Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 08, 15:57)
i o nuolaida tai 15 proc, nesvarbu kad tiek daug

Per didelį suinteresuotumą turbūt parodėm. Dar vakar jų saite kabėjo virš 300 eu - 20 proc. nuolaida, šiandien - jau tik 15 proc.
Šiaip tie nežymūs 5 proc. nuolaidos, 1 kg dažytos sluoksnos pabrangina 2,62 Lt. Automatiškai pabrangsta ir siuntos įvertinimas (nes viskas eina pgl kainą) ir Unistreamo mokesčiai (nes mokamas procentas nuo sumos, o suma padidės).
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 08, 15:34)
Per didelį suinteresuotumą turbūt parodėm. Dar vakar jų saite kabėjo virš 300 eu - 20 proc. nuolaida, šiandien - jau tik 15 proc.
Šiaip tie nežymūs 5 proc. nuolaidos, 1 kg dažytos sluoksnos pabrangina 2,62 Lt. Automatiškai pabrangsta ir siuntos įvertinimas (nes viskas eina pgl kainą) ir Unistreamo mokesčiai (nes mokamas procentas nuo sumos, o suma padidės).



tai va va ... gal paskaičiavo kad neapsimoka, va gaila nebuvau užfiksavus kokia nuolaida buvo... g.gif

o kiek jūs aną kart gavot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 08 gegužės 2011 - 15:43
Aną kart - 20 proc.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 08, 15:52)
Aną kart - 20 proc.


tai rūpūžės... tai aš parašysiu, ka dva tu sakei kad preitą kart 20 proc gavot... gal... g.gif
Papildyta:
nu va apsimeciau durnele ir parasiau, o permečiau tavo laiškus, tikrai 20 proc buvo
Papildyta:
bet nu man negražiai, suodžia užsakymą dideli tai pakeičia...
Atsakyti
Sr.upe, tokiais atvejais reiktų kuo mažiau rašinėt. Paskui padarysi meškos paslaugą visoms, kas iš Lt bandys užsakyt. Vienas dalykas ką mes čia tarpusavy susirašinėjam, kitas - viską ten rašyt Katiai.
Dėl nuolaidos, tai jų teisė keist, tu užsakymo gi nenusiuntei...
Be to, jei imtumėm babinom kaip jie siūlo, jiems nei svert, nei pakuot nereiktų.
O dabar po puskilį susvert ir supakuot, manau, kad darbas nemenkas. Tai čia piktumams vietos kažkaip nėra, tik reik įsivertinti ar vis dar tebenorim ir t.t....
Atsakyti
Hm, aš tai mačiau kai rinkausi, kad nuolaidos sumažintos jau buvo, maximali 15%
Atsakyti
Aš penktadienį ryte žiūrėjau kiek Kaune mums trūksta iki maksimalios nuolaidos bendram siuntiniui, tai buvo 20 proc. Šiaip skirtumo labai didelio nėra, ar diena prieš, ar 3 d. prieš pasikeitė, tiesiog pasikeitė ir tiek. Ir dalis tikrai to nežinojo (tame tarpe aš)...
O kas žinojo, gal galėjo ir kitų dėmesį atkreipt smile.gif
Atsakyti
aina sau, 123 kg karsta.gif swoon.gif Užtat ir galvoja, kad perpardavimui
Atsakyti
Oj koks kiekis gaunasi swoon.gif Net neįsivaizduoju kaip toks kiekis vilnos atrodo g.gif
Atsakyti
Tik keista, kad nepsidžiaugė, bet gal tikrai yra sudėtinga tokį kiekį po atskirus siuntinius įvairiais svoriais suformuot. Nors aną kart tikrai niekaip nėjo suprast, kad bulgarai kažko nepatenkinti, netgi priešingai...
Atsakyti
Manau, kad patys kiekiu buvo nustebinti, o ir sukilo interesas tikriausiai ar cia tikrai ne komercija ir kodel taip puolam, gal vadinasi pigu???
Butu protingiau kita karta po 20kg atskirai ir uzsakineti.
Ne pasaulio pabaiga, 15proc. - irgi nemazai.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 08, 16:29)
Sr.upe, tokiais atvejais reiktų kuo mažiau rašinėt. Paskui padarysi meškos paslaugą visoms, kas iš Lt bandys užsakyt. Vienas dalykas ką mes čia tarpusavy susirašinėjam, kitas - viską ten rašyt Katiai.
Dėl nuolaidos, tai jų teisė keist, tu užsakymo gi nenusiuntei...
Be to, jei imtumėm babinom kaip jie siūlo, jiems nei svert, nei pakuot nereiktų.
O dabar po puskilį susvert ir supakuot, manau, kad darbas nemenkas. Tai čia piktumams vietos kažkaip nėra, tik reik įsivertinti ar vis dar tebenorim ir t.t....

Besijuokianti,
Tai nieko aš jai per daug nerašiau, tiesiog parašiau, kad girdėjau kad buvo didesnės ir lyg neseniai pas save pakeitė ir viskas. Ar nenatūralu kad domiuosi, jei ankščiau buvo kitaip?
Nu atrašė, kad tai dėl to, jog pakilo biržoj vilnos kainos, jie nedidino kainu, bet pakeitė nuolaidų sistemą. Na ir viskas. Kame meškos paslauga?
Tikrai neduodu galvos nukirst kiek puslapyje buvo nuolaida įrašyta vakar. Bet man tas skaičius 20 kažkur vaizduotėj stovi.

ir sutinkus su kadabra, nes tada daugiau aiškumo, mažiau streso, keli žmonės susitaria ir ok.

Besijuokianti, nežinau ar patenkinti, bet apsidžiaugimo kažkaip nelabai jaučiu :)ui neįsivaizduoju kaip dėl sudėtingumo... reik pagalvot kaip ten duot. .

Dabar taip, kad iš Vakarų konferencijos norėtų atstovaut finale? Reik savanorės.... smile.gif

Beje, kiek yra babina?
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2011 05 08, 17:38)
aina sau, 123 kg karsta.gif  swoon.gif Užtat ir galvoja, kad perpardavimui


nu tai va... g.gif
MAn irgi keltų įtarimą... Nes nesveika suma gaunasi. ~1500 eu.. nu tai žinai. Ir skeliant per pusę irgi dideli pinigai. Ir atsakomybė didelė. ir skeliant per puse irgi gaunas 2,5 t. litų... doh.gif
Papildyta:
beje kuriai mes zonai piriklausom pagal siuntimą?
Atsakyti