Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Jei siuntinys 19 kg, tai 1 kg prisideda grubiai imant maždaug po 16 Lt? Tai dažyta sluoksna grubiai imant be jokių naulaidų gautųsi apie 70 Lt. Kad gal vistiek apsimoka? g.gif Veliasi tai bent man labai gerai ir net juoda sluoksna galima sakyt, kad nė trupučio neleido spalvos. Gal vos vos. Žalia irgi neleido. velt vienas malonumas tapsiukus smile.gif Raganėle, jei nuomonės nekeiti visvien jungsiuosi smile.gif tik kiekį dar reik pasidėliot, nes jau 8 kg gaunasi, reik kažkaip pamažint, hm g.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,


vienas paukstukas paciulbejo, kad uzsakymeli formuojat... ax.gif Gal dar itilptu viena Vilniete? As jau norejau pati bandyt uzsakinet, bet jei galima butu koperuotis - buciau bais dekinga... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Viskas, 8 kg nieks daugiau nesimažina. Gal dar kažko neturės kaip ir praėjusiais kartais, tai tada ir susimažins kiekis, arba kitais atstatysiu smile.gif (arba jei reiks pasispausti, kad kžką iš norinčių vilnelės priimti, tada galėsiu pasispaust)
Sąrašiukas perkeliu ir patikslinu.

Preliminariai:
1. raganėlė 8kg
2. Ronet 8 kg
...
(iki 19+19kg)


Rganėle, galiu sąrašiuką atsiųst ko noriu, tik nežinau kokia forma viską surašyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 30 rugsėjo 2011 - 08:37
QUOTE(Ronet @ 2011 09 30, 09:33)
Viskas, 8 kg nieks daugiau nesimažina. Gal dar kažko neturės kaip ir praėjusiais kartais, tai tada ir susimažins kiekis, arba kitais atstatysiu smile.gif (arba jei reiks pasispausti, kad kžką iš norinčių vilnelės priimti, tada galėsiu pasispaust)
Sąrašiukas perkeliu ir patikslinu.

Preliminariai:
1. raganėlė 8kg
2. Ronet 8 kg
...
(iki 19+19kg)
Rganėle, galiu sąrašiuką atsiųst ko noriu, tik nežinau kokia forma viską surašyti.

Preliminariai:
1. raganėlė 8kg
2. Ronet 8 kg
3. Bulaukiux 5 kg
(iki 19+19kg)
Atsakyti
Tai bujojat? aš tai dar vilnų turiu nemažai ir neturu pinigų, tai deja šį kart nejamsu... nors gal r norėtūs baltos ar natūralios kokios...
ach 19,5 miktrono baltas mersonas ach ach *****

ach ir natūral ruda 30 mic sluoksna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 30 rugsėjo 2011 - 09:00
Ach kad juos kur tuos pabrangimus doh.gif ale vistiek man reikia, tik gal pasimažinsiu savo kiekį, nes kai kuriai vilnai alternatyvų ir mūsuose gerų yr.
Ačiū Besijuokianti už info 4u.gif Parašysiu Katiai, kaip ten dabar reikalai su naujom siuntimų kainos ir ar visko turi, gal formą turės, būtų paprasčiau.

O dėl vilnos tai man ji alternatyva zelandietiškam karšiniui iš Rygos ir labai nebloga ypač nešiojime. Net ploniausiai klotų dar niekas nepravaikščiojo bulgariškų, o tas karšinys dyla dyla... Tiesa juoda ir ryškesnė melyna sluoksna stipriai dažė, bet juoda vistiek pati geriausiai besivelianti iš turėtų (nors gal nedaug turėjau biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 09 30, 09:42)
Preliminariai:
1. raganėlė 8kg
2. Ronet 8 kg
3. Bulaukiux 5 kg
(iki 19+19kg)



Tai jei iki 19 jau neitelpu???


Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 09 30, 10:23)
Tai jei iki 19 jau neitelpu???

lyg tai 2 po 19 bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 09 30, 10:24)
lyg tai 2 po 19 bus g.gif




aaaa... biggrin.gif Tai mane i kurytai is tu dvieju prasyciau su pora kilu priimti. biggrin.gif

1. raganėlė 8kg
2. Ronet 8 kg
3. Bulaukiux 5 kg
(iki 19+19kg)
4 Trakst 4kg ( apetitas auga...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 30 rugsėjo 2011 - 09:43
O pražuvėlė! biggrin.gif būtinai priimam su sąlyga, kad pamatysim vasarinius vėlinius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 09 30, 10:44)
O pražuvėlė! biggrin.gif būtinai priimam su sąlyga, kad pamatysim vasarinius vėlinius lotuliukas.gif



Tai kad tinginiavau per vasara lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
OOOOOOOOOOOOOOO! kas apsireiškė biggrin.gif


ar priimtumėt mane,jei galėčiau susmokėti tik spalio 15 d. kokiem 2 kg?
Atsakyti