Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

oho kiek kg!...apsivelimas visiskas.... biggrin.gif

Papildyta:
oho kiek kg!...apsivelimas visiskas.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2011 05 08, 19:05)
oho kiek kg!...apsivelimas visiskas.... biggrin.gif

Papildyta:
oho kiek kg!...apsivelimas visiskas.... biggrin.gif


manes, kažkaip tai tiek nedžiugina
Atsakyti
Saruni upe - reik pagalbos -rasyk, kiek galesiu tiek padesiu.
o babina - tai 10-12 kg.

o kiekis tai nerealus smile.gif....
pas mane i butuka manau net netilptu toks.
Atsakyti
Sr.upe, nu "tai rupūžės" labai draugiškai tikrai nepasirodė smile.gif .
Man Katia (beje man atrodė, kad ir visom dalyvavusiom 1 užsakyme) pasirodė ypatingo draugiškumo. Aš jos laiškus, jei jie nebuvo apie siuntimo adresus ar sąskaitos Nr., keldavau į SM ir kas ką rašo buvo visiems vieša.
Kitas dalykas, kad atrodo, kad tu pati to užsakymo daryt visai nenori, ir nedrįsti to parašyt. O, kad nenori visai suprantama ir normalu, nes paaiškint kur dedi 100 kg vilnos gali būt labai sudėtinga, o kokiai VMI tokie klausimai gali visai kilt. Būtent dėl to priežasties aš nelabai noriu Kauno siuntinį antrą kart pas save siųstis...
Tiesiog reikia sprendimo ir viskas 4u.gif .
Šitoj temoj kiekviena gali ieškotis sau kompanjonių siuntiniui/dviem.
Nesinori būt ta, kuri viską sugadino, bet mąstai per dideli doh.gif
Atsakyti
taigi čia mano priežodis tos rūpūžės, prie ko čia jos?

Normaliai ta Katia bendrauja, paklausiu atsako, paaiškina. Ko čia tos rūpūžės dėtos. Nu jau suoratau, čia juokaut man draudžiama. Ok kalbėsiu tik rimtai. \



Papildyta:
Aš viską tiesiai šviesiai rašau ką manau, nežinau kas čia neaišku. Kai apsiėmiau reikalo, maniau bus 40 kg, o ne 120 ..čia juk skirtumas yra...

Kiekiu ir pinigų sumose. Aš tą atvirai sakau.

Atleisk, besijuokianti, viena sakini ištryniau nes supratau kad tave blogai supratau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 08 gegužės 2011 - 19:43
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 08, 20:35)

Tiesiog reikia sprendimo ir viskas 4u.gif .
Šitoj temoj kiekviena gali ieškotis sau kompanjonių siuntiniui/dviem.
Nesinori būt ta, kuri viską sugadino, bet mąstai per dideli doh.gif

drinks_cheers.gif Tikrai nesąmonė vienam tokį kiekį organizuot. tik gaila, kad perkant 19 kg jau net 15 % nuolaidos nebegaunam. Vieną užsakymą vistiek reik pateikt 38 kilogramams, norint gauti 15% nuolaidą. Jūs, kaunietės, tą tikrai galit padaryt. Na mums iš provincijos sunkiau...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 08, 19:35)
Sr.upe, nu "tai rupūžės" labai draugiškai tikrai nepasirodė smile.gif .
Man Katia (beje man atrodė, kad ir visom dalyvavusiom 1 užsakyme) pasirodė ypatingo draugiškumo. Aš jos laiškus, jei jie nebuvo apie siuntimo adresus ar sąskaitos Nr., keldavau į SM ir kas ką rašo buvo visiems vieša.
Kitas dalykas, kad atrodo, kad tu pati to užsakymo daryt visai nenori, ir nedrįsti to parašyt.  O, kad nenori visai suprantama ir normalu, nes paaiškint kur dedi 100 kg vilnos gali būt labai sudėtinga, o kokiai VMI tokie klausimai gali visai kilt. Būtent dėl to priežasties aš nelabai noriu Kauno siuntinį antrą kart pas save siųstis...
Tiesiog reikia sprendimo ir viskas 4u.gif .
Šitoj temoj kiekviena gali ieškotis sau kompanjonių siuntiniui/dviem.
Nesinori būt ta, kuri viską sugadino, bet mąstai per dideli doh.gif


Здравствуйте, Котрина!
В эту среду обещали отдать мне мою партию топса после покраски. Я его сразу сфотографирую и выложу фото на сайте и напишу вам. В то же время проведу инвентаризацию сколько осталось кг от предыдущих цветов топса. Тогда напишу вам из какого количества вы можете выбирать. Сориентируйте меня пожалуйста какие еще товары вы бы хотели заказать вместе с топсом?
Конечно можно оплачивать отдельно и я отправлю посылки по разным адресам, это не проблема. Скидка на товары будет 15%.
Вы берете топс на продажу или для мастер классов?

С уважением, Катя.



Да, все правильно, я сделала скидку 20% Вилии. Но уже более месяца эту скидку мы отменили. Дело в том, что с начала этого года шерсть на мировых биржах подорожала уже 2 раза, но наша идея была создать магазин эконом класса с качественными товарами, поэтому мы цены не поднимали до последнего. Тем временем, все фабрики уже подняли цены на шерсть, выросли цены на бензин, соответственно транспортные расходы, нам подняли цену за покраску и прочее. Но мы и тогда не повысили цены на материалы, а только убрали скидку в 20% и оставили 15%, иначе мы будем работать себе в убыток.

Papildyta:
viename ji dar rašė tik "OK!"
Atsakyti
Sr.upe, nesusikalbam. Tu vis dar manai, kad racionalu tęsti skaičiavimus ir daryt bendrą didelį užsakymą? Aš apie tai čia visaip bandau parašyt, matyt nesigauna, nes panos toliau džiaugiąsi dideliu užsakymu ir siūlo savo pagalbą smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 08, 20:00)
Sr.upe, nesusikalbam. Tu vis dar manai, kad racionalu tęsti skaičiavimus ir daryt bendrą didelį užsakymą? Aš apie tai čia visaip bandau parašyt, matyt nesigauna, nes panos toliau džiaugiąsi dideliu užsakymu ir siūlo savo pagalbą smile.gif.


ne ne ne tikrai nemanau... schmoll.gif
Man dar prieš tau parašant toptelėjo mintis, kad kam iš tiesų tos vilnos reik, tai galim susigrupuot po kelias.

Po to jūs manęs vistiek nelankysit kalėjime lotuliukas.gif
Jo ir tas besidžiaugimas į neviltį klampina doh.gif
Aišku, kas nepatyrė to organbizavimo, kad kaip tu, tai ir nesupranta kame šaknys... čia gi normalu...

Nesusišnekam, nes aš visa susinervinus visą dieną šiandien... kai tuos skaičius pamačiau

(o tos rūpūžės čia gi šiaip prieodis, bajeris) - Ot rūpūžė, po šimts pypkių ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 08 gegužės 2011 - 20:14
Man regis, kad reik stabdyti bendrą užsakymą ir bandyti jungtis į mažesnius būrelius po 300 eurų, kad išeitų po tą 15 proc. nuolaidą. Labai jau didelis krūvis ir atsakomybė vienam žmogui tenka.
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2011 05 08, 20:14)
Man regis, kad reik stabdyti bendrą užsakymą ir bandyti jungtis į mažesnius būrelius po 300 eurų, kad išeitų po tą 15 proc. nuolaidą. Labai jau didelis krūvis ir atsakomybė vienam žmogui tenka.


TAi va dėkui, už supratimą.

Aš gal visom emaulus išsiųsiu, kad visos paskaitytų temą. Nenoriu, kad liktų nepatenkintų ar nusivylusių
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 08, 21:04)
Jo ir tas besidžiaugimas į neviltį klampina  doh.gif
Aišku, kas nepatyrė to organbizavimo, kad kaip tu, tai ir nesupranta kame šaknys... čia gi normalu...

Nesusišnekam, nes aš visa susinervinus visą dieną šiandien... kai tuos skaičius pamačia


Tikrai nesidžiaugiu ir iškart pamačiau situacijos beviltiškumą... Manau, kad reik atšaukt visą misiją ir bandyt kooperuotis taip, kad gautųsi po 38 kg užsakymas.
Atsakyti