Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

nors aš mažai veliu tapces, ale maišau vilnas dedu sluoksnos, kokio natūralios spalvos karšinio ir dar kokio spalvoto latviško karšinio, tai viskas kimba ore

net tinka ta mano baltoji gana pigi, nors ji plona, bet dedi storiau .....ir gerai veliasi mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif Juperi, aš kada tai buvau raudonoj paskendus, net pačiai bloga buvo...
bet nuo savęs nepabėgsi, dabar spalvotasis periodas....viskas laikina ir kinta.... rolleyes.gif svarbiausiai norai ir svajonės..... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangek: 14 liepos 2011 - 15:52
QUOTE(dangek @ 2011 07 14, 16:50)


net tinka ta mano baltoji gana pigi, nors ji plona, bet dedi storiau .....ir gerai veliasi mirksiukas.gif

mirksiukas.gif tinka tinka...ir as turiu Kadabros deka... gera vilnele, ypac visokiem delkatiem darbeliam (reklama-nemokama wink.gif ) prasysiu dar, jeigu turesi ir galesi ...
Atsakyti
Dangek, iš tiesų tašiokai labai dailūs. Bet labiausiai man juose patinka faktūra, tokia žievėta, raukšlėta ir visokia kitokia įdomi 4u.gif .
Atsakyti

na aš tom faktūrom užsižaidus, man pačiai labai patinka
o va tokia prasta stora vilna kaip tik gerai ir veliasi tokiem šyzam..... rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites,o kada vel uzsakinesite vilna -as irgi prisijungciau!

Super tinklapiukas
Atsakyti
savaitgalį būsiu vilniuj, jei vilnietėm reikia baltos vilnos
rašykit.... mirksiukas.gif
Atsakyti
reikia Dangek 4u.gif ir bulgariškoji natūralių spalvų baigiasi...
Atsakyti
Dangek, o 21 mic neturi baltos???
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 08 29, 19:41)
Dangek, o 21 mic neturi baltos???

ne neturiu.... unsure.gif
Atsakyti
Pasiskaitinėjau, kaip čia siuntimai vyko, pamiršus buvau per vasarą biggrin.gif Kadangi man "dega" kaip reikia nedažytų rudų gėrybių, tai suformuoju Vilnietišką siuntinuką. Atrodo optimaliausias variantas aną kartą buvo 2 siuntiniai po 20kg, tada ir sumos užtenka iki 15% nuolaidos ir furos pasiėmimui neprireikia.

Preliminariai:
1. raganėlė 8kg
2. Ronet 4-5kg
...
(iki 19+19kg)
Atsakyti
Rganėle ačiū, kad įtraukei smile.gif skubu susidėti krepšiuką ir išsiųsti, kad savaitgalį ramiai galėčiau kaime darbuotis smile.gif
Galiu patikslinti kad bus 6 kg tai tikrai, gal dar truputį pakeisiu, bet tikrai nemažinsiu, esu gobša tokiam gėriui biggrin.gif Tuoj atsirinksiu ir visiškai sutikslinsiu kiekį. Visko noriu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 30 rugsėjo 2011 - 07:15
Raganėle, siuntinių kainos pasikeitė, dabar 19 kg į Lt siųstis kainuoja 86 еurų. Čia ne iš kokių lentelių imu, bet Katia man pati tokias kainas rašė ir labai apgailestavo, kad iš LT dėl to gali užsakymų nebūti, nes pabrangsta viskas. Anksčiau siuntimas kainavo virš 50 eu. Aišku per didelį kiekį ten išsidalina, bet pabrangimas vieno kg gaunąsi gan žymus.

Kitas dalykas : dviems nors ir kartu suformuotiems siuntiniams, bet siunčiamiems atskirais adresais nuolaida netaikoma. Katia praeitą kartą pritaikė, bet rašė, kad tai paskutinis kartas. Ir atskirais adresais traktuos kaip atskirus siuntinius.

Ir darykitės lentelę excelyje, nes užsiknisit, ir Katiai lengviau skaičiuot, be to ji ir pati rašė, kad jie patys pageidauja excelyje gaut. Žadėjo patys excelines formas paruošt užsakymams, bet nežinau ar tą padarė.

Tai tiek ir sėkmės 4u.gif
Atsakyti