Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Oi,oi, oi, gal dar nepavėlavau?
Norėčiau 2-3kg. ar galiu prisijungti?
Atsakyti
nespeju ir as...dar liko vietos kaune?su 1,5kg
Atsakyti
raganele 10 kg
ronet 5,6 kg
mano bus irgi 5 kg
Barric - 4 kg
Srauni upe - 4 kg

Šelma - 5 kg ??????
saulyte2
stewie

kurios nesiuntet atsiuskit savo mailus man i az. susivesim viska ir darysim uzsakysima.
Atsakyti
QUOTE(romenasis @ 2011 05 10, 11:38)
raganele 10 kg
ronet 5,6 kg
mano bus irgi  5 kg
Barric - 4 kg
Srauni upe - 4 kg

Šelma - 5 kg ??????
saulyte2
stewie 2-3kg

kurios nesiuntet atsiuskit savo mailus man i az. susivesim viska ir darysim uzsakysima.

Atsakyti
Nu va ir nuvaziavo traukinys su vilna. TU - tu... Buvau visa ryta isvykus, tik prie kompo pritupiau... ir psio verysad.gif Ot drauges, kurios mano tel turi, negalejot paskambint. Nu lauksiu daugiau spalvu reiskiasi.... beee.gif
Atsakyti
Trakst, Selma dar nieko neatsake. Jei ji pasakys kad kitu spalvu lauks, tai liks ir tau vieteles.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 10, 13:16)
Nu va ir nuvaziavo traukinys su vilna. TU - tu... Buvau visa ryta isvykus, tik prie kompo pritupiau... ir psio  verysad.gif  Ot drauges, kurios mano tel turi, negalejot paskambint. Nu lauksiu daugiau spalvu reiskiasi....  beee.gif


aš pati vos pataikiau doh.gif Būčiau nepažiūrėjus ryte į kompą - šakės ..
Atsakyti
Besijuokianti, kaip pristatoma siunta? Per kurjerį ar paštą?
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2011 05 10, 19:50)
Besijuokianti, kaip pristatoma siunta? Per kurjerį ar paštą?

Per paštą.
Atsakyti
Ai tik taipsau as. Gi Selma tikrai nores. Lai jama. Dar zinau jos aplinkybes... Ji tiiiikrai nores, o as palauksiu. Jei kas as jos vieta uzsirezervuoju. biggrin.gif
Atsakyti
Trakšt, kažkaip netikiu, kad visos, kurios norėjo susiorganizavo jau.
Truputį daugiau iniciatyvos gal reik, patį užsakymą padaryt 3-4 susikoperavus tikrai nesunku, klauskit kas neaišku, gi padėsim.
Aš vieną apsiėmiau siuntinuką organizuot, bet vietos jame niekaip. O visom užsakyt, na per niekur nein, prie geriausių norų.

Atsakyti
Besijuokianti[B], aciu mergaite. 4u.gif Paypalu gi netinka..., o saskaitos Ukio banke as neturiu gi... verysad.gif Esau siuntusis smulkmenyciu, bet visad Paypalu moket reikdavo... Rusiskai rasau nilabai, bet pasijuokus is gramatikos suprast viska galima. Kalbu, suprantu rusiskai - puikiai. Vat firma musu Ukio banke yra. Bet kaip viska buhalteriskai padaryt... Ai tiek jau to. Gal kita karta...
Atsakyti