Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(laguna @ 2011 05 09, 14:36)
Tai va, o savus investuoti visam laikotarpiui irgi neišeina. Perdidelė suma  schmoll.gif


šiaip iki 300 lt tai lyg nekreipia demesio niekas, nes pagal istatyma gali uz tiek savo daiktu parduot ir pan smile.gif Nemanau kad ten ant tiek knisas. KAi ne 120 kg biggrin.gif
Atsakyti
oi kiek čia naujienų per sekmadienį, ačiū sr. upei, kad parašei apie situaciją
nu jo kiekiai didoki, kad vienas žmogus apsiimtu atsakomybę, ir dar kiek darbo
tikrai reikia jungtis į mažesnes,
tai va siūlau kauniečių grupę
mūsų jau yra 26,5 kg dar kažkas norėjo 3,5 kg pridėt
tai gal darom sąrašiuką ir bandom užsisakyt
1. Dangek 26,5 kg
2. ? 3,5 kg

suma 38 kg
jei kas iš rajonoi galim išsiūs paštu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangek: 09 gegužės 2011 - 16:29
QUOTE(dangek @ 2011 05 09, 17:28)
oi kiek čia naujienų per sekmadienį, ačiū sr. upei, kad parašei apie situaciją
nu jo kiekiai didoki, kad vienas žmogus apsiimtu atsakomybę, ir dar kiek darbo
tikrai reikia jungtis į mažesnes,
tai va siūlau kauniečių grupę
mūsų jau yra 26,5 kg dar kažkas norėjo 3,5 kg pridėt
tai gal darom sąrašiuką ir bandom užsisakyt
1. Dangek 26,5 kg
2. ? 3,5 kg

suma 38 kg
jei kas iš rajonoi galim išsiūs paštu


Gal mane priimsit g.gif , mano užsakymas 4 kg. mirksiukas.gif
Atsakyti
perskaičiau tema, tai gal kas primsit mano tik 2kg, nežiau kiek Moles ir Ritutes, o Žolia kaip, gal irgi kaip nors koperuotis g.gif , kad aš gerai susigaudyčiau su kompu ir dar su rusu k. doh.gif, o dar ir rūpesčių turiu, mama blogai verysad.gif, bet vilnos norėčiau ax.gif
Atsakyti
[quote=dangek,2011 05 09, 17:28]
oi kiek čia naujienų per sekmadienį, ačiū sr. upei, kad parašei apie situaciją
nu jo kiekiai didoki, kad vienas žmogus apsiimtu atsakomybę, ir dar kiek darbo
tikrai reikia jungtis į mažesnes,
tai va siūlau kauniečių grupę
mūsų jau yra 26,5 kg dar kažkas norėjo 3,5 kg pridėt
tai gal darom sąrašiuką ir bandom užsisakyt
1. Dangek 26,5 kg
2. ? 3,5 kg
3. laguna 3.00 kg


Dabar : 33,00 kg
Viso turi būti: 38 kg
jei kas iš rajonoi galim išsiūs paštu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 09 gegužės 2011 - 18:16
As prie Vilnieciu deciausi. Galiu 3 dabar. Arba palaukt spalvu ir tada 5 kg. Man taspats. Kad tik "uz borto" nelikciau. biggrin.gif Neturiu Ukio banke saskaitos ir nezinau kas tas unistrymas ar kazkas pan. Bet vilnos tai noreciau. ax.gif
Atsakyti

1. Dangek 26,5 kg
2. ? 3,5 kg
3. laguna 3.00 kg
4. Jutute 4 kg
Dabar : 37,00 kg
Viso turi būti: 38 kg

liko tik 1 kg.
atsiūskit mergaitės savo užsakymus el.paštu
dangekuras@gmail.com

dar neatsirado antroji mergait4 su 3,5 kg????
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2011 05 09, 19:09)
perskaičiau tema, tai gal kas primsit mano tik 2kg, nežiau kiek Moles ir Ritutes, o Žolia  kaip, gal irgi kaip nors koperuotis  g.gif , kad aš gerai susigaudyčiau su kompu ir dar su rusu k.  doh.gif, o dar ir rūpesčių turiu, mama blogai  verysad.gif, bet vilnos norėčiau  ax.gif



Saulyte, mano buvo tik 2.5 g.gif
Atsakyti
Merginos vilnietės, jei kas nors imasi organizuoti, gal ir mes galėtume susirašyt sąrašą? Man nuo penktadienio atostogos, negalėsiu prisijungti, tai galiu netyčia likti už borto g.gif , paskui kol vėl nueis užsakymas, gal kokios nors rūšies vilnos nebus, tai dar gali kažkiek užsitęsti g.gif Su savo 5,6 kg jau vos prie kauniečių neprisijungiau smile.gif Tas nelygs 100 g skaičius tai ten pas mane šilko sruogelės ir šilko siūlai, visa kita po 0,5 kg ir po 1 kg (čia, kad keistai skaičius neatrodytų) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 09, 18:17)
As prie Vilnieciu deciausi. Galiu 3 dabar. Arba palaukt spalvu ir tada 5 kg. Man taspats. Kad tik "uz borto" nelikciau.  biggrin.gif Neturiu Ukio banke saskaitos ir nezinau kas tas unistrymas ar kazkas pan. Bet vilnos tai noreciau.  ax.gif


tai gal palaukiam spalvu ir imam 5 ...
Atsakyti
gal kuri pirkot iš bulgarų šilko atraižas? kaži kaip jos ar tinkamos įvelt???
Atsakyti
Котрина, здравствуйте!
Нет никаких проблем, вы меня не стрессируете J))) Я тоже думаю, что вам нужно делать заказ по отдельности, так будет вам легче.
Пожалуйста передайте девочкам в вашем сообществе, что они могут нам писать и по-английски и по-немецки, мы будем отвечать на английском. Мой супруг знает несколько языков ))). Просто пока мы не успели перевести наш сайт на английский, но обязательно это сделаем в ближайшем будущем.
Передайте девочкам, которые будут делать заказы, что лучше составить заказ в программе Exel для тех, кто ей пользуется. Я скоро размещу на сайте единую форму заказа и вам будет удобнее ее заполнять. Мы нарочно пока не делаем корзину покупателя, так как у людей возникают вопросы и без переписки не обойтись.
Как я и говорила, напишу вам как только получу новые окрашенные цвета топса.

До связи!

Катя.


Kas nesupranta, tai su Katia galima ir angliškai ir vokiškai bendraut smile.gif
ir greit užsakytmo forma i saitą ides


Papildyta:
Čia besijuokiančiai atrodė, kad mes su ja keistai bendraujam - mes su Katia bendraujam labai puikiai smile.gif Bendravardės kaip ir tik kitom kalbom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 09 gegužės 2011 - 19:28