Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

oi,koks fainulka! biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Raganėle, tu išvis miegi? blink.gif blink.gif
Atsakyti
sveikutes.o kada reikes pinigelius pervesti? turiu problemele bijau isiusti uzsakyma,kadangi esu ne LT. ir bijau ,kad keliu litu pritruksiu. grysiu i LT geguzes 13d. tada su pinigeliu pravedinu problemu ir nebeliktu.
Atsakyti
Sr.upe, išsunčiau tau mano, Kadabros, Juperi ir Katinyčio užsakymą. Prasiknisom visą pusdienį visos, gavom 19.3 kg, t.y maksimalų svorį, kokį Katia gali siųst ir pas mus jau nieks netelpa.

Man rodos Katiai su atskirais užsakymais būtų daug lengviau dirbt, t.y. jei nevest viską į vieną
katilą, vis tiek ji paskui svert ir formuot kelis siuntinius gaus. O ir tau darbo šiek tiek nusimestų.

Aną kartą beje panašiai ir buvo. Aš buvau pateikus vieną užsakymą, paskui prisijungė dar viena mergina ir Katia skaičiavimus darė tiems siuntiniams atskirai, ir net supakavus buvo atskirai (tik siuntėm bendrai). Tai čia vietoj ir atsverinėt nereikėjo to papildomo užsakymo.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 06, 13:23)
Sr.upe, išsunčiau tau mano, Kadabros, Juperi ir Katinyčio užsakymą. Prasiknisom visą pusdienį visos, gavom 19.3 kg, t.y maksimalų svorį, kokį Katia gali siųst ir pas mus jau nieks netelpa.

Man rodos Katiai su atskirais užsakymais būtų daug lengviau dirbt, t.y. jei nevest viską į vieną
katilą, vis tiek ji paskui svert ir formuot kelis siuntinius gaus. O ir tau darbo šiek tiek nusimestų.

Aną kartą beje panašiai ir buvo. Aš buvau pateikus vieną užsakymą, paskui prisijungė dar viena mergina ir Katia skaičiavimus darė tiems siuntiniams atskirai, ir net supakavus buvo atskirai (tik siuntėm bendrai). Tai čia vietoj ir atsverinėt nereikėjo to papildomo užsakymo.


na jei taip sakai, pasiteiraučiau jos to. Aš visgi bandysiu prašyti kad i kauna atskirai siustu, nes kaune 40 Kg tikrai. Be to kažkurios merginos atsiuntė 21,5 Kg užsakymą... (tai nepykit jei viską peržiūrėjus per savaitgalį gali tekt koreguot.
Ir jei katia supakuos atskirai, tai mum nuo to tik geriau, nes irgi nereikės svertis atskirai.

karosimi
Kalba apie pinigus eis tik tada kai gausim sąskaitą su siuntimo kainom, nuokaidom ir pan.

Papildyta:
va berods dangek 21,5 kg atsiuntus.... tai neŽinau, gal jai rekomenduot susimažint iki 19,3 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 06 gegužės 2011 - 14:40
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 06, 16:39)
va berods dangek 21,5 kg atsiuntus.... tai neŽinau, gal jai rekomenduot susimažint iki 19,3  g.gif

Tikrai rekomenduok. Ir joms pačioms bus viskas paprasčiau ir tau kiek vargo nusimes. Siuntinio viduj (tuose 19.3 kg), ten jau nieko nerūšiuos žinoma, bet atskirą siuntinį suformuot man rodos racionalu visoms būtų.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 06, 15:14)
Tikrai rekomenduok. Ir joms pačioms bus viskas paprasčiau ir tau kiek vargo nusimes. Siuntinio viduj (tuose 19.3 kg), ten jau nieko nerūšiuos žinoma, bet atskirą siuntinį suformuot man rodos racionalu visoms būtų.


tai va...
jaučiu o gal ateityje jei vsiteik tokaii nemenkaip kiekiais butu racijos Vilniuj - Kaunui atskirai siustis. Vistiek ir nuolaidos nuo tokiu kiekiu ir visko susidarytų... smile.gif

Belmba pačiai reik spalvas išsirinkt smile.gif

Kažkas iš ten pirko magnetinius užsegimus ar kokybiški?
Papildyta:
jau išsiaiškinau... pasirodo toki pat namie turiu. Pirkau parduotuvėje netoli savęs pernai. TAs pats nr įspaustas. Tai labai silpna ta plokštelė už kurios laikos pritvirtintas.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 06, 17:30)
tai va...
jaučiu o gal ateityje jei vsiteik tokaii nemenkaip kiekiais butu racijos Vilniuj - Kaunui atskirai siustis. Vistiek ir nuolaidos nuo tokiu kiekiu ir visko susidarytų...  smile.gif

Racijos atsirai būtų, bet kad niekad nežinai kiek norinčių bus. Maksimali nuolaida gaunąs, tik jei yra 2 siuntiniai. Kita vertus niekad nežinai, jei tų siuntinių po 19 kg bus 6, gal nuolaida dar didesnę gautumėm smile.gif .
Be to kaip suprantu nieks be tavęs taip ir nežino kiek ir iš kur merginos norinčios užsisakyt, tai kooperuotis irgi sudėtinga.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 06, 15:50)
Racijos atsirai būtų, bet kad niekad nežinai kiek norinčių bus. Maksimali nuolaida gaunąs, tik jei yra 2 siuntiniai. Kita vertus niekad nežinai, jei tų siuntinių po 19 kg bus 6, gal nuolaida dar didesnę gautumėm smile.gif .
Be to kaip suprantu nieks be tavęs taip ir nežino kiek ir iš kur merginos norinčios užsisakyt, tai kooperuotis irgi sudėtinga.


tai va ir pamatysim smile.gif
Atsakyti
Srauni_upe, kaip sekasi? Gal jau yra kokie preliminarus duomenys? Gal jau visos susiunte?
Atsakyti
mūsų siuntinukas yra 26,5 kg. tai ką nors priimtume, kad sudaryt
du siuntinius,....būtų gerai nemažint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dangek @ 2011 05 06, 20:58)
mūsų siuntinukas yra 26,5 kg. tai ką nors priimtume, kad sudaryt
du siuntinius,....būtų gerai nemažint ax.gif

galiu jungtis, mano 3.5 kg. sese Kaune gyvena, paprašyčiau, kad paimtų. ax.gif
Atsakyti