Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(srauni_upe @ 2011 09 30, 12:41)
OOOOOOOOOOOOOOO!  kas apsireiškė  biggrin.gif
ar priimtumėt mane,jei galėčiau susmokėti tik spalio 15 d. kokiem 2  kg?




Cia man ovacijos ir suksniai???

Nugis aciu, aciu bis.gif

Vasara ganiau zasis, daug skaiciau ir visai neveliau. Dabar dar daug konservuoju, o galva ketina plyst nuo minciu ideju ir noro velt. Vilna tik kaupiu, nesu namo, kraunu i spintas B siaubui ir vis "nu rytoj tai jau butinai..." lotuliukas.gif I kampa ispaudzia tik kai uzsako slepetes kasnors. O dabar vis dazniau uzsako, tai galit, kam idomu i Trkst veltinukus uzsukt. O jei dar priimsit ir atsiusit adresa kur jus ten ir kelinta veltu slepeciu tema gvildenat - butinai prisijungsiu. Jei priimsit blush2.gif
Atsakyti
neslėpsu, trūko trūko ča tavo meniško polėkio smile.gif
Atsakyti
gal galite ideti bulgariskos vilnos puslapio nuoroda smile.gif
ACIU
Atsakyti
http://www.ecohobby.info/
Atsakyti
Na, žiūrim ką turim ir paskaičiuojam...
Atrašė Katia apie dabartinę padėtį - 20kg siuntinys sako bus 90 eurų+ 2,7 draudimas. Jei vien 19kg sluoksnos - telpa į vieną maišą, jei keli kg karšinio - purus daiktas ir sako į vieną paketą telpa tik 16-17kg. Man karšinio būtinai reikia, vadinasi, kad gautumėm 15% nuolaidą darom du siuntinukus.

Сейчас в наличии:
1) Вся палитра топса болгарского 29 микрон, выберайте любой цвет.
2) Натуральный кардочес 3 цвета: белый обычный, + белый с добавкой 20% мерино, Мела, Коричневый
3) Топс натуральный:
32 микрона белая и как топленное молоко, 31 микрон белая, 30 микрона серая естественный цвет.

Также все остальное, что вы видети на сайте в наличии.


Va takije dela, skaičiuojam protingieji kurmiai ar baisiai brangus tas malonumas gaunasi biggrin.gif

Atsakyti
tai nemenka siuntimas pabrango... aš r karšinio norėčau pabandyt...
Atsakyti
Manrods gaunasi ~70Lt už storą spalvotą sluoksną ir ~50 Lt už rudą karšinį tokiom kainom. Sluoksnaman vistiek tapkiškiausia vilna ever, nebent artimiausiu metu pirmosiose skylę dukra pagaliau pranešiotų, ale kad jos net nedyla biggrin.gif O karšiniui jei vietoj analogų rasčiau būtų gerai g.gif

O ar bandėt lietuviškus nedažytus karšinius iš wool? Gal jie įmanomai veliasi ir adatų juose nėr?
Prieš mėnesiuką su dažyta geltona wooline vilna draugė pas mane veldama rankas susibadė...
Atsakyti
Dažytoje wool'o senesnio pirkimo vilnoje irgi buvau radusi kelias adatas, reiks bandyt su magnetu gaudyt.

BG sluoksna man net su tokia siuntimo kaina reikalinga smile.gif Raganėle, ar gavote mano sąrašiuką BG vilnos? jei turit kažkokią exel formą sąrašui, galiu perrašyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 02 spalio 2011 - 21:51
Merginos, o mane priimtumėt su smulkiais dalykais - imčiau šilko atraižų, šilko dekorui ir magnetinių užsegimų maišelį?
Atsakyti
Ronet, gavau 4u.gif
Siunčiam siunčiam, rašykit toliau tą eilutę, bet kiek tilps į 2 siuntinukus tiek iš eilės ir paklius. Parašykit man rasa.ea@gmail.com, į atsakymus lenteles įdėsiu, kad vienodos būtų, suvesiu ir žiūrėsim ką Katia paskaičiuos konkrečiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 03 spalio 2011 - 08:07
QUOTE(raganele @ 2011 10 02, 21:20)
Manrods gaunasi ~70Lt už storą spalvotą sluoksną ir ~50 Lt už rudą karšinį tokiom kainom. Sluoksnaman vistiek tapkiškiausia vilna ever, nebent artimiausiu metu pirmosiose skylę dukra pagaliau pranešiotų, ale kad jos net nedyla biggrin.gif O karšiniui jei vietoj analogų rasčiau būtų gerai g.gif

O ar bandėt lietuviškus nedažytus karšinius iš wool? Gal jie įmanomai veliasi ir adatų juose nėr?
Prieš mėnesiuką su dažyta geltona wooline vilna draugė pas mane veldama rankas susibadė...


tikrai po BG sluoksnos bandžiau velti tapkes iš mikštesnės, kaip kad ankščiau darydavau... tai na ir pūkuojasi, ir pučiasi ir dar kas smile.gif
Papildyta:
1. raganėlė 8kg
2. Ronet 8 kg
3. Bulaukiux 5 kg
(iki 19+19kg)
4. Trakst 4kg ( apetitas auga...)
5. Srauni upe turbūt 2 - 3 kg (jei galiu susimokėt po spalio 15d.)



Po kek mn vienos spalvos imt galma? Kaip aną kart?
Ir kurį natūralų karšnį labiausiai rekomenduotumėte? Balto ta lietuviško turu, bet dar nebandžau...

O mėlynas sluoksnas jau peržegnojau smile.gif
Atsakyti
Natūralus rekomenduotiniausias - rudas ir natūrali pilka sluoksna.
Helpo reikia,kas esat iš anksčiau lentelę gal pasidarę gal mestelėtumėte man, negaliu ilgiau prisėst padaryt, vidurinioji mažė susirgo, tai sukuosi su arbatėlėm po namus kaip išprotėjus.
Ale vilnos vistiek labai reik biggrin.gif
Atsakyti