Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 08:43)
Panos, o tai gal paklausiam dėl tų spalvų. ***** siųstis, užsakinėt, ir jei ne iš visų spalvų  - abydna kažkaip...
Gi kuo iš platesnio asortimento rinksimės, tuo darbai įvairesni bus, dabar rudenį rizikuojam visos vienodą spalvų paletę tapkėse pateikt...

Tai gal galėtum , besijuokianti, paklausti?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 03, 10:00)
Tai gal galėtum , besijuokianti, paklausti?

Galėčiau, ale bijau Sr.upės lotuliukas.gif . Jei lieps - paklausiu, bet pati tai ne ne ne...., paskui bus man bash.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 08:07)
Galėčiau, ale bijau Sr.upės lotuliukas.gif . Jei lieps - paklausiu, bet pati tai ne ne ne...., paskui bus man bash.gif  blink.gif


tai jau imu vėzdą profilaktiškai smile.gif

Ko norėjai pakaust smile.gif?
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 07:22)
A kur čia ta rusiška kosmetika prekiauja g.gif .
Man melanžini karšinys irgi geras, nors dar iki galo nebaigiau, reiks pgl susitraukimą vertint, man kažkaip patinka kai traukiąsi.

Sr.upe, o tai kuri diena paskutinė užsakymams?

Ir dar - o tai neklausiam dėl tų papildomų spalvų, kurios turėjo po savaitės pasirodyt (jau turbūt 3 savaitės praėjo)?


dėl spavų klausiau, sakė kai tiknudažys parašys, o dabar sako rinkitės iš to...

O paskutinės dieno, nu ši darbo savaitė gal (čia su viltim kad tų spavų atsiras)
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 03, 10:34)
tai jau imu vėzdą profilaktiškai smile.gif

Ko norėjai pakaust smile.gif?
Papildyta:
dėl spavų klausiau, sakė kai tiknudažys parašys, o dabar sako rinkitės iš to...

O paskutinės dieno, nu ši darbo savaitė gal (čia su viltim kad tų spavų atsiras)

Tai penktadienis ar pirmadienis?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 08:38)
Tai penktadienis ar pirmadienis?


Tai penktadienis, manau... visom tinka?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 08:31)
Aišku, ačiū 4u.gif , galvojau gal čia turguj kokiam. Kaune kažko tokių nemačius g.gif reik dėmesį atkreipt. Aš tai fairy ankščiau naudojau, bet bjaurybė jis baisus, dabar vis muilus keičiu, nes vieni dėmes palieka tamsioj vilnoj, kt baisiai sausina odą. Reik bandyt dar kažką naujo...


oi fairy tai didziausias brudas, ypac jei be pirstiniu, tai rankas min.savaitei man isdziovina. buvu as cia su juo uzsirovus - suglosto momentaliai lasa uzpylus, nei plaukelis neatsistoja, bet jau rankos po to doh.gif
as ji prilyginu sieros rugsciai biggrin.gif

as vakar bandziau pasidelioti uzsakyma, jusu postu prisiskaicius ir apakau kiek susidare visko - gal sakau kiekiais bendrais pasidalinkit, a, kad baisiai neatrodyciau cool.gif
Besijuokianti, koks tavo kiekio svoris gaunasi? Gal sakau eitu viena poka tiesiai Kaunan siustis.. arba ne, geriau kai ryt ateisiu, prasau drasiai apkarpyti mano norus...
Atsakyti
Kadabra, nieko man dar nesigauna, aš visų po 300 gr imsiu smile.gif .
O baigei tą dažytą sluoksną velt ir kaip tau ji pasirodė?
Jei nesunaudojai gal paiimk ryt dažytos sluosnos pvz, gal Juperi bus įdomu spalvas pamatyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 03 gegužės 2011 - 08:50
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 07:31)
Aišku, ačiū 4u.gif , galvojau gal čia turguj kokiam. Kaune kažko tokių nemačius g.gif reik dėmesį atkreipt. Aš tai fairy ankščiau naudojau, bet bjaurybė jis baisus, dabar vis muilus keičiu, nes vieni dėmes palieka tamsioj vilnoj, kt baisiai sausina odą. Reik bandyt dar kažką naujo...

Žollia, kad visaip gali būt. Jei Raganėlei prieš 3 savaites jau rodė, o dabar tik sudėjo į saitą tas pačias nuotraukas, gal tiesiog nespėja fotkint. Gal nudažytų dar turi.


nenaudok to fayrį, rankų odą nugriauž dar. IUš mano bandytų kolkas abiausiai almawin tinka... nes jis tipo gai ir kaip ukinis but ir rakom plaut.
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 08:49)
Kadabra, nieko man dar nesigauna, aš visų po 300 gr imsiu smile.gif  .
O baigei tą dažytą sluoksną velt ir kaip tau ji pasirodė?
Jei nesunaudojai gal paiimk ryt dažytos sluosnos pvz, gal Juperi bus įdomu spalvas pamatyt.


jei po 300 tai kooperuokitės tada su kuom nors ... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 03 gegužės 2011 - 08:52
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 03, 10:51)

jei po 300 tai kooperuokitės tada su kuom nors ... smile.gif

Ai nieko tokio, žinok.
Kadabra kaip suprantu vieną siuntinį 20 kg planuoja imt, gal aš su savo 300 gr. pas ją tilpsiu...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 09:49)
Kadabra, nieko man dar nesigauna, aš visų po 300 gr imsiu smile.gif  .
O baigei tą dažytą sluoksną velt ir kaip tau ji pasirodė?
Jei nesunaudojai gal paiimk ryt dažytos sluosnos pvz, gal Juperi bus įdomu spalvas pamatyt.


sudejau absoliuciai visa. maisiau su Wool karsiniu.
Si alyvine plesesi/velesi nepalyginamai geriau nei 26mic balta/gelsva. Tai ir susuko man galva.
bet as galiu paimti tuos pavyzdukus, kuriuos tu man davei mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 10:01)
Ai nieko tokio, žinok.
Kadabra kaip suprantu vieną siuntinį 20 kg planuoja imt, gal aš su savo 300 gr. pas ją tilpsiu...


tongue.gif
Atsakyti
Tai jo jo, aš apie pavyzdukus.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 09:01)
Ai nieko tokio, žinok.
Kadabra kaip suprantu vieną siuntinį 20 kg planuoja imt, gal aš su savo 300 gr. pas ją tilpsiu...


tu ką rimtai ??? ar čia vėl mane dūrinat mega_shok.gif
biggrin.gif

Reik vyrą kažkaip psichologiškai paruošt...

O man kilo mintis, kaži o ga Katia sutiktų KAuno ir Vilniaus siuntinisu siust atskirai? Koks jai skirtumas iš principo... g.gif nu aišku pirma reik pažiūrėt kiek ko gaunas.

Šelmai į Zarasus tai pati išsiųsiu... Nu reik žiūrėt
Atsakyti