Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Aha, Akademijos ir stovi kokis tai įsakymas ministro atspausdintas, kad sunkesnių neneša.
Galvoju, gal juos užknisa tie siuntiniai, tai kad pašto neužgriozdintų - neša kartais.
Nors man niekad neneša.
Atsakyti
Dzuke dingus g.gif
Atsakyti
labukas, aš ką tik išsiunčiau savo užsakymą Upelei, labai jau godžiai šį sykį - apie 4 kg užsisakiau, bet nieko nepadarysi - noriuuu, ir to reik ir ano
Atsakyti
Kaip čia linksma lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Grįžus po darbo - mažytė atgaiva pasiskaityti veltinio temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 05 03, 14:53)
Nes laimėjusiai tatalizatorių...  koks prizas  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Svarbu, kad kalba apie prizą. O žodžio prizas negalima net minėti nono.gif
Atsakyti
nu va ir aš nusiunčiau užsakymą, srauni upe rašyk jei kas netaip g.gif
Atsakyti
oi kaip linksma čia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aš 3,5 kg prigraibiau, ir tai save stabdant, kad ne paskutinis kartas gi.... irnesakyk.gif
Atsakyti
o as niekaip neprisiruosiu...mes dabar statybom uzsieme..jau lyg ir surasiau..o karsini jus kaip raset?nes jei kopint ,tai ten tik spalva buna.supras?
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2011 05 03, 21:02)
o as niekaip neprisiruosiu...mes dabar statybom uzsieme..jau lyg ir surasiau..o karsini jus kaip raset?nes jei kopint ,tai ten tik spalva buna.supras?

surašykit viską tvarkingai paga pavyzdi. Aš jūsų užsakymus turiu sugrupuot į bendrą užsakymą, tai tikrai nesuprasiu ką turėjo omeny smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 03, 11:14)
dangek[/b]. slepetem vistik patogiau man naudoti gabalini. Saliams, riesinems taip skystas geriau ir dar purkst.  smile.gif

aš ir gi gabalinį, tik jį persidirbu į košę, kaip jau rašiau...tokia tyrė tinka viskam
gali purkš gali pilt....dalinuosi patirtim, o visos darom kaip patogiau biggrin.gif

o gal tikrai mes galim kaune padaryti atskirą užsakymą, aš čia naujokė
nelabai žinau kaip čia kas, bet mano sąrašiukas virš 20 kg. aišku ne mano vienos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangek: 03 gegužės 2011 - 21:26
QUOTE(dangek @ 2011 05 03, 22:24)
aš ir gi gabalinį, tik jį persidirbu į košę, kaip jau rašiau...tokia tyrė tinka viskam
gali purkš gali pilt....dalinuosi patirtim, o visos darom kaip patogiau biggrin.gif

o gal tikrai mes galim kaune padaryti atskirą užsakymą, aš čia naujokė
nelabai žinau kaip čia kas, bet mano sąrašiukas virš 20 kg. aišku ne mano vienos


lygiai taip pat as su muilu darau, pasidarau kose, po to jau skiedziu kiek man reikia. Patogu.
Del Kauno reikia ziureti, nepamenu kiek jie ten vienu kartu kg gali issiusti, cia jau Besijuokianti parasytu tiksliai.

p.s. va, praeitom temoje radau, kad vienu siuntiniu siuncia 20kg. Zolia lygtais taip rase. Tai jei taip, jusu paciu siuntini, Dangek, teks jau dalinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 03 gegužės 2011 - 21:33
QUOTE(kadabra @ 2011 05 03, 21:31)
lygiai taip pat as su muilu darau, pasidarau kose, po to jau skiedziu kiek man reikia. Patogu.
Del Kauno reikia ziureti, nepamenu kiek jie ten vienu kartu kg gali issiusti, cia jau Besijuokianti parasytu tiksliai.

p.s. va, praeitom temoje radau, kad vienu siuntiniu siuncia 20kg. Zolia lygtais taip rase. Tai jei taip, jusu paciu siuntini, Dangek, teks jau dalinti.



20 kg su pakuote
Atsakyti