Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Registruojuos cool.gif
Atsakyti
Aš tai noriu visų spalvų sluoksnos rolleyes.gif . biggrin.gif Tik ciklameninės ir violetinės dar turiu. Nors karšinio yra įvairesnių spalvų g.gif
Atsakyti
Is tu naujai dazytu... Svarstau ar cia mano kompas taip man rodo, ar akys kreivos, ar istikruju ta neva smaragdine tokia zydra, o ne zalia... g.gif Sm,aragdas juk zalias. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 27, 21:46)
Sakyčiau darykite saraša ir rašykitės. Jus kuruos turbūt srauni upė  ax.gif , bet ji nemoka skaičiuot ir rašyt, tai kartais su rašymu galiu padėt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .

tai gal dar kuri ir skaiciuot mokat???
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 28, 07:21)
Is tu naujai dazytu... Svarstau ar cia mano kompas taip man rodo, ar akys kreivos, ar istikruju ta neva smaragdine tokia zydra, o ne zalia...  g.gif  Sm,aragdas juk zalias.  g.gif

aš tai smragdinės neradau biggrin.gif naujos mėlynosios - turkio ir žydra,o tinklalapyje žalia obuolinė ir žolinė g.gif
Atsakyti
Tos, kur pas juos tinklapy sluoksnos spalvos tai idealiai atitinka. Katia su anuo siuntimu buvo įdėjus pavyzdėlius, tai analogiškos spalvos. Tik kažkaip per ekraną nesimato (arba į tai neatsikreipia dėmesys), bet spalvos yra grynai matinės. Matyt čia tų jų eko dažų specifika tokia.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 27, 21:44)
aš tai nesiregistruoju  biggrin.gif geriau paklausinėsiu - spalvotą karšinį kažkas užsakinėjot - kaip jis ten? Ar su lietuvišku ar su zelandietišku spalvotu lygintinas?

aš pirkau alyvuogių spalvos, man traukės geriau nei jų natūralus ir riebaliuko daug mažiau.
Atsakyti
laba ryta,
ir as registruojuosi:))
as biski skaiciuot moku 4u.gif
Atsakyti
Nusistatykim termina iki kada galima kuratorei pateikti uzsakyma.
Srauni_upe, mano e-mail: kadabros@gmail.com
Atsakyti
Sveikutes.Ir as noreciau vilneles pirkimui prisiregistruoyi. Kaip supratau reik nusiust savo e-maila srauniai upei.Taip ir padarysiu.
Atsakyti
Srauni upe , mano emailas- ligita73@gmail.com, prašysiu ax.gif , kas vėlėt iš sluoksnos patarti kokia geriau imti?
Atsakyti
As veliau is tokios filecitavos. Man patiko. Labai ilgas plaukas, puikiai laiko forma. Tiesa gaminys gaunasi siurkstesnis, panasiai kaip is karsinio, bet slepetem manau tai tinka. Manau, kad visos spalvos turi veltis analogiskai. g.gif

Aha kaip pateikiam uzsakymus? Ar cia, ar siust el. pastu?
Atsakyti