)

šitie labai gražūs ax.gif
Atsakyti
Isimylejau, nooooriu verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos. Noreciau rudeniui nusipirkti kokius elegantiskesnius batukus. Man labai patinka aukstakulniai, taciau kasdiena vaikscioti su jais nera labai patogu. Beto, esu auksta, todel labai aukstu batu nenoreciau. Pasizvalgiau po parduotuves, ir pagalvojau, kad galbut vertetu nusipirkti batukus su platforma, panasius, kokius maciau sioje temoje idetus. Taciau nezinau, ar jie madingi. Girdejau, kad tokie batai kojas daro panasias i "kanopas". Tad norejau suzinoti Jusu nuomone. Ka manote apie tokius batukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2011 10 19, 13:48)

pritariu thumbup.gif

QUOTE(Prietarai @ 2011 10 24, 20:00)

noreciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy* @ 2011 10 25, 05:55)
šitie labai gražūs  ax.gif

Man apskritai retas kuris VS modelis nepatinka. ax.gif
Atsakyti
Kokie siais metais madingi zieminiai batai? Vakar apejau visas pagrindines parduotuves ir as visiskai pasimetusi, jau pati nebezinau ko noriu doh.gif Dauguma dabar su baltu avikailiu viduje, taciau man didziulis minusas kad nuo ju labai apsivelia pedkelnes, nes dazniausiai renkuosi sijonus.
Cia daug graziu modeliuku ikelta, nu bet realiai parduotuvese tokiu nera, visi tokie grubus, nedailus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2011 10 31, 23:55)
Kokie siais metais madingi zieminiai batai? Vakar apejau visas pagrindines parduotuves ir as visiskai pasimetusi, jau pati nebezinau ko noriu doh.gif Dauguma dabar su baltu avikailiu viduje, taciau man didziulis minusas kad nuo ju labai apsivelia pedkelnes, nes dazniausiai renkuosi sijonus.
Cia daug graziu modeliuku ikelta, nu bet realiai parduotuvese tokiu nera, visi tokie grubus, nedailus... doh.gif

tikrai taip, cia kiekvienam psl grozybiu prideta, o parduotuvese nieko panasaus schmoll.gif tikrai, kad visi grubus. Nezinau kaip reiks sias metais rasti, juk nauju, turbut, neatves i parduotuves doh.gif
Atsakyti
user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2011 11 02, 03:26)


is kur sitie batukai? ax.gif
Atsakyti
http://img.nilsongro...6_A.tif/600_600

kaip jum g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...spinduliukas...: 02 lapkričio 2011 - 15:47
QUOTE(hermess @ 2011 11 02, 15:13)
is kur sitie batukai?  ax.gif


Aha, man irgi baisiai įdomu g.gif
QUOTE(...spinduliukas... @ 2011 11 02, 15:46)


Asmeniškai nemėgstu batų su tokiais raišteliais, bet šiaip, jei ieškote tokio stiliaus, tai dailūs batai 4u.gif
Atsakyti