Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Nereikia jokios sąskaitos. Eini į ŪB prie langelio, duodi pinigus ir viskas. Jokių sąskaitų, tiesiog Katios vardą/pavardę sakai, jos banką ir viskas, net jos asmens kodo nereik.
Rašyt rusiškai irgi minimaliai, aš dabar excel lentelę Katiai nusiunčiau. Ir vieną sakinį apie užsakymą parašiau, dar tris apie šį bei tą, bet tik todėl, kad aną kart užsakinėjau...
Tą lentelę tai irgi galiu permesti, pamatysi kaip viską dariau, nu paprasčiau nebūna, jokių anketų. Į tokią lentelę kiekviena asmeniškai gali įsirašyt, mūsų kompanijoj viena darė taisymus, tai tiesiog lentutėj pati ištaisė, man nieko nereikėjo taisinėt.
Tik kelias kompanjones susirast reik...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 10, 19:53)
Nereikia jokios sąskaitos. Eini į ŪB prie langelio, duodi pinigus ir viskas. Jokių sąskaitų, tiesiog Katios vardą/pavardę sakai, jos banką ir viskas, net jos asmens kodo nereik.
Rašyt rusiškai irgi minimaliai, aš dabar excel lentelę Katiai nusiunčiau. Ir vieną sakinį apie užsakymą parašiau, dar tris apie šį bei tą, bet tik todėl, kad aną kart užsakinėjau...
Tą lentelę tai irgi galiu permesti, pamatysi kaip viską dariau, nu paprasčiau nebūna, jokių anketų. Į tokią lentelę kiekviena asmeniškai gali įsirašyt, mūsų kompanijoj viena darė taisymus, tai tiesiog lentutėj pati ištaisė, man nieko nereikėjo taisinėt. 
Tik kelias kompanjones susirast reik...




Zinai, manau sugebeciau, bet kai ne vien sau tai atsakomybe kita gal... Bet 38 kg sau gal kiek perdaug... Mat jau birzeli iskarta kaiman dumsiu su vaikais ir vistom. Tai biski bijau, kad galiu nespet... O kaip paskaiciuot viska kiekvienai uzsakovei... Nuolaidas pritaikyt... As gi seip esu buhaltere per prievarta. Baigiau buhalterija, bet vis kratausi sito darbo. Tik bankinius reikalus biski tvarkau ir psio... blush2.gif Nu man uz buta sumoket sunku... blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Trakšt, kad ir kaip skaičiuoji, net su 10 proc. nuolaida, kaina gaunąs gera. Mes taip ir darom, imam vieną siuntinį ir tikrai neverskim dėl tos nuolaidos, kiek Katia duos, tiek.
Mano MB mane išmokė (aš ankščiau nieko nesugebėjau pati doh.gif ): kol pats nepasidarai, tol nieks ir nevyksta.
Atsakyti
QUOTE(romenasis @ 2011 05 10, 12:38)
raganele 10 kg
ronet 5,6 kg
mano bus irgi  5 kg
Barric - 4 kg
Srauni upe - 4 kg

Šelma - 5 kg ??????
saulyte2-2 kg
stewie

kurios nesiuntet atsiuskit savo mailus man i az. susivesim viska ir darysim uzsakysima.

Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 10, 18:42)
Besijuokianti, aciu mergaite.  4u.gif  Paypalu gi netinka..., o saskaitos Ukio banke as neturiu gi...  verysad.gif Esau siuntusis smulkmenyciu, bet visad Paypalu moket reikdavo... Rusiskai rasau nilabai, bet pasijuokus is gramatikos suprast viska galima. Kalbu, suprantu rusiskai - puikiai. Vat firma musu Ukio banke yra. Bet kaip viska buhalteriskai padaryt... Ai tiek jau to. Gal kita karta...



Rašiau jau - Katia rašė, kad gali bendrauti angliškai ir vokiškai.
O sąskaitos Ūkio banke turėti nereikia smile.gif
Pati katiai rašiau lotyniškais rašmenimis, apie gramatiką tyliu. Po to buvo aš parašau angliškai, ji rusiškai atrašo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 10 gegužės 2011 - 23:19
mergytes,labas rytas.nespeju nieko susigaudyt..vakar mazei 2m buvo,tai sventem lauke. smile.gif ar kas ims mane su 1,5kg?man kaunas tiktu.uzvaziuoju ten vis.
Atsakyti
Besijuokianti, zinoma tu teisi, bet jei imciausi organizacijos, tai tik gerai apsvarscius. Mat savaitgaliais as isvis prie kompo nebunu, nelabai ismanau ir su uzsakymu susijusius finansinius dalyku, nelabai ir su kompu draugauju. blush2.gif Esu uzsisedejus ir apkerpejus, kaip reikiant. Klausimu begale, bet buciau dekinga, jei atsiustum lentele. Per siandien apsispresiu ar galiu imtis.
Atsakyti
Laba dienele smile.gif
Nors ir nebuvau is anksciau uzsiregistravusi (as svieziena velime blush2.gif ), taciau noreciau jungtis prie Kauno del vilnytes parsisiuntimo. Kad suprasciau, kas cia vyksta, vakar iki giliausios nakties skaiciau visa temute, tai supratau, kad kaunieciu siuntinukas jau pilnas ir naujo niekas jau nebedaro ax.gif
Atsakyti
simona,sveika prisijungus.lauksim smile.gif jei dabar jau neliko,gal veliau kai spalvu atsiras spesim primust kokia vieta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 11, 08:35)
Besijuokianti, zinoma tu teisi, bet jei imciausi organizacijos, tai tik gerai apsvarscius. Mat savaitgaliais as isvis prie kompo nebunu, nelabai ismanau ir su uzsakymu susijusius finansinius dalyku, nelabai ir su kompu draugauju.  blush2.gif Esu uzsisedejus ir apkerpejus, kaip reikiant. Klausimu begale, bet buciau dekinga, jei atsiustum lentele. Per siandien apsispresiu ar galiu imtis.



Trakšt, jeigu imsies, gal galėtum mano 2.5 kg priglausti ax.gif Būčiau dėkinga bigsmile.gif
Atsakyti
Dar noriu paklausti, ar siuntinuką reikia (ar tik rekomenduoja) įvertinti?
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2011 05 11, 12:08)
Dar noriu paklausti, ar siuntinuką reikia (ar tik rekomenduoja) įvertinti?

Ne, nereikia, jei nenori. Gali siųst ir neįvertintą.
Bet jei dings, tai neįvertinto nieks neatlygins.
Atsakyti