Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Eina eina biggrin.gif
Esu pažadėjus vestuvėms jaunavedžių porai nuvelt ir tikėjausi iš bulgariškos, kažin ar pavyks - vestuvės kitą savaitgalį doh.gif jei ne, tai teks ieškot kažkokių pilkų alternatyvų greitom savaitės vidury.
Atsakyti
Kažko džiaugsmo šūkių nematyti rolleyes.gif Pirmą kartą greičiau siuntinys „atėjo".
Atsakyti
kur cia bus dziaugsmo sukiai - negana kad ju svenciu deka savaite veliau issiunte, tai dar iki siol ir paste negavo. Vakar pastas taip "pradziugino" - siuntinys dar ne Lietuvoje.... Eisiu ryt "bangu kelt" - patys paste sake, kad per savaite gauna.
Atsakyti
is kur toks nekantrumas blink.gif
Atsakyti
Na, kad iš Vilniaus į Kauną siunčiantis vilną dažnai 2-3 savaites užtrukdavo, tai čia niekis kol kas smile.gif . Kad tik nepaklystu kur...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 31, 20:26)
Na, kad iš Vilniaus į Kauną siunčiantis vilną dažnai 2-3 savaites užtrukdavo, tai čia niekis kol kas smile.gif . Kad tik nepaklystu kur...

tik laiko klausimas...jeigu pasiklys, o siuntinys juk registruotas-suras
Atsakyti
Žodžiu, rudeniop tikrai gausim mirksiukas.gif
Juperi liepė nesijaudint lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 31 gegužės 2011 - 20:14
kvėpuojam mergaitės, kvėpuojam.....kaip ten Juperi sakė-aš rami, aš rami....
Atsakyti
Ech jau tas paštas... Man kartą iš Kinijos greičiau nei per 3 sav. parkeliavo, o kartą iš Prancūzijos visai dingo... Nu gal pusės centnerio taip lengvai nepames lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 31, 21:05)
Žodžiu, rudeniop tikrai gausim mirksiukas.gif
Juperi liepė nesijaudint lotuliukas.gif

gausim, pries Kaledu didyji velima

QUOTE(bulaukiux @ 2011 05 31, 22:16)
kvėpuojam mergaitės, kvėpuojam.....kaip ten Juperi sakė-aš rami, aš rami....


OM OM OM
http://www.youtube.c...h?v=WtsmqzcYkMs
QUOTE(raganele @ 2011 05 31, 22:29)
Ech jau tas paštas... Man kartą iš Kinijos greičiau nei per 3 sav. parkeliavo, o kartą iš Prancūzijos visai dingo... Nu gal pusės centnerio taip lengvai nepames  lotuliukas.gif

nu ne adata...bet gi buna, kad skruzde pastebi, o dramblio ne doh.gif
Atsakyti
Matau, kad vilniečių siuntinys ir dar vienas kauniečų siuntinys jau LT thumbup.gif , o mano vardu kažkodėl be žinių... Tikėkimės, kad ir jis kartu atkeliavo, tik info dar nesuvedė smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 06 01, 08:45)
Matau, kad vilniečių siuntinys ir dar vienas kauniečų siuntinys jau LT thumbup.gif , o mano vardu kažkodėl be žinių... Tikėkimės, kad ir jis kartu atkeliavo, tik info dar nesuvedė smile.gif

valiooooooooooo clap.gif
Atsakyti