Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Aha, vienas siuntinys mak 20 kg, tai realiaia geriausia formuot lygiai 19 kg, tada ten nebūtų tų nesąmonių, kad kažk nuiminėt reik.

Nežinau kiek čia mes su Kadabra imsim, aš vis dar dėl tų 300 gr tongue.gif neapsisprendžiu. Bet jaučiu dar ir kitų kauniečių nemažai yra. Juperi prie Kauno galima priskirt smile.gif , gal ir Žollia sutiktų prie manęs su Kadabra prisijungt, Dangek perviršį ir Kaunan tada 2 siiuntinukus smile.gif .

Lt siuntinėt tai iš ano karto supratau, kad kainos atžvilgiu jokio skirtumo į Alytų ar iš Kauno siųst, ar iš Vilniaus. Tad kur daugiau užsakymų ten racionaliausia tuos siuntinius ir siųst.

Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 04, 08:20)
Juperi prie Kauno galima priskirt smile.gif

drinks_cheers.gif priskirkit prie Kauno... lotuliukas.gif ...Alytus-Kauno priemiestis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 04, 08:31)
drinks_cheers.gif priskirkit prie Kauno... lotuliukas.gif ...Alytus-Kauno priemiestis mirksiukas.gif



Aš irgi priemiestis, gal ir mane kas prisiskirs, tiksliau mus su Saulyte bigsmile.gif
Srauni upe, jaučiu gausim sutartį daryt, kad mums paštu g.gif Kaip manai, ar prisiprašysim tavęs? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 05 04, 08:50)
Aš irgi priemiestis, gal ir mane kas prisiskirs, tiksliau mus su Saulyte bigsmile.gif
Srauni upe, jaučiu gausim sutartį daryt, kad mums paštu g.gif  Kaip manai, ar prisiprašysim tavęs? bigsmile.gif

labutis, Mole yra dar iš Klaipėdos Ritutele
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 04, 08:20)
Aha, vienas siuntinys mak 20 kg, tai realiaia geriausia formuot lygiai 19 kg, tada ten nebūtų tų nesąmonių, kad kažk nuiminėt reik.
...
Žollia sutiktų prie manęs su Kadabra prisijungt, Dangek perviršį ir Kaunan tada 2 siiuntinukus smile.gif .

drinks_cheers.gif Sutinku.
Atsakyti
Jei surašytumėt nikus Vilnius - Kauns regionais, tai galėčiau pabandyt suformuot paketus atskirai... Jei ten uodegų neliktų. Galvoju, ar tikrai svarbu koki adressa katiai lipint. O mum ir laiko ir lėšų susitaupytų..
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 04, 10:11)
Jei surašytumėt nikus Vilnius - Kauns regionais, tai galėčiau pabandyt suformuot paketus atskirai... Jei ten uodegų neliktų. Galvoju, ar tikrai svarbu koki adressa katiai lipint. O mum ir laiko ir lėšų susitaupytų..



Klaipėda :
Saulyte2
Ritutele
Molė
Atsakyti
Upė žino kiek mūsų iš kauno ir ar galima suformuoti į du siuntinius mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar kuri imat žalios sluoksnos? Man reiktų tik 250 g, gal dar kuriai tik tiek reikia-susijungtumėm mirksiukas.gif Ir geltonos norėčiau tiek pat. ax.gif Gal kuri norit su manim apsijungti?
Atsakyti
Aš bijau pradėt, nes noriu visų spalvų doh.gif dar vakar apklausiau bg vilnos tapkių nešiotojų mamas... nešiojimasis ir nesibumbuliavimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 05, 10:01)
Aš bijau pradėt, nes noriu visų spalvų  doh.gif

Tai va, ir aš visų spalvų noriuuuuu. Tai netoli 20 kg ir gautųsi doh.gif
Atsakyti
Jau apkarpiau savo norus, vistiek gaunasi 6 kg doh.gif
Atsakyti