Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Pagaliau susikalbėjom, nes jau pasijaučiau tokia blogietė doh.gif ...
Sr.upe, šiaip ačiū tau ir už tai 4u.gif . Ir kažką naujo prasiryškinom, ir galutinai visom turbūt tapo aišku, kaip racionaliausia organizuotis. Gi nepabandęs nežinosi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 08, 20:21)
Pagaliau susikalbėjom, nes jau pasijaučiau tokia blogietė doh.gif ...
Sr.upe, šiaip ačiū tau ir už tai 4u.gif . Ir kažką naujo prasiryškinom, ir galutinai visom turbūt tapo aišku, kaip racionaliausia organizuotis. Gi nepabandęs nežinosi... smile.gif


aš irgi lotuliukas.gif

Papildyta:
O tai ką Katiai parašyt... g.gif hm... Bet jaučiu reik greičiau parašyt, kol iš proto jos neišvarėm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 08 gegužės 2011 - 20:27
Srauni upe, pas tave visa info, gal gali primest pagal regionus pagrupavimus? Vilniaus jei labai daug galima irgi į 2 dalint - Katiai irgi rašinėjau su tom foto, gali gi dalis pas mane keliauti. Katiai tą ir parašyti,kad kiekis norimas bendras toks, tik perskirstysim į atskirus regionus Lietuvos, nes metamės kelios.

O padžiūgavimai buvo ne iš smagumo o iš nusistebėjimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 08 gegužės 2011 - 20:33
Sr.upe palauk rytojaus, kai praaiškės vietoj ir parašysi. Vilnietės turbūt vis tiek užsakinėsit. Jei trūks iki pilnų 2 siuntinių - kažkam pasiūlysit, gi tu visą info turi.
Galima parašyt, kad su dideliu siuntiniu sunku dirbt ir nusprendėm skaidytis, nes finansinio intereso vis tiek didesnio nėra, galima parašyt, kad dalis nori sulaukt naujų spalvų ir t.t.

Eik ramiai išmiegok 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 08 gegužės 2011 - 20:36
nu aš tuos lapus atsispauzdinus turiu (man taip paprasčiau), galim aš rytoj surašysiu tiksliai kiek ...
Aš kažkur pradžioj ten daug maž rašiau.
Daugiausia vargo butu su tais visais miesteliais... nes reiktų dar siust kažkur ir pan. Tai ne-inau ką su jais daryt...
Atsakyti
o tai kiek gaunasi vilnietems? nes jeigu truks aš galeciau daugiau biski paimt...
Atsakyti
Pritariu merginoms, kad tokią situaciją būtina keisti. Vienas iš variantų padaryti ribotą svorį iš vienos merginos. Na aš čia tik pasiūliau kaip dar vieną variantą. Na tarkim iš vienos nedaugiau kaip 3 kg ar panašiai. Nors man prie širdies irgi būtų skirstytis miestais.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 08, 20:36)
Sr.upe palauk rytojaus, kai praaiškės vietoj ir parašysi. Vilnietės turbūt vis tiek užsakinėsit. Jei trūks iki pilnų 2 siuntinių - kažkam pasiūlysit, gi tu visą info turi.
Galima parašyt, kad su dideliu siuntiniu sunku dirbt ir nusprendėm skaidytis, nes finansinio intereso vis tiek didesnio nėra, galima parašyt, kad dalis nori sulaukt naujų spalvų ir t.t.

Eik ramiai išmiegok 4u.gif


ai parašiau jai ramiai atsikvėpus, kad irgi ramiai miegotūsi.

Iš pačio vilniaus bet tų miestelių ir mažų miestų 49,5 rodos kg... Tai jei kas nors apetitą apsimažintų, būtų galima pasidaryt 38 kg (aš nesimažinsiu, mano pačios tik 3 kg)

Kaunietės, jei kuri norit galiu Jusų info išsiusti. Nu pasigalvosit gal kas ir kaip. Pasiderinsit.

Likę miestai irgi, jei kas norit irgi galiu persiust, vistiek jum tektu pastu siuntinetis...

tai va

Atsakyti
Tai žinoma, kad nesąmonė toooks kiekis vienam žmogui, o ypač kai pačios tik 3 kg doh.gif Kaip įmanoma vienai tokį kiekį paskui išdalinti, kaip parsivežti, susverti, susidėlioti, ui kažkoks košmaras mega_shok.gif
Srauni upe, jei visgi organizuosi vilniečių užsakymą, tai savo apetitą nuo 5,6 kg sumažinu iki 5,1 kg, o vėliau matysim kiek kas susimažins ir jei dar reiks, tada dar pasidietinsiu smile.gif
Atsakyti
Einu daryt revizijos vilnų lentynose ir mažint savo kilogramus...
O dėl rajonų, jei yra kokių molėtiškų užsakymų - aš ten dažnai pas mamą važinėju, galima būtų prie Vilniaus jungt g.gif
Atsakyti
srauni upe,nesinervink.as tikrai nemaniau,kad tiek ir tokiais kiekiais bus perkanciu-nusistebejau.zodziu,man tiks bet koks sprendimas,nes suvokiu mastus ir kilogramais ir pinigais.siaip tai neturetu buti nepatenkintu,nes merginos supranta,kad noredama padeti uzsikrovei nemaza darba.man tinka ir jungimosi po kelias budas.jungciausi prie kauno.
Atsakyti
Aš mielai būčiau dar koki kg sau prisigėjus, bet kai pamačiau kokios sumos tai išsigandau
Atsakyti