Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Nezinau merginos, sugunde mane kaimyne su ta vilna, atsisiuntem, nu cia visai ne sluoksna, cia karsinys su sintetikos priemaisomis susukuotas kaip sluoksna doh.gif Tai kaip uz karsini ir dar ne gryna verysad.gif sakyciau visai ne pigiai gaunasi g.gif Ir veliasi siaip sau schmoll.gif Ar jus sluoknos geros netureje? Nu as jauciuosi issidurusi, teks suvelt aisku i slepetes .... Vienas pliusas- spalvos grazios ax.gif
Atsakyti
Su sintetika? Kad juos kur doh.gif aš tai neatskiriu šitiek. O kad tinkama tik tapkėms ir kitiems storiems dalykams, tai buvo nuspręsta po pirmo siuntimosi ir čia prirašyta.
Bet ar sluoksna nėra ta pati vilna kaip karšinys tik sušukuota? Na ten sušukuota stora vilna ar tas nepaverčia vilnos sluoksna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2011 06 25, 10:21)
Nezinau merginos, sugunde mane kaimyne su ta vilna, atsisiuntem, nu cia visai ne sluoksna, cia karsinys su sintetikos priemaisomis susukuotas kaip sluoksna  doh.gif  Tai kaip uz karsini ir dar ne gryna  verysad.gif  sakyciau visai ne pigiai gaunasi  g.gif  I

Apie kurią spalvą čia kalbate? Jau pirmo siuntimo metu išsiaiškinom, kad 29 mikronų tinka velt tapukams ir rankinėms. Nė vienoj sluoksnoj nebuvo jokių priemaišų sintetinių. Apie ką jūs čia? Veliasi super thumbup.gif O kaina tokia pati gaunasi kaip zelandietiško karšinio siuluoazėj.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 06 25, 11:48)
Su sintetika? Kad juos kur doh.gif aš tai neatskiriu šitiek. O kad tinkama tik tapkėms ir kitiems storiems dalykams, tai buvo nuspręsta po pirmo siuntimosi ir čia prirašyta.
Bet ar sluoksna nėra ta pati vilna kaip karšinys tik sušukuota? Na ten sušukuota stora vilna ar tas nepaverčia vilnos sluoksna? g.gif

O tu padek vilną ir kokį sintetinį kaspiną. Vilną turi specifinį degančių plaukų,ragų, nagų, plunksnų kvapą.
Dar geriau atsiskiria iš nuodėguliuko. Vilnos nudegęs galiukas labai lengvai nutrupa ir su ranka nusiima. Sintetinio audinio nudegęs galiukas yra susilydęs, klijingas, ir nei ranka nusiima, nei nubyra. Ir jie vilnoj bus ženklesnis kiekis sintetikos, besilydanti sintetika tą galiuką suklijuos.
Turbūt pameni mūsų mokykliniais laikais kaspinus degindavom kad nebrigztų, koks kraštelis kiekas susidarydavo.

Atsakyti
As ir pirkau vilna sita slepetems, viskas tvarkoj, bet man su ja tai vargas doh.gif
Merginos, vilna neturi gurgzdeti, o sita gurgzda, isiziurekit gerai ten yra blizgiu siuleliu, jie ir yra sintetika, kokie 5 % tikrai yra. Faktaskad ja padeginus bus vilnos atpazinimo efektas. Ir pagal pesima vilnos galiu pasakyt, kad gryna vilna taip lengvai nesipesa. Prasta vilna tikrai, nebent as prie geros labai pripratusi.... Latviskas karsinys kur kas geresnis. Viskas tvarkoj, veliasi sita vilna, bet kad pasiekti norima rezultata, pastangu fiziniu reikia kur kas daugiau... Na cia mano tik nuomone rolleyes.gif Veliau kol kas tik pilka melandzine ir raudona. Kitas spalvas isbandysiu, bet ciupinejant tas pats.... Gera vilna turi net sausai tarp pirstu veltis, o sita puciasi ir taskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 25 birželio 2011 - 12:00
Aurelija tikrai teisi..esu pastebejusi ir pas mus pirktas karsinys buna su priemaisomis sintetikos.Bet pastaruoju metu nebepasitaikydavo. wub.gif
Atsakyti
Na, reiks eit atidžiai panagrinėt iš kur kojos dygsta g.gif .
Atsakyti
Deginau išsitraukusi man įtartiną plauką ( kaip atrodė sintetinis) iš raudonos sluoksnos. Nu bet degė ir trupėjo kaip vilna. Ir smirdėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2011 06 25, 09:21)
Nezinau merginos, sugunde mane kaimyne su ta vilna, atsisiuntem, nu cia visai ne sluoksna, cia karsinys su sintetikos priemaisomis susukuotas kaip sluoksna  doh.gif  Tai kaip uz karsini ir dar ne gryna  verysad.gif  sakyciau visai ne pigiai gaunasi  g.gif  Ir veliasi siaip sau  schmoll.gif Ar jus sluoknos geros netureje? Nu as jauciuosi issidurusi, teks suvelt aisku i slepetes .... Vienas pliusas- spalvos grazios  ax.gif


4u.gif nepykit tik ant manęs, bet manau kad klaidinate žmogeles...
pirma, tai čia tikrai sluoksna smile.gif Ji stora ir grubi ir tai normalu.
kad lengvai pešasi irgi normalu, esu vėlus iš nepamenu kokios veislės natūralioswoolo sluoksnuos apie 30 mic. lengvai pešėsi labai, ilgas plaukas, o daiktas gavos šiurkštus.

Dėl traškėjimo neduočiau rankos nukirst, bet gal tai gali būt dėl plauko apdorojimo dažant ir pan g.gif
Tikai pasiskaičius padeginau kuokšteli padarius lygia ploną šluotelę, it plonas plokščias teptukas. Ir sudegė viskas, niekas nesilydė, poto po atskirą bandžiau irgi tas pats. Aišku galima ekspertizėm dut, jei tikrai ytarimas yra.

Mes sluoksnos geros turėję, dirbu tiek su bg, tiek su 18 mik "veltinio namų". Tai skirtingi dalykai, nes skirtingos veislės, skirtingas apdorojimas, skirtingi dažai. Ir lygiai taip pat norint į tą 18 mic taip pat įmaišyti sintetinį pluoštą kurio net neatskirtume nuo vilnos, tik bijau kad tai finansiškai ir technologiškai neapsimoka.

Aišku, negaliu 100 proc garantuot. Galima kam nors tirti duot, bet kažkaip, ir klojasi ir veliasi normaliai. Aišku galėtų mažiau dažyti...
Beje pas mane yra likę lietuviško spalvoto karšinio, kuris panašiai "traška" plaukas toks storas.
Papildyta:
Beje, Aurelia, man labai gražūs jūsų darbai wink.gif Seniai esu pastebėjus etsyje

Nežinau, gal jei daug dirbat yra tiesos jūsų žodžiuose, reik daugiau patyrusių vilkų nuomonių smile.gif

Bet man vistiek nesinori del tos sintetikos tikėt.
Papildyta:
ir sluoksnas ar karšinys ant avies neauga, tai apdirbimo būdas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 06 27, 14:40)
įmaišyti sintetinį pluoštą kurio net neatskirtume nuo vilnos, tik bijau kad tai finansiškai ir technologiškai neapsimoka.


man sis argumentas itikinamas.
Atsakyti
Ar matėt, kad mūsų darbeliai jau patalpinti BG tinklapy? 4u.gif
Atsakyti
As del BG vilnos tikrai negaliu pakomentuoti ,nes nesu pirkusi ,bet ,kad buna priemaisu sintetikos karsinyje ,tai tikrai esu isitikinusi deginant. doh.gif .Bet nepasakysiu kieno tai buvo gamybos ,nes nebepamenu.Tik ,laimei,paskui tos vilnos visai nebeliko ,gal buvo nusiskundimu g.gif .vadinasi technologiskai tai imanoma. wub.gif
Atsakyti