Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

ok, aš galiu 1 kg pamažint, iki 3-jų
Atsakyti
tik dabar prisedau paskaityt,
kiekis nesvietiskas, jau per didele atsakomybe vienai to imtis. jei bus skirstoma regionais, savo 3.5 kg galiu priglaust ir prie vilnieciu, ir prie kaunieciu. jei tektu susimazint svori-be problemu. tik pasisiulyt imti uzsakyma daryt neiseitu- pas mus net banko mieste nera(jokio, kazkokia nesamone), o as pati nevairuojanti. o ir dar apie jokius tarptautinius pervedimus neraukiu visai.
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2011 05 08, 21:14)
Man regis, kad reik stabdyti bendrą užsakymą ir bandyti jungtis į mažesnius būrelius po 300 eurų, kad išeitų po tą 15 proc. nuolaidą. Labai jau didelis krūvis ir atsakomybė vienam žmogui tenka.


drinks_cheers.gif
QUOTE(barric @ 2011 05 08, 21:43)
o tai kiek gaunasi vilnietems? nes jeigu truks aš galeciau daugiau biski paimt...

Aš galiu, prie Vilniau ar Kauno jungtis, jei priimsit su maano 5 kg smile.gif

Srauni Upe, tikrai protingai pasielgiai atšaukusi bendrą užsakymą, tai tikrai ne vieno žmogaus jėgoms tokius kiekius išskirstyt, juolab ir pavojingą doh.gif Pabandėm, supratom, kad šluosim Bulgariją, dabar metamės grupelėmis ir bus paprasčiau smile.gif Imk, čia tau už tą šoką 4u.gif friends.gif
Atsakyti
Merginos, o kokios kortelės reikia atsiskaitant su BG? Būtinas paypal?
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 05 08, 21:26)
Merginos, o kokios kortelės reikia atsiskaitant su BG? Būtinas paypal?


reik eit i ukio banka ir pervedinet per unistream
Atsakyti
Sr.upe, klausei kuriai siuntimo zonai LT priklauso. Antrai. 19-20 kg siųstis beveik 56 eu kainuoja, t.y. 1 kg 3 eu.
Aš tai linkus laukti daugiau spalvų, su tais užsakymais ne taip paprasta, kad dažnai juos daryt.
Atsakyti
Labas rytas,


Buvau kaime, be kompo, tai tik syryt ilindau.

Sr. upe, varksiuke, kiek prisinervavai. 4u.gif Se baliona ir aprimk. Visos cia labai geranoriskos ir supranta tokia padeti. Gal ir gerai, kad taip viskas issisprende. As jei reikia savo 3 kg galiu pamazint, galiu ir padidint, jei i Vilniu 2 uzsakymai galetu buti. Zodziu, kaip reikia, taip padarysiu. Nebeda. Aciu tau uz pastangas, gerus norus, pergyvenimus. 4u.gif

Atsakyti
labai dekui srauniai upei uz pirmini organizavima 4u.gif
manau tavo darbas nenueis perniek. dideli uzsakyma vienai daryti nebutu logiska,
pamatem kiek musu daug blink.gif tad tikrai reikia kooperuotis.

as su savo 2.5 kg pageidavimu noreciau jungtis prie vilnieciu. na ir daugiau spalvu galeciau palaukti, jei vilnietes nuspres neskubeti.
labai noreciau pasiulyti savo pagalba, bet man kirilica juodas miskas blush2.gif as ir lotyniskom raidem sunkiai ka suregzciau:)) bet skaiciuoti moku ax.gif ir su exeliu susipazinus ...
Atsakyti
Labas, mergaitės. Srauni upe, tik nepergyvenk.
Juk visos suprantam, kad čia nesąmonė gavosi ir per didelis darbas vienam žmogui.
Jeigu išeitų prijungti mane prie Kauno, o jei ne tiesiog brauk iš sąrašo ir viskas. Ir dėkui tau už vargą 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 09, 07:11)
Sr.upe, klausei kuriai siuntimo zonai LT priklauso. Antrai. 19-20 kg siųstis beveik 56 eu kainuoja, t.y. 1 kg 3 eu.
Aš tai linkus laukti daugiau spalvų, su tais užsakymais ne taip paprasta, kad dažnai juos daryt.


drinks_cheers.gif aš ir pagalvočiau dėl daugiau spalvų, nes "šūdeliaut" labai neapsimoka... o kai pagalvojau, kad tiek daug vargo bus dėl tu trijų kg, tai irgi nemenkai išsigandau. Be ne tiek dėl savęs, O dėl tos visos masės. Nu nieko, išsimiegojau, dabar gerai smile.gif


corrie, aš visai nekalbėjau rusiškai, kol draugės iš baltarusijos esusiradau, nu ir ką. Pasirodo ir šneku, ir supranta. Su rašymu tai skurdžiai, bet rodos irgi supranta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 09 gegužės 2011 - 10:30
Merginos, dėl tikslumo, ar užsakymas visiškai naikinamas ar visgi bus kooperuojamasi pagal miestus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronet @ 2011 05 09, 12:23)
Merginos, dėl tikslumo, ar užsakymas visiškai naikinamas ar visgi bus kooperuojamasi pagal miestus?  g.gif


Čia reik kad kažkas imtųsi iniciatyvos. Kol kas tokių nepastebėjau smile.gif

Aš norėčiau kooperuotis su keliom vilnietėm. Tada galėčiau tą siuntinuką ir pakoordinuot. Bet manau racionaliau būtų imt bent 5 kg. Daugiau svorio - mažiau žmonių. Manau lengviau taip dirbt būtų.
Be to Katia žadėjo papildyti dar 8 spalvom rodos. Na tai va.

O kilas sluoksnos su maximalia nuolaida ir siuntimu gaunas apie 56 Lt.. su pervedimais pinigų...

Reikia atsikvėptim nuleisti garą ir racionaliai pagalvoti.
Atsakyti