Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Srauni upe, nerimtai aš mirksiukas.gif . Iš vis aš labai nerimta motera lotuliukas.gif .
Žinai mes aną kart užsakinėjom, ir visos viską žino, tai gal kitaip vertina nei tu. Aną kart irgi bandėm po pusė kg minimum imt, bet buvo ir po 300 gr. Bet gal praskaitė žmogus, netikiu, kad tyčia smile.gif
Ir moteros čia tikrai labai geros 4u.gif . Nei viena taip ir neprisipažino kad kažką apsvėriau, ar ne tą nusiunčiau smile.gif ... O kai tryzniavau, kad dings siuntinys, ar supainiojus nusiųsiu Žolliai Juperi siuntinį ar Katiai kokį ne tokį užsakymą bendroj sumoj pateiksiu, visos buvo pasiruošiusios tas klaidas atleist...
Duok D., kad šįkart vėl taip geranoriškai viskas eitųs smile.gif
Atsakyti
skaitau, kad merginos su FEIRIAIS bando odą nusinert..... unsure.gif
aš naudoju ir rekomenduoju, rankų oda normali veliu kasdien
alyvuogių DALAN (lyg toks pavadinimas) muilas perku bazėj,kaina nuo 2,3 iki 3 Lt
palmių muilas perku turgaus švaros prekių skyriui kaina apie 2 Lt
abu muilus maišau, susidrožiu į litro indą, muilo puse litro užpilu verdančiu vandeniu
ištirpinu ir tą paruoštą masę naudoju. Į litrą vandens dedu 1 šaukštą užpilu verdančiu vandeniu 0,5 l kai ištirpsta dapilu likutį. Toks ruošinys labai patogu, ir norma muilo
nes daug muilo blogiau kimba. Pakui kai jau trini rankom tada muiluoji daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 10:24)
Srauni upe, nerimtai aš mirksiukas.gif . Iš vis aš labai nerimta motera lotuliukas.gif .
Žinai mes aną kart užsakinėjom, ir visos viską žino, tai gal kitaip vertina nei tu. Aną kart irgi bandėm po pusė kg minimum imt, bet buvo ir po 300 gr. Bet gal praskaitė žmogus, netikiu, kad tyčia smile.gif 
Ir moteros čia tikrai labai geros 4u.gif . Nei viena taip ir neprisipažino kad kažką apsvėriau, ar ne tą nusiunčiau smile.gif ... O kai tryzniavau, kad dings siuntinys, ar supainiojus nusiųsiu Žolliai Juperi siuntinį ar Katiai kokį ne tokį užsakymą bendroj sumoj pateiksiu, visos buvo pasiruošiusios tas klaidas atleist...
Duok D., kad šįkart vėl taip geranoriškai viskas eitųs smile.gif


nu tu nerimtai o man jau viena užsakymą atsiuntė su 21,5 kg Tai juokas juokais, o aš matau statistiką lotuliukas.gif
Papildyta:
bandau tašei vidų konstruot, ko pa smane nerasta tai kruopštumo doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 03 gegužės 2011 - 11:04
srauni_upe tu tik nesinervuok. Viskas bus gerai. 4u.gif


Besijuokianti, jei man ne tos vilnos ikrovei, tai tik i nauda. Kitoms 26 prastai velesi. Man ir 26 ir 28 vienodai, normaliai. thumbup.gif


dangek
. slepetem vistik patogiau man naudoti gabalini. Saliams, riesinems taip skystas geriau ir dar purkst. smile.gif


Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 03, 11:59)
nu tu nerimtai o man jau viena užsakymą atsiuntė su 21,5 kg T

labai jau rūpėtų sužinot, kas čia tokiais kiekiais? Tiek jau ir vienas gali užsisakinėt-nuolaida irgi gera duodama. Na, bet jei dar po 21 bent kelios užsisakys, tai Katia veltui atsiųs turbūt. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 03 gegužės 2011 - 11:18
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 03, 10:43)
Šelmai į Zarasus tai pati išsiųsiu... Nu reik žiūrėt

Niu kokia tu faina wub.gif

21 kilą turbūt woolas užsisakę kurios slapyvardį konfiskavęs laugh.gif Man ir penkių užteks, rudenį juk dar imsim, ar ne bigsmile.gif Ir šilko pačiupau, pigiau nei kaklaraištį po litą pirkt skuduryne biggrin.gif
Muilą ūkinį naudoju, vienintelis kuris nenuėda odos man rolleyes.gif
Atsakyti
Turbūt jei surinkčiau sau viena pati 21kg , tai net nesikooperuočiau , nes kam kitus apsunkinti doh.gif , nebent jau nuolaida tokia duoda, kad vilna pusvelčiui gaunasi ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 09:49)
Kadabra, nieko man dar nesigauna, aš visų po 300 gr imsiu smile.gif  .
O baigei tą dažytą sluoksną velt ir kaip tau ji pasirodė?
Jei nesunaudojai gal paiimk ryt dažytos sluosnos pvz, gal Juperi bus įdomu spalvas pamatyt.


idomu, idomu...
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 10:01)
Ai nieko tokio, žinok.
Kadabra kaip suprantu vieną siuntinį 20 kg planuoja imt, gal aš su savo 300 gr. pas ją tilpsiu...


tu imk 300g. veliau pasidalinsim po 100 g wink.gif wink.gif smile.gif
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 11:24)
Srauni upe, nerimtai aš mirksiukas.gif . Iš vis aš labai nerimta motera lotuliukas.gif .
O kai tryzniavau, kad dings siuntinys, ar supainiojus nusiųsiu Žolliai Juperi siuntinį ar Katiai kokį ne tokį užsakymą bendroj sumoj pateiksiu, visos buvo pasiruošiusios tas klaidas atleist...
Duok D., kad šįkart vėl taip geranoriškai viskas eitųs smile.gif

tai man ne ta ir atsiuntei tongue.gif turejo but paketas suns sausiako maise mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 03, 12:33)
tai man ne ta ir atsiuntei tongue.gif turejo but paketas suns sausiako maise mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


tu dantų nešiepk ir svetimo neliesk.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Skaičiuoju ... 27 moteros po kokį 20 kg karsta.gif hihihi.gif , gražus skaičiukas gaunas
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 05 03, 13:09)
Skaičiuoju ... 27 moteros po  kokį 20 kg karsta.gif  hihihi.gif , gražus skaičiukas gaunas



Nu viena tai tocnai tik tris jama. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kita palnuoja kokius du, nes ir taip lyg atsargu yra ax.gif .
Atsakyti