Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

reik spet uzsisakyti is bg, nes nuo geguzes galo ten kazkokie tai darbai pas juos prasideda, tempai bus sumazeje.
matet, eriukas latv.karsiniu prekiauti pradejo.
Atsakyti
ar galim uzsisakyt to Volokna sersti??? 10 g?? ar reik butinai 500 g? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Raganėlės MB panašiai kaip mano doh.gif . Pasikviečiau vyrą padėt sumažint užsakymą, tai iš 6 kg, pasidarė 10 kg. Į visus klausimus, atsakymas vienas - "tai aišku imam" ir "nu minimum kilogramą". Žodžiu sėdžiu apšalus dabar blink.gif .
Atsakyti
lotuliukas.gif keisti tie vyrai, nu ką,patys kalti bus
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 05, 21:23)
Raganėlės MB panašiai kaip mano doh.gif . Pasikviečiau vyrą padėt sumažint užsakymą, tai iš 6 kg, pasidarė 10 kg. Į visus klausimus, atsakymas vienas - "tai aišku imam" ir "nu minimum kilogramą". Žodžiu sėdžiu apšalus dabar blink.gif .


tai gerai biggrin.gif
man tai baisu, kad as per mazai imu, ale vyro jau nekviesiu tongue.gif .
ale katia tai tikriausiai nuo kokios sofkos nusivers lietuvaiciu kiekius pamacius, oi, panos, o dar gali buti ir taip, kad visu poreikiu is kart ir negales patenkinti g.gif
issiparduos - ir i vasaros atostogas biggrin.gif
Atsakyti
jau kad jamam šį kart, tai jamam. nedrąsiai 40 kg sukrapštėm, o dabar pusė tonos turbūt gausis hihihi.gif Katia pati su fūra Lietuvon atveš hihihi.gif
Srauni upe jau vakar nusiunčiau sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 05 05, 21:09)
jau kad jamam šį kart, tai jamam. nedrąsiai 40 kg sukrapštėm, o dabar pusė tonos turbūt gausis hihihi.gif Katia pati su fūra Lietuvon atveš hihihi.gif
Srauni upe jau vakar nusiunčiau sokiai.gif


gerai gerai, aš tiesiog toki apablūdu vakar buvau, nes migrena buvo, tai negalejau i ekrana ziuret smile.gif

Nu bet aš permetu akim, tai tikrai laaabai daug tos vilnos. Bet dar neskaičiavau. Dar pati anketos neužpildžiau, bet ja žinau ko noriu daug maž.

Šita dar Katia man parašė, kad papildomų spalvų jie nespėja dar nudažyt smile.gif Bet tai aš parašiau kad renkamės mes jau ir viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 05, 22:17)
gerai gerai, aš tiesiog toki apablūdu vakar buvau, nes migrena buvo, tai negalejau i ekrana ziuret smile.gif

Nu bet aš permetu akim, tai tikrai laaabai daug tos vilnos. Bet dar neskaičiavau. Dar pati anketos neužpildžiau, bet ja žinau ko noriu daug maž.

Šita dar Katia man parašė, kad papildomų spalvų jie nespėja dar nudažyt smile.gif Bet tai aš parašiau kad renkamės mes jau ir viskas ok smile.gif

papildomos spalvos-papildomi kilogramai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 05 05, 21:29)
papildomos spalvos-papildomi kilogramai hihihi.gif


nu -inok tai net atsikvėpiau, kai parašė kad nebus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 05, 21:23)
Raganėlės MB panašiai kaip mano doh.gif . Pasikviečiau vyrą padėt sumažint užsakymą, tai iš 6 kg, pasidarė 10 kg. Į visus klausimus, atsakymas vienas - "tai aišku imam" ir "nu minimum kilogramą". Žodžiu sėdžiu apšalus dabar blink.gif .




Koks tavo vyras nerealiai fainas. blink.gif Linkejimai jam. ( tokius retus egzemplioriuis reik ant ranku nesiot, arba megstamais patiekalais lepint) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 05, 21:50)
Koks tavo vyras nerealiai fainas.  blink.gif Linkejimai jam. ( tokius retus egzemplioriuis reik ant ranku nesiot, arba megstamais patiekalais lepint)  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


pažiūrėsim, ar mano faina, kai aš jį vesiu padėt skaičiuot biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
dar apie vilną - pabandžiau ar veliasi sausai gražiai, nugis man visai patiko - rudai melanžinis karšinys bulgariškas:
user posted image
Bulgariškas ekomeškis toks grubiai gauruotas gaunasi, ale kabinasi vilna labai smagiai smile.gif
Atsakyti