Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

sveikos velejelis
praita karta nespejau uzsisakyt, o si ziuriu gal ir vel.... verysad.gif
gal dar turit vietos mane prijungt? gal truksta dar jums kazkiek iki reikiamo svorio?
laabai laabai noreciau 4u.gif
Atsakyti
Tai ryt (pentadienį) paskutinė dieną atiduot užsakymuką Sr.upei?
Katinyti, Juperi, "klijuojatės" prie manęs ir Kadabros? Jei taip gal man savo užsakymus, arba aš mūsų su Kadabra bendrą kažkuriai permesiu. Net jei neišeis vieno siuntinio Kaunan "pagamint", Sr.upei bus lengviau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 05 gegužės 2011 - 16:26
Aš jau atidaviau, kad nebesigundyčiau padaugint ax.gif belaukiant vis dar kitų spalvų reikėt pradeda. Bet jaučiu, kiekiai bus doh.gif Srauni nieko nepasakoja...
Besijuokianti , aš Sraunios prašiau, kad mane prie Kauno prikabintų bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 05 gegužės 2011 - 16:28
Gerai, Žollia 4u.gif . O koks tavo bendras svoris gavos?
Žinant kokiu kilogramu/dviem galima palaviruot smile.gif .
Dangek irgi kaip suprantu perviršis šioks toks yra. Gal tą perviršiuką prie mūsų irgi eitų pridėt...
Atsakyti
man lygiai 6 kg.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 05, 09:34)
Ar kuri imat žalios sluoksnos?  Man reiktų tik 250 g, gal dar kuriai tik tiek reikia-susijungtumėm mirksiukas.gif  Ir geltonos norėčiau tiek pat. ax.gif  Gal kuri norit su manim apsijungti?




oj ir as visko noriu, man susukoperuot po 250 irgi gerai butu smile.gif
as galvoju apie 3,5kg prie Kaunieciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandia @ 2011 05 05, 17:55)
oj ir as visko noriu, man susukoperuot po 250 irgi gerai butu smile.gif

Aš jau apsisprendžiau, nebeimsiu šįkart daugiau. Užsakymą išsiunčiau jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandia @ 2011 05 05, 16:55)
oj ir as visko noriu, man susukoperuot po 250 irgi gerai butu smile.gif
as galvoju apie 3,5kg prie Kaunieciu wink.gif


Sveikos,

as ir noreciau koperuotis po 250, nes turiu tilpt i 1,5 kg - kitaip MB is namu ismes :)ss
As irgi prie Kauno 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 05, 16:48)
Tai ryt (pentadienį) paskutinė dieną atiduot užsakymuką Sr.upei?
Katinyti, Juperi, "klijuojatės" prie manęs ir Kadabros? Jei taip gal man savo užsakymus, arba aš mūsų su Kadabra bendrą kažkuriai permesiu. Net jei neišeis vieno siuntinio Kaunan "pagamint", Sr.upei bus lengviau.

Aciu, Besijuokianti mergaite, kad nepamirsti ir musu... as prisijungiu... va sudeliosiu taskus ant i, ir atsiusiu tau...okis??? primink i az el.pasta savo
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 05, 19:06)
Aciu, Besijuokianti mergaite, kad nepamirsti ir musu... as prisijungiu... va sudeliosiu taskus ant i, ir atsiusiu tau...okis??? primink i az el.pasta savo

O aš Srauniai nusiunčiau g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 05, 15:48)
Tai ryt (pentadienį) paskutinė dieną atiduot užsakymuką Sr.upei?
Katinyti, Juperi, "klijuojatės" prie manęs ir Kadabros? Jei taip gal man savo užsakymus, arba aš mūsų su Kadabra bendrą kažkuriai permesiu. Net jei neišeis vieno siuntinio Kaunan "pagamint", Sr.upei bus lengviau.


o ryt jau penktadienis? O aš visą diena gyvenau ir galvojau, kad šiandien trečiadienis doh.gif doh.gif

Tai jo ryt paskutinė diena.. nu taip iki vakaro smile.gif Jau kas nespėsit tai sorry smile.gif
Atsakyti
jetus kaip greit tas rytojus..ką daryt ką daryt unsure.gif visko noriu vietos vilnai laikyt tai turiu, ale ar man jos reik, o čia tai klausimas lotuliukas.gif vasarai ateinant laukiniai hobiai sprogsta...

jeus atsiklausiai mb, ką mano apie kelių kg siuntinį biggrin.gif sako kokios problemos, tau kai užėjo bzikas po naujų metų tai jau suvėlei virš 20 kg, gi nupirkau lentynų - susidėsi.
ok jamam blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 05 gegužės 2011 - 19:57