Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Juperi @ 2011 04 30, 09:10)
tai tame ir blogumas-as nematysiu ka pvz. Tu uzsisakai... doh.gif karsinys naturalus isbandytas-man del jo aisku...sluoksna (ta ciklameno) irgi...ale paprotinkit, keliu mikronu ji buvo? g.gif 28? g.gif

kitokiu pribumbasu vargiai ar uzsakinesi- o tai nezinau ne kur nukisau tuos magnetukus rankiniu uzsegimui hihihi.gif  hihihi.gif cyyyyyrkai ane? lotuliukas.gif dabar pagalvosit, kad pas mane namie bardakas, o per vidury takas??? mirksiukas.gif neeee, ale dievaz kazkur nukisau doh.gif

Jei Sr. upe turi sveiko proto tai turėtų sudaryrt lentelę ir visos įsirašytumėm. Bet jei neturi ką veeikt, tai keikvieną pati suvedinės, tada tikrai nematysim. Bet tu paprašyk ir pasiviešinsim smile.gif .
Dažyta sluoksna buvo (ir yra dabar dažoma ) 29 mic.

Toplonoje moloko (kažkas klausė) akivaizdžiai gelsvesnė už naturalnį belį. Bet tas natūralus baltumas tikrai nesnieginis. O Moloko dar gelsvesnis.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 30, 08:16)
Bet tu paprašyk ir pasiviešinsim smile.gif .

Nu jeigu jau taip liepi- PRASAU biggrin.gif
Atsakyti
mergytes,o tas naturalus karsinys gerai veliasi?noriu pradziai ka nors nebrangiai nusipirkti,jis kiek ziuriu pigiausiai gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2011 04 30, 08:29)
mergytes,o tas naturalus karsinys gerai veliasi?noriu pradziai ka nors nebrangiai nusipirkti,jis kiek ziuriu pigiausiai gaunasi.

savotiskas...traukiasi ne itin daug...veliasi pradzioj, kol riebaliukas nueina, lyg sunkiau,puciasi, bet paskui pasiduoda iki... stipraus suvelimo. Gali bandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
as nusipirkau is wool tokio pigaus karsinio(bet ne lietuvisko) tai ojojo kaip vargau.ir labai nepatiko,kad pukuojasi ir velimo eigoje ir isdziuvusi tapkute pukuota tokia labai sad.gif as irgi laukiu gal kas paviesins krepseli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2011 04 30, 08:39)
as nusipirkau is wool tokio pigaus karsinio(bet ne lietuvisko) tai ojojo kaip vargau.ir labai nepatiko,kad pukuojasi ir velimo eigoje ir isdziuvusi tapkute pukuota tokia labai sad.gif as irgi laukiu gal kas paviesins krepseli smile.gif

nuuuu... ojojoj plaukelis sito karsinio...bet savotiskas zavesys tame yra
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 30, 08:10)
dabar pagalvosit, kad pas mane namie bardakas, o per vidury takas??? mirksiukas.gif


neeee, nes cia pas mane taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2011 04 30, 07:39)
as nusipirkau is wool tokio pigaus karsinio(bet ne lietuvisko) tai ojojo kaip vargau.ir labai nepatiko,kad pukuojasi ir velimo eigoje ir isdziuvusi tapkute pukuota tokia labai sad.gif as irgi laukiu gal kas paviesins krepseli smile.gif

sakyč jei nori malonesnio vėlimo proceso - stora sluoksna iš bg labiau tam tinkama - tiek dažyta tiek natūrali
Atsakyti
o apie kuria sluoksna cia kuri rase, kad trumpas plaukas ir gija plona? g.gif Zollia, gal tu rasei?
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 30, 11:13)
o apie kuria sluoksna cia kuri rase, kad trumpas plaukas ir gija plona? g.gif  Zollia, gal tu rasei?

26 mic. Bet man tai vėlės ji vis tiek gerai, tik tiek, kad lyginant su 28 mic. brangoka gaunąs.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 30, 10:41)
26 mic. Bet man tai vėlės ji vis tiek gerai, tik tiek, kad lyginant su 28 mic. brangoka gaunąs.

aaaaaa.... aciukas 4u.gif
Atsakyti
Raganele, kur įdejai pirmam puslapi nuotraukytes sluoksnos irgi iš jų galima rinktis užsakymui, nes aš išvis nieko nebesusigaudau doh.gif , kokie pavadinimai, ir kiek mikro ( ar irgi 29)
Atsakyti