Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

nu va ir aš gavau thumbup.gif dėkui Ramonesai
Atsakyti
Vėliau iš bulgariškos sluoksnos. Paviršius gražus ir lygus gaunasi, nu bet kad labai jau šiurkšti. Na aš įpratus dirbti su labai švelnia, gal dėl to...
Atsakyti
Ale pamenu jie planavo plonesnės dažyt, tai nekantrauju smile.gif)))
Atsakyti
o jau mėlynoji kaip spalva leidzia... doh.gif
Atsakyti
Sandia, o tau dažė tik vandenį, ar viską (rankas, bambukinį kilimėlį ir tt.)?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 06 09, 13:47)
Sandia, o tau dažė tik vandenį, ar viską (rankas, bambukinį kilimėlį ir tt.)?


viską...ir gan smarkiai
Atsakyti
Gaila, tikėkimės tai bus išimtis...
Nors realiai aš turbūt neleidžiančios spalvos vilnos nesu mačius, jei tik intensyvesnė spalva, tai ir dažo. Tik klausimas kiek, jei taip kaip woolo tai tada baisu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 09 birželio 2011 - 13:01
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 06 09, 14:00)
Gaila, tikėkimės tai bus išimtis...
Nors realiai aš turbūt neleidžiančios spalvos vilnos nesu mačius, jei tik intensyvesnė spalva, tai ir dažo. Tik klausimas kiek, jei taip kaip woolo tai tada baisu...

as kogero tokios neuzsisakiau thumbup.gif
Atsakyti
Čia Katia buvo rašius apie dažymą kažką, perkopijuoju:
Кардочес масляно-зеленый и болотный при первом споласкивании может пустить цвет, но не волнуйтесь, не линяет. Это такой технологический процесс окраски, на новом изделии всегда остается сверху налет краски, шерсть отдаст ее в первую воду и все.

Aš supratau, kad čia tik karšiniui tas spalvos leidimas bus būdingas.
Atsakyti
nu gal nėr taip baisiai kaip galėjo nuskambėt, kaip čia kažkada kažkas sakė, kad mėlynom rankom 2paras reik vaikščiot, tai tikrai taip ner...rankos buvo melsvos, bet greit atsiplauna wink.gif bet nebežinau kiek kartų reiks man čia tas tapces skalaut, kad vanduo nesidazytų, jei vanduo mėlynas - bus ir kojinės mėlynos, tiesa?
Atsakyti
man leisdavo siulų oazės karšinys, beveik visos spalvos. Ne woolo sluoksna leido mažiau smile.gif NU idomu kaip bulgariškoji bus
Atsakyti
aš savaitę mėlynom vaikščiojau nuo woolo lietuviško karšinio, 2 dienas nuo pilko melanžinio siūlų oazės doh.gif bulgariškos kol kas visos proto ribose ir nenudažo nieko aplink bent jau... Mėlynos kol kas neišbandžiau, tikiuosi nepasieks woolo lygio lotuliukas.gif
Atsakyti