Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(saulyte2 @ 2011 04 28, 11:49)
  kas vėlėt iš sluoksnos patarti  kokia geriau imti?

man visa sluoksna gerai vėlėsi, ypač natūrali melanžinė ir toplionoje moloko 31 mikrono
Atsakyti
Nujau mūsų kokia 20...

aš asmeniškai tai galvoju apie ą spavotą sluoksną ir paie ploniausią baltą

į čia emailų nerašinėkit aš nesugaudysiu. Kai turėsiu e-mailus, o manau dead line'as bus pirmadienis. Pvz 12 val. nes vistiek daugiausia ryte rašot. TAi tada susisieksiu emaiais ir emailais aiškiai tvarkingai surašysit.
O temą paiekam patarima ir diskusijom ir t.t.
Nes čia pasimes viskas
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 28, 07:21)
Is tu naujai dazytu... Svarstau ar cia mano kompas taip man rodo, ar akys kreivos, ar istikruju ta neva smaragdine tokia zydra, o ne zalia...  g.gif  Sm,aragdas juk zalias.  g.gif


nu mane jie sakė kad realybėj spalvo sgražesnės g.gif

imk tiomny neskvik bus normaliai biggrin.gif
o jei rimtai smaragdo net ne žalia, o tokia subtii pereinanti spalva turėtų būt...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 28, 13:03)
aš asmeniškai tai galvoju apie ą spavotą sluoksną ir paie ploniausią baltą


del ploniausios baltos sluoksnos- as emiau 26mm ir tikrai dar karta neimciau- labai plona kasa, trumpi plaukai, sunkiai pesiojasi, sluoksniai tarpusavyje nelabai noriai susivelia, o be to ir spalva tokia gelsva. na ir veliant tik is jos gaunasi pakankamai minkstas purus veltinis.
kaip supratau is kitu pasisakymu tikrai geresne truputi storesne balta sluoksna.
Atsakyti
Tai iki kada galima galvoti?
Atsakyti
O galima nuorodą iš kur rinktis, man gi pirmas kartas, labai baisu ir atsakinga ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
as visu suoksnu spalvas emalu atsiusiu, nes ju daugiau nei psl.
Sluoksnos
Atsakyti
Dėkui, Srauni Upe smile.gif
Atsakyti
Kiek suprantu galima ir is tu kur pirmam puslapy rinktis. Kur raganele gavo pastu. g.gif Ir iki kada. Nes savaitgali nebusiu prie kompo tikrai.
Atsakyti
[quote=Trakst,2011 04 28, 11:28]
As veliau is tokios filecitavos. Man patiko. Labai ilgas plaukas, puikiai laiko forma. Tiesa gaminys gaunasi siurkstesnis, panasiai kaip is karsinio, bet slepetem manau tai tinka. Manau, kad visos spalvos turi veltis analogiskai. g.gif

Trakšt, o šalikėliams, riešinėms ar tiktų jų sluoksna? Iš karšinio niekad nevėliau šalikiuko, tai neįsivaizduoju kokio šiurkštumo būna.
Atsakyti
Riešinėm balta 26 mic, gal g.gif ? Stora, bet man pasirodė, kad ji nekanda visai. Bet visos kitos tai graužiančios, šalikėlio tokio tikrai nenorėčiau schmoll.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 28, 16:18)
Riešinėm balta 26 mic, gal g.gif ? Stora, bet man pasirodė, kad ji nekanda visai. Bet visos kitos tai graužiančios, šalikėlio tokio tikrai nenorėčiau schmoll.gif ...




drinks_cheers.gif


Esu is lietuviskos siurksciavilnes velusi vyriskas riesines medicininiais tikslais. Tai zmogus labai patenkintas jomis. Siurkscios tai tikrai. Bet tas siurkstumas masazuoja. Va kakla tai tikrai nugrauztu. blink.gif
Atsakyti