Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Va kaip šauniai atkrito mano paskutinis noras papildyti krepšelį ruduoju karšiniu smile.gif
Raganėle, labai gražios tapkės thumbup.gif , reiks kažkada išbandytio šabloną su ausytėmis.
Bet nuo sluoksnų, tai neatssakysiu smile.gif
Raganėle, o lietuviškas karšinys už tokią kainą parduotuvėje? internetinėje tokia kaina lyg ir nesimato g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronet @ 2011 10 04, 10:20)
Va kaip šauniai atkrito mano paskutinis noras papildyti krepšelį ruduoju karšiniu smile.gif
Raganėle, labai gražios tapkės thumbup.gif , reiks kažkada išbandytio šabloną su ausytėmis.
Bet nuo sluoksnų, tai neatssakysiu  smile.gif
Raganėle, o lietuviškas karšinys už tokią kainą parduotuvėje? internetinėje tokia kaina lyg ir nesimato  g.gif

Sluoksnos ir man tapkėms nepamainomos, o va karšinį mainysiu. Kaina tokia perkant 3kg ir daugiau.
Atsakyti
Tada aišku kodėl tokia kaina smile.gif Vasarą ten buvau pirkusi nemažai dažyto karšinio, tai akcija buvo didesnį kiekį perkant po 20 Lt už kg.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 10 04, 10:18)
Padabokit kas nors mano vaikus, tai ir rudą lietuvišką subandysiu  biggrin.gif  gal visai nereikės bulgariško karšinio siųstis, nes pilkasis spalva labai panašus į bg pilką sluoksną ir melanžinį karšinį. Beje adatėlių lietuviškame nebuvo, tik šiaudų ir samanų - man žiauriai gražiai jie įsivelia lotuliukas.gif


Tai net nežnau, gal nereikėjo tda to bg karšinio imt.... g.gif
Atsakyti
Dažyto lietuviško iš ten atsižegnojau...

QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 04, 10:50)
Tai net nežnau, gal nereikėjo tda to bg karšinio imt....  g.gif

Gavau iš besijuokiančios labai gerą exelinę lentelę, persiųsiu visoms ir po šiandienos pamąstymų baigiam reikalą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 10 04, 12:18)
Padabokit kas nors mano vaikus, tai ir rudą lietuvišką subandysiu  biggrin.gif  gal visai nereikės bulgariško karšinio siųstis, nes pilkasis spalva labai panašus į bg pilką sluoksną ir melanžinį karšinį. Beje adatėlių lietuviškame nebuvo, tik šiaudų ir samanų - man žiauriai gražiai jie įsivelia lotuliukas.gif

Rudas lietuviškas nesivelia doh.gif , jei tą patį turim omeny.
O šviesiai ir tamsiai pilkas galutiniam rezultate labai gažiai gaunąs, bet man jiems reikia be galo daug pastangų, kad tikrai normaliai sutraukt. O ir akuotas saujom slenka, tiek veliant, tiek nešiojant. Kai galiausiai išslenka, tada jau viskas tvarkoj.

Pamiršau parašyt, kad Raganėlės tapukai labai gražūs 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 04 spalio 2011 - 11:36
QUOTE(raganele @ 2011 10 04, 10:55)
Dažyto lietuviško iš ten atsižegnojau...
Gavau iš besijuokiančios labai gerą exelinę lentelę, persiųsiu visoms ir po šiandienos pamąstymų baigiam reikalą smile.gif


gerai ta dar turu lako pagalvot smile.gif
Atsakyti
1. raganėlė 8kg
2. Ronet 8 kg
3. Bulaukiux 5 kg
(iki 19+19kg)
4. Trakst 4kg ( apetitas auga...)
5. Srauni upe 3 kg
6. Molė 5-6 kg (draugę vėlėjėlę dar turiu ), priimkit ir mus
7. Agnužė apie 1kg (ne vilnos už pan. 28 eurus)

Atsakyti
Raganele, super kaimiskos jaukios tapkutes. wub.gif As siandien 45 su auliukais mucinu. Nors ir ne is karsinio, bet vistiek tikiuosi uzuojautos ir supratimo. biggrin.gif


Tas lietuviskas karsinys man tai labai patinka, tik va kai uzsiroviau ant jo su adatom - dabar bijau. O jau plauku nuo jo... Dieve dieve. Vien del to nusipirekau sietuka i kanalizacija, nes po vienu tokiu slepeciu B teko visa sistema ardyt ir tvarkyt. Taigi turekit omeny. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 10 04, 14:37)
Raganele, super kaimiskos jaukios tapkutes.  wub.gif  As siandien 45 su auliukais mucinu. Nors ir ne is karsinio, bet vistiek tikiuosi uzuojautos ir supratimo.  biggrin.gif
Tas lietuviskas karsinys man tai labai patinka, tik va kai uzsiroviau ant jo su adatom - dabar bijau. O jau plauku nuo jo... Dieve dieve. Vien del to nusipirekau sietuka i kanalizacija, nes po vienu tokiu slepeciu B teko visa sistema ardyt ir tvarkyt. Taigi turekit omeny.  ax.gif

Trakst, prasei nuorodos i slepeciu tema...ar atsiunte kas??? jeigu neee....siunciu
http://www.supermama...;#entry50166456
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 10 04, 10:55)
Dar man visgi labai imponuoja tas faktas kad ji vietinė ir net skraidinti nereik - prašom palyginti - lietuviška pilkoji

O-o-o kokios fainuoliškos tos didžiosios bigsmile.gif Forma tokia apvalaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 10 04, 20:01)
O-o-o kokios fainuoliškos tos didžiosios bigsmile.gif  Forma tokia apvalaina 4u.gif

Ačiū, ale forma tai nuo mano "kurpalių" biggrin.gif mat vietoj jų naudoju maximinius kroksus - vasarą tokių teisingų buvo, man patinka ant jų suglostyti apvalumai
Atsakyti