Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Skelbiu registracijos dėl vilnos pabaigą.

Sulauksiu Katiinyčio emailo ir išsiųsi visiem užsakymo lenteles, bei "taisykles", kurių norėčiau, kad paisytumėte dėl geresnės tvarkos ir susigaudymo visame kame. 4u.gif

Berods mūsų kokio 27 doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 02 gegužės 2011 - 12:02
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 02, 10:29)
gerai, sėdžiu, dirbu sisteminu. Ramybės, tiktai ramybės  biggrin.gif



Ramios, ramios lotuliukas.gif . Tik nekantriai laukiam hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Jezus Marija, o as jau pagalvojau, kad tu cia viskam pabaiga skelbi, net persigandau biggrin.gif
Laukiam 4u.gif
Atsakyti
Kadabra pagalvojai , kad pasaulio pabaiga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Srauni_upe taip dramatizuotai parase, o as tai ka - emiau ir patikejau biggrin.gif
Atsakyti
man tai pasirodė , kad Srauni organizuota motera ir griežta gerokai ane lotuliukas.gif , pažiūrėsim kaip su skaičiavimu jai bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Net šaltas prakaitas išpylė perskaičius sraunios upės žinutę doh.gif doh.gif doh.gif
Krepšelį susikrovusi, ramiai sau laukiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 02, 12:49)
man tai pasirodė , kad Srauni  organizuota motera ir griežta gerokai ane  lotuliukas.gif , pažiūrėsim kaip su skaičiavimu jai bus  lotuliukas.gif


motera, tu man savo emailą parašyk, o tai vilnos neduosiu i AŽ lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau per visur rašau, o ignoras totalus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 02 gegužės 2011 - 12:59
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 02, 13:57)
motera, tu man savo emailą parašyk, o tai vilnos neduosiu i AŽ lotuliukas.gif  lotuliukas.gif jau per visur rašau, o ignoras totalus


joo, mrmr miau irgi duoda biggrin.gif
Atsakyti
O tai ne lotuliukas.gif
Aš po perinstaliavimo vos kompe gaudausi, o jos čia juokiasi iš senimo lotuliukas.gif
Gal pasisakykit maždaug ka imat, nes aš noriu, bet nežinau ko, grynai moteriškas bruožas toks norėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 02 gegužės 2011 - 13:07
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 02, 14:02)
Berods mūsų kokio 27  doh.gif  biggrin.gif

Oi kaip nepavydžiu aš tau smile.gif . Ir užjaučiu tuo pačiu.
Atsakyti
Išsiunčiau visom e-mailus, jei kas negavot ar pan - skalambinkit varpais

Nu aš sau pati nepavydžiu biggrin.gif
Atsakyti