Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Iš tokio storio ir riešiniu nevelčiau , nes žmogus nori ne tik švelniu, bet ir minkštu, kitu atveju riešai kaip sugipsuoti ax.gif
Atsakyti

jei kam reikia plonos baltos sluoksno šalikėliams riešinėms,kitos net į tapkes deda
kelis sluoksnius, turiu, rašykit į až

Katinytis išbandė, gal pakomentuos apie tą vilną

aš prisidedu prie užsakymo, jau parašiau el,paštą
Atsakyti
Ukmergiskiu tai cia ko gero nera koperuotis . kazin o po 0,5kg.ar galima butu uzsisakyti? g.gif
Atsakyti
Buvo rašyta, kad taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dangek @ 2011 04 28, 17:03)
jei kam reikia plonos baltos sluoksno šalikėliams riešinėms,kitos net į tapkes deda
kelis sluoksnius, turiu, rašykit į až

Katinytis išbandė, gal pakomentuos apie tą vilną

aš prisidedu prie užsakymo, jau parašiau el,paštą




Man regis as tavo vilnele dziaugiuosi taip pat. ax.gif Per Renata. biggrin.gif Ar ne? biggrin.gif


Katinyti kitos tikrai nesigavo. Ir labai maloniai masazuojancios, ko zmogus ir pageidavo. Kai fotkinau B uzmoviau, tai nenorejo nusiimt. Zyze zyze, kad tokias jam nuvelciau, o as, ragana, taip ir nenuveliau. blush2.gif
Atsakyti
Trakšt, pas bulgarus baltos odos yra baltoms tapkėms smile.gif .
O šiaip nieks nebandysit odos siųstis?
Atsakyti
norėja paklausti, o sluoksnos 29 mik. tik tokios spalvos ar dar plius kur raganele įdėjo pirmam puslapyje?
Atsakyti
mergytes,o gal galit pasakyti kiek atsiuntimas gaunasi iki LT?mazdaug,kad orentuotis.
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2011 04 29, 08:08)
mergytes,o gal galit pasakyti kiek atsiuntimas gaunasi iki LT?mazdaug,kad orentuotis.

Apie 10 lt prisidėjo vienam kilogramui visų mokesčių
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 29, 09:10)
Apie 10 lt prisidėjo  vienam kilogramui visų mokesčių


o ar nemaziau buvo, Zollia?
Atsakyti
Man rodos mažiau gavos dėl gautos 20 proc. nuolaidos. Šiaip siuntimas nepilnai 3 eurai 1 kg gavos + nuolaida.
Atsakyti
aciu uz atsakymus. smile.gif noreciau ir as pabandyti uzsisakyti.
Atsakyti