Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Srauni upe, viską supratau. Mano buvo suplanuota 5,6 kg, jei sugalvotum visgi apsiimti ir organizuoti siuntimą, mielai su panašiu kiekiu prisijungčiau prie žsakymo. Man neskubu, galim ir spalvų palaukti, nors man labiausiai natūrali wub.gif Jei priimsi, tai mane prašom įtraukti į naująjį sąrašą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronet @ 2011 05 09, 12:54)
Srauni upe, viską supratau. Mano buvo suplanuota 5,6 kg, jei sugalvotum visgi apsiimti ir organizuoti siuntimą, mielai su panašiu kiekiu prisijungčiau prie žsakymo. Man neskubu, galim ir spalvų palaukti, nors man labiausiai natūrali  wub.gif Jei priimsi, tai mane prašom įtraukti į naująjį sąrašą  smile.gif


Gerai, turėsiu omeny
Atsakyti
ok, vadinasi kantriai lauksiu tolimesnių žinių smile.gif jei reiks, kiekį galima bus ir pakoreguot drinks_cheers.gif
Atsakyti
Galeciau antra siuntini is Vilniaus ir as suorganizuoti. Jeigu atsirastu norinciu. Nes pagal kiekius i viena vilnietes netelpa.
Atsakyti
raganele nemažai norėjo, tai ir butu pakeliui. Ai man jau galva susisuko.

Aš jau kadangi pradėjau, tai vistiek apsiimčiau pakuruoti siuntinį iki 38 kg su salyga, kad pačios tilptų kokie 4 - 5 kg smile.gif pagalvojau, kad norėčiau daugiau žalios ar dar ko, tei va. smile.gif
Atsakyti
Aš labiau norėčiau sulaukti daugiau spalvų ir truputį daugiau imti kg, nei dabar galiu sau leisti. Manau, kad i vėliau bus norinčių jungtis.
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2011 05 09, 13:47)
Aš labiau norėčiau sulaukti daugiau spalvų ir truputį daugiau imti kg, nei dabar galiu sau leisti. Manau, kad i vėliau bus norinčių jungtis.

drinks_cheers.gif
idėja ta pati

Papildyta:
Ale mes kokios šaunuolės, atsilaikėm prieš moterišką pirkimo psichozę lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, jei kažkas kooperuositės Vilniuje ir priimsite į kompaniją - brūkštelkite temoje ax.gif
Atsakyti
na jei atsirastu vietos kooperuociaus ir as prie Vilniaus ar Kauno ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulaukiux: 09 gegužės 2011 - 14:20
O perkant ūkio banke reikia turėti sąskaitą? Ar visa procedūra vyksta grynais pinigais? Aš kaip ir galėčiau Kaune paorganizuoti jei vaikščiotu tik grynieji, nes kol gaunu vaiko pinigėlius nelabai noriu užkliuti VMI ar SODRAI.
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 05 09, 14:20)
O perkant ūkio banke reikia turėti sąskaitą? Ar visa procedūra vyksta grynais pinigais? Aš kaip ir galėčiau Kaune paorganizuoti jei vaikščiotu tik grynieji, nes kol gaunu vaiko pinigėlius nelabai noriu užkliuti VMI ar SODRAI.


nu va man tasai pats neramina. Ten sąskaitos turėt kaip ir nereikia. Manau galima grinais, bet negi visos tau pinigėlius suvežios...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 09, 15:29)
nu va man tasai pats neramina. Ten sąskaitos turėt kaip ir nereikia. Manau galima grinais, bet negi visos tau pinigėlius suvežios...

Tai va, o savus investuoti visam laikotarpiui irgi neišeina. Perdidelė suma schmoll.gif
Atsakyti