Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Kažkuriam siuntinuke pakliuvo naujos spalvos. Pas mane nebuvo. Gal nufotografuosite smile.gif
Atsakyti
BG tinklapy jau sukeltos naujos spalvos.
Aš ką tik atsivežiau iš pašto savo siuntinį, pas mane pavyzdukai yra. Bet jie beveik analogiški BG tinklapy įkeltiems. Labai graži iš pirmo žvilgsnio pasirodė pilka melanžinė, Bg tinklapy ji tokia labai jau neaiški, o realybėj labai graži. Kitos spalvos labai panašios.
Atsakyti
o dievai, kiek ten melsvos pilkšvos atspalvių dabar wub.gif
Atsakyti
pilka melanžinė nereali, mačiau... užsimaniau, kitam užsakyme būtinai užsisakysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 06 03, 19:55)
pilka melanžinė nereali, mačiau... užsimaniau, kitam užsakyme būtinai užsisakysiu smile.gif

turi omeny karšinį?
Atsakyti
Melanžinė sluoksna juodai/pilka labai graži, ne karšinys, melanžas eina kaip vaivorykštinių vilnų, tiesiog tokiais ilgais dryžiais.
Ir iš vis susvėriau siuntinuką, tai pvz savo imtom spalvom esu labai patenkita, jos net gražesnės nei tikėjausi. O ir šiaip įspūdis vėlgi labai labai geras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 03 birželio 2011 - 20:46
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 06 03, 21:44)
Melanžinė sluoksna juodai/pilka labai graži, ne karšinys, melanžas eina kaip vaivorykštinių vilnų, tiesiog tokiais ilgais dryžiais.

Ta balta spalva melanžo pvz. gijoje jų tinklapyje man pasirodė kaip brokas blink.gif . O, pasirodo, taip turi būti smile.gif
Tai rezultatas pateisino lūkesčius thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau ar aiškiau, nei BG saite, bet įdedu vis tiek tas naujas spalvytes:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Faina ta pilka ir alyvuogine smile.gif
Atsakyti
man ta alyvuogių fainiausia wub.gif Kodėl mane traukia tos murzinos spalvos g.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 06 04, 13:46)
man ta alyvuogių fainiausia wub.gif Kodėl mane traukia tos murzinos spalvos g.gif

aš aną kartą užsisakiau alyvuogių karšinio, nu man labai graži ta spalva.
gavau vilnelę, rezultatas pranoko lūkesčius, spalvytės labai thumbup.gif
Atsakyti
Niu va jau vilnelę turiu, gražios spalvos smile.gif Tik keista,kad šiurkštoka, bet taip ir turi but tiek mikronų. Įdomu kaip velsis, tik kai tyčia galvoj kiaurymė, o vel tik kad velt nenoriu, na bet ką nors pagalvosiu smile.gif
Atsakyti