Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(raganele @ 2011 04 29, 19:23)
Tabak - šviesau ruda, kofe - tamsiausia ruda, dыmčiatыi - pilkas vos su melsvumu.

Mamyčių šventės proga gavau apčiupinėt dukrytės darželines tapukes iš BG sluoksnos alyvinės - žinokit nerealiai bigsmile.gif jokutėlio bumbulėlio, super nešiojasi - tapkiukams rankinukams aš 100% už šitą vilną, man merino 21 sluoksna baisiai bumbuliuojasi tapkėse...
Ploniesiems gaminiams matyt reik mažiau mikronų.

O aš galvojau, kad dymčiatyj kofe doh.gif , nes po dymčiatyj nebuvo kablelio. Tai ir ieškojau, kuri ten tokios spalvos ta sluoksna? smile.gif
Atsakyti
as jau nesusigaudau cia... jus taip gerai nusimanot apie tas vilnas doh.gif doh.gif praeita karta as kazkuria nukopinau-tik nepamenu kuria- Besijuokiancia ar Trakst... si kart jeigu cia nerasysit ka jamat-prapulsiu doh.gif doh.gif
Atsakyti
Merginos kazka matomai praleidau.o iki kada galima galvoti, rinktis?
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2011 04 29, 21:23)
Merginos kazka matomai praleidau.o iki kada galima galvoti, rinktis?


cia pati didziausia paslaptis - ir as niekaip neisklausiu tongue.gif
Atsakyti
lygtai iki pirmadienio g.gif Reik verst lapus atgal rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, kurios uzsisakinejot is bg silko gijas, kaip jos? Ar patiko? (berods Raganele buvo uzsisakius). Tokios:
user posted image

p.s. galejo gi tie bulgarai ir mazesnes fotkes susikelti hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 29 balandžio 2011 - 20:42
QUOTE(Juperi @ 2011 04 29, 20:57)
as jau nesusigaudau cia... jus taip gerai nusimanot apie tas vilnas doh.gif  doh.gif praeita karta as kazkuria nukopinau-tik nepamenu kuria- Besijuokiancia ar Trakst... si kart jeigu cia nerasysit ka jamat-prapulsiu doh.gif  doh.gif

Va va ir aš ausimis karpau doh.gif Merginos būkit geros pasidalinkit savo krepšeliais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 29, 17:47)


Через неделю должны быть еще 8 цветов топса.[COLOR=blue][/color]
[

tai kaip suprantu lauksim kol visą spalvų paletę pamatysim ax.gif
Atsakyti
šilko aš tik to garbanoto užsakiau, kur vos praardyti kokonai - na nieko toks. Siūlų tai neužsakinėjau, nes mamos spintoj šilkinių krūvą radau, mano amžiaus daugmaž, ale geri biggrin.gif
Dabar krepšelis bus rudas karšinys ir visokia spalvota sluoksna, dar būtinai pilkai ruda natūrali ir galvoju dėl baltos - mano 28 buvo "šilto pieno" spalvos, kažin ar kitos baltesnės būtų? Ne visur norisi perdėto natūralumo, o ir kvarbatkėlių baltų negaliu prie anos priderint g.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 04 29, 21:48)
tai kaip suprantu lauksim kol visą spalvų paletę pamatysim ax.gif

tai ji čia raganelei jau senai buvo atsiuntusi šią žinutę, bet paletė svetainėje nepasikeitė g.gif . O gal reik papildomai BG užklausti?
Atsakyti
Manyčiau, kad reikia užklaust asmeniškai.
Jie nieko nebruka. Nors aš rašiau, kad mes žadam dar užsakyt, bet Katia nei vieno laiško neparašė, kad jau nudažė. Žodžiu kultūringi tokie, pati ji nieko papildomai (jei nebuvo prašyta) nerašys.
Juperi, tai susirašysim kas ką ima. Sr.upė gi žadėjo visoms per meilus surašyt, aš tai ramiai sėdžiu ir laukiu kol man asmeniškai parašys bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 30, 07:54)
Manyčiau, kad reikia užklaust asmeniškai.
Jie nieko nebruka. Nors aš rašiau, kad mes žadam dar užsakyt, bet Katia nei vieno laiško neparašė, kad jau nudažė. Žodžiu kultūringi tokie, pati ji nieko papildomai (jei nebuvo prašyta) nerašys.
Juperi, tai susirašysim kas ką ima. Sr.upė gi žadėjo visoms per meilus surašyt, aš tai ramiai sėdžiu ir laukiu kol man asmeniškai parašys bigsmile.gif .

tai tame ir blogumas-as nematysiu ka pvz. Tu uzsisakai... doh.gif karsinys naturalus isbandytas-man del jo aisku...sluoksna (ta ciklameno) irgi...ale paprotinkit, keliu mikronu ji buvo? g.gif 28? g.gif

kitokiu pribumbasu vargiai ar uzsakinesi- o tai nezinau ne kur nukisau tuos magnetukus rankiniu uzsegimui hihihi.gif hihihi.gif cyyyyyrkai ane? lotuliukas.gif dabar pagalvosit, kad pas mane namie bardakas, o per vidury takas??? mirksiukas.gif neeee, ale dievaz kazkur nukisau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 30 balandžio 2011 - 07:12