Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

b]Papildyta:[/b]
1. raganėlė 8kg
2. Ronet 8 kg
3. Bulaukiux 5 kg
(iki 19+19kg)
4. Trakst 4kg ( apetitas auga...)
5. Srauni upe turbūt 2 - 3 kg (jei galiu susimokėt po spalio 15d.)
6. Molė 5-6 kg (draugę vėlėjėlę dar turiu bigsmile.gif ), priimkit ir mus
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 10 03, 11:07)
Natūralus rekomenduotiniausias - rudas ir natūrali pilka sluoksna.
Helpo reikia,kas esat iš anksčiau lentelę gal pasidarę gal mestelėtumėte man, negaliu ilgiau prisėst padaryt, vidurinioji mažė susirgo, tai sukuosi su arbatėlėm po namus kaip išprotėjus.
Ale vilnos vistiek labai reik biggrin.gif


Raganėle, permesiu tau i mailą turputuką vėliau lentutę excel, kokią mes naujdoom pereitą kartą. Tik vėliau, dabar baisiai laiko neturiu.
Atsakyti
Gal kuri esat šitą bandę?
30 mic natūrali avies sluoksna pati paskutinė ruda...

http://www.ecohobby.info/produkcia/ш...54;В.html
Atsakyti
[quote=srauni_upe,2011 10 03, 16:37]
Gal kuri esat šitą bandę?
30 mic natūrali avies sluoksna pati paskutinė ruda...

Nuorodos neatidaro, bet spėju ruda natūrali sluoksna tik viena. Man ji superinė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronet @ 2011 10 03, 15:52)


Nuorodos neatidaro, bet spėju ruda natūrali sluoksna tik viena. Man ji superinė smile.gif


Reiks imt smile.gif

Sunku atsrnkt, akys nori visko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 03 spalio 2011 - 15:57
Tai jau tikrai, akys nori visko smile.gif Prie savo 8 kg, kurių man labai labai reikia lotuliukas.gif dar reikia ir kg rudojo karšinio doh.gif , bet kaip tokį kiekį parsitempsiu iki namų? g.gif
Atsakyti
Sveikos vėlėjos maniakės biggrin.gif
Atsidės dienelei užsakymas - namai virto ligoninės priimamuoju, nepykit, tuoj susitvarkysiu su ligoniais ir suvesiu galus doh.gif

Dėl karšinio norėjau parašyti - vakar išbandžiau lietuviškąjį natūralų (woole 36 Lt/kg) žinokit jis veliasi geriau nei bulgariškas, tiesa kol kas tik pilką bandžiau, rudo tik 100g pirkau. Prieš užsakydama norėjau pažiūrėti lietuviškas alternatyvas ir tikriausiai atsisakysiu bulgariško, nes lietuviškas tikrai neblogas, pasirodo, jo minusas - purvinas... Bulgariškas gražiai išplautas. Bet natūralistinis ūkiškas tapkių vaizdelis mane tenkina lietuviškojo, tad iš bulgarų norėsiu tik sluoksnų.

Ta natūrali pilkoji 30 mic. sluoksna tikrai nereali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 04 spalio 2011 - 09:21
QUOTE(raganele @ 2011 10 04, 10:19)
Dėl karšinio norėjau parašyti  - vakar išbandžiau lietuviškąjį natūralų (woole 36 Lt/kg) žinokit jis veliasi geriau nei bulgariškas, tiesa kol kas tik pilką bandžiau, rudo tik 100g pirkau. Prieš užsakydama norėjau pažiūrėti lietuviškas alternatyvas ir tikriausiai atsisakysiu bulgariško, nes lietuviškas tikrai neblogas, pasirodo, jo minusas - purvinas... Bulgariškas gražiai išplautas. Bet natūralistinis ūkiškas tapkių vaizdelis mane tenkina lietuviškojo, tad iš bulgarų norėsiu tik sluoksnų.


Raganele, ikelk foto tapkuciu is lietuvisko 4u.gif (idomu kaip atrodo).
Ir sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 10 04, 09:19)
Sveikos vėlėjos maniakės  biggrin.gif
Atsidės dienelei užsakymas - namai virto ligoninės priimamuoju, nepykit, tuoj susitvarkysiu su ligoniais ir suvesiu galus doh.gif

Dėl karšinio norėjau parašyti  - vakar išbandžiau lietuviškąjį natūralų (woole 36 Lt/kg) žinokit jis veliasi geriau nei bulgariškas, tiesa kol kas tik pilką bandžiau, rudo tik 100g pirkau. Prieš užsakydama norėjau pažiūrėti lietuviškas alternatyvas ir tikriausiai atsisakysiu bulgariško, nes lietuviškas tikrai neblogas, pasirodo, jo minusas - purvinas... Bulgariškas gražiai išplautas. Bet natūralistinis ūkiškas tapkių vaizdelis mane tenkina lietuviškojo, tad iš bulgarų norėsiu tik sluoksnų.

Ta natūrali pilkoji 30 mic. sluoksna tikrai nereali.


va va aš apie lietuvišką rašiau. Jis žiauriai purvinas, ir man regis iš pačios karšyklos pirkau. Už virš 2 kg sumokėjau 60. Tai ir šukšlių daug, ir limpa ir vanduo purvinasi
Papildyta:
Taisau

1. raganėlė 8kg
2. Ronet 8 kg
3. Bulaukiux 5 kg
(iki 19+19kg)
4. Trakst 4kg ( apetitas auga...)
5. Srauni upe 3 kg
6. Molė 5-6 kg (draugę vėlėjėlę dar turiu ), priimkit ir mus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 04 spalio 2011 - 09:47
Šiaip tai ir bulgariškasis su lanolinu - limpa prie rankų ir yra šiukšliukų, tiesa, nepalyginsi kiek lietuviškoje ir mūsiškė neplauta, ale gi beveliant išsiplauna lotuliukas.gif Dar man visgi labai imponuoja tas faktas kad ji vietinė ir net skraidinti nereik - prašom palyginti - lietuviška pilkoji i bulgariška 30mic. sluoksna šalia:
user posted image

Vistiek karšinį bg naudoju tik tada, kai noriu grubaus paviršiaus, tokį daugmaž išgavau ir su lietuviška. Jei reikia tiesiog rudos vilnos - bg karšinys bent jau man netinka, kaip ir lietuviškas, nes jo ilgesni akuotai persimuša per visur.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 10 04, 10:55)
Šiaip tai ir bulgariškasis su lanolinu - limpa prie rankų ir yra šiukšliukų, tiesa, nepalyginsi kiek lietuviškoje ir mūsiškė neplauta, ale gi beveliant išsiplauna lotuliukas.gif Dar man visgi labai imponuoja tas faktas kad ji vietinė ir net skraidinti nereik - prašom palyginti - lietuviška pilkoji i bulgariška 30mic. sluoksna šalia:
user posted image

Vistiek karšinį bg naudoju tik tada, kai noriu grubaus paviršiaus, tokį daugmaž išgavau ir su lietuviška.  Jei reikia tiesiog rudos vilnos - bg karšinys bent jau man netinka, kaip ir lietuviškas, nes jo ilgesni akuotai persimuša per visur.

grazus tas lietuviskas, spalva pilkesne nei Bg. tapkes grazios.
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 10 04, 10:14)
grazus tas lietuviskas, spalva pilkesne nei Bg. tapkes grazios.

Padabokit kas nors mano vaikus, tai ir rudą lietuvišką subandysiu biggrin.gif gal visai nereikės bulgariško karšinio siųstis, nes pilkasis spalva labai panašus į bg pilką sluoksną ir melanžinį karšinį. Beje adatėlių lietuviškame nebuvo, tik šiaudų ir samanų - man žiauriai gražiai jie įsivelia lotuliukas.gif
Atsakyti