Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(barric @ 2011 05 17, 08:05)
jau pervedžiau pinigėlį už vilnelę smile.gif laukiu nekantriai smile.gif

Aš į kompaniją friends.gif
Atsakyti
Juperi, o ma visai jau nejuokas. kol zinute issisiunte tai turbut valanda prabego smile.gif
o vilnos laabai norisi, nes silti orai ateina, bus smagu pasitaskyt smile.gif
paorganizuociau ir pati siuntinuka, bet tokiu tempu nieko nesigaus, o beto ir pati sedziu ne Vilniui. nebent kuri nors padetu man, surinktu uzsakyma ir suderintu su bulgarais. pinigus galeciau pervest ir as, vyras Vilniui tai viska sutvarkytu.
Atsakyti
pervedžiau pinigėlius smile.gif
Atsakyti
labuka, na tai kiek supratau turėtume jau kitą sav. gaut vilną smile.gif clap.gif
Atsakyti
taip greit bigsmile.gif , aš galvojau kad ilgiau užtruks, tai šaunu
Atsakyti
Oho, kaip greit thumbup.gif Gal su mūza atsiūs, nes tuoj pamiršių, kaip velt reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 05 24, 22:32)
Oho, kaip greit  thumbup.gif  Gal su mūza atsiūs, nes tuoj pamiršių, kaip velt reikia  biggrin.gif

oiiii ,Šelma, su Mūza butu kur kas brangiau schmoll.gif
Atsakyti
Ai, man kokią nupiepusią nors.... Gali būti ir ligota, atgaivinčiau kaip nors,įkiščiau kur šiltai iki baigsiu daržus knisti ir užsimčiau ją rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 05 24, 22:43)
Ai, man kokią nupiepusią nors.... Gali būti ir ligota, atgaivinčiau kaip nors,įkiščiau kur šiltai iki  baigsiu daržus knisti ir užsimčiau ją  rolleyes.gif

nu su klipata ne kazin ka pavelsi lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis mergaitės vėlėjėlės, gryžau po atostogų, o čia taip ramu, kaip ten mūsų vilnelė, gal jau kažkur netoliese keliauja? ax.gif Smalsu kada sulauksim smile.gif
Atsakyti
Siuntinukai jau pakeliui. Kiek is aplinkui girdziu, tai pastas stipriai pasikeites nuo senu laiku, ir siuntiniu greitai siuncia. Tokia slapta minti turejau kad siuntini siandien gausiu, bet jau aisku, kad tik kita savaite.
Siuntimas "uzvelavo" del to, kad BG buvo sventes ir siuntini issiunte tik treciadieni. o kita - tik vakar. Kadangi nezinau kas kuriame siuntinyje sudeta, tai lauksiu abieju.
Katia parase kad idejo nauju spalvu pavyzdzius. Tai zinokite kas norite gyvai pamatyti pvz - as juos turesiu.
Atsakyti
Romenasis, smagu girdėti geras žinias bigsmile.gif Nju dar trupučiuką palauksim ir tada tai jau glostysim glostysim... kočiosim kočiosim ir vėl glostysim ir rezultate vualia bis.gif smile.gif
Atsakyti