Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

A kur čia ta rusiška kosmetika prekiauja g.gif .
Man melanžini karšinys irgi geras, nors dar iki galo nebaigiau, reiks pgl susitraukimą vertint, man kažkaip patinka kai traukiąsi.

Sr.upe, o tai kuri diena paskutinė užsakymams?

Ir dar - o tai neklausiam dėl tų papildomų spalvų, kurios turėjo po savaitės pasirodyt (jau turbūt 3 savaitės praėjo)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 03 gegužės 2011 - 07:26
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 08:22)
A kur čia ta rusiška kosmetika prekiauja g.gif .
Man melanžini karšinys irgi geras, nors dar iki galo nebaigiau, reiks pgl susitraukimą vertint, man kažkaip patinka kai traukiąsi.

Sr.upe, o tai kuri diena paskutinė užsakymams?



Kaune tai nezinau. Vilniuj, tai ant kiekvieno kampo. Siaures mieste "Parke", Maximoj vaziuojant link oro uosto, IKI "Minske" rusy( cia tik Dalan). Parasiau kur as lankausi, nes man arciausia, bet tikriausia yra tu parduotuviu ir kitur. g.gif. Dar prisiminiau, kad Norfos bazej yra tokia parduotuve. Ten man toli. Tik karta buvau.


O blyn. Kokios papildomos spalvos? unsure.gif Busiu paskubejus gal doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 03 gegužės 2011 - 07:29
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 08:22)
Ir dar - o tai neklausiam dėl tų papildomų spalvų, kurios turėjo po savaitės pasirodyt (jau turbūt 3 savaitės praėjo)?

Tai kad tik prieš kelias dienas sluoksnos paletę atnaujino. Jei būtų turėję naujų, tai būtų gal sudėję? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 03 gegužės 2011 - 07:29
Aišku, ačiū 4u.gif , galvojau gal čia turguj kokiam. Kaune kažko tokių nemačius g.gif reik dėmesį atkreipt. Aš tai fairy ankščiau naudojau, bet bjaurybė jis baisus, dabar vis muilus keičiu, nes vieni dėmes palieka tamsioj vilnoj, kt baisiai sausina odą. Reik bandyt dar kažką naujo...

Žollia, kad visaip gali būt. Jei Raganėlei prieš 3 savaites jau rodė, o dabar tik sudėjo į saitą tas pačias nuotraukas, gal tiesiog nespėja fotkint. Gal nudažytų dar turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 03 gegužės 2011 - 07:36
QUOTE(Trakst @ 2011 05 03, 08:18)
biggrin.gif  nu va kiek zmoniu tiek nuomoniu del to karsinio.  biggrin.gif
Yra pasirodes alyvuogiu muilas po 1.8 lt uz gabaliuka. Parduotuvese, kur rusiska kosmetika prekiauja. Tokie susverti, be pakuotes gabaleliai. Man jis patinka, tik gal maziau skalsus. Greiciau susimuiluoja, bet veliasi gerai. Dar ten buna panasia kaina palmiu aliejaus muilo. Jis irgi tinka, bet mane alyvuogiu aliejaus muilo kvapas veza.  ax.gif

na, vakar isbandziau as ta Dalan- jis irgi nelabai skalsus- ziuu raz dva ir aptirpo... doh.gif ir kvapas man toks sarminis , net is klumpiu verciantis, aitrus, bet faktas - rankos ne taip issausejo, sian dar lovoj guledama apziurejau savo nagelius- ner grozio, ner verysad.gif o ryt i svecia vaziuoju- be jokio manikiuuuuro cray.gif cray.gif

ar turejut kuri tos pilkos naturalios sluoksnos??? Raganele berods...kaip?
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 03, 08:35)
na, vakar isbandziau as ta Dalan- jis irgi nelabai skalsus- ziuu raz dva ir aptirpo... doh.gif ir kvapas man toks sarminis , net is klumpiu verciantis, aitrus, bet faktas - rankos ne taip issausejo,

ar turejut kuri tos pilkos naturalios sluoksnos???

Man tas kvapas irgi truputį aitrokas, bet rankos nesausėja ir dėmių nepalieka. Besijuokianti, Urmo bazėje jo yra.
Ir aš turiu tos pilkai-rusvos natūralios sluoksnos. Man ji labai patiko. Labai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 03, 08:39)

Ir aš turiu tos pilkai-rusvos natūralios  sluoksnos. Man ji labai patiko. Labai. rolleyes.gif

ok...aciu uz info- itraukiau i sarasa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 03, 08:35)
na, vakar isbandziau as ta Dalan- jis irgi nelabai skalsus- ziuu raz dva ir aptirpo... doh.gif ir kvapas man toks sarminis , net is klumpiu verciantis, aitrus, bet faktas - rankos ne taip issausejo, sian dar lovoj guledama apziurejau savo nagelius- ner grozio, ner verysad.gif  o ryt i svecia vaziuoju- be jokio manikiuuuuro cray.gif  cray.gif

ar turejut kuri tos pilkos naturalios sluoksnos??? Raganele berods...kaip?




Del naudojimosi, tai "Dalan" muilo man gabalo dviem su puse tapkem uztenka, jei viskas sklandziai. g.gif As megstu jo kvapa. ax.gif

Oi nesisielok tu del tu manikiuru. Rabota takaja. mirksiukas.gif Man kita savaitgali vestuves ( ne mano aisku), o mano manikiurai gi ne tik nuo velimo kencia. As gi kaip isprotejus savaitgali zeme rausiu dar. doh.gif
Atsakyti
Panos, o tai gal paklausiam dėl tų spalvų. ***** siųstis, užsakinėt, ir jei ne iš visų spalvų - abydna kažkaip...
Gi kuo iš platesnio asortimento rinksimės, tuo darbai įvairesni bus, dabar rudenį rizikuojam visos vienodą spalvų paletę tapkėse pateikt...
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 03, 08:41)

Oi nesisielok tu del tu manikiuru. Rabota takaja.  mirksiukas.gif Man kita savaitgali vestuves ( ne mano aisku), o mano manikiurai gi ne tik nuo velimo kencia. As gi kaip isprotejus savaitgali zeme rausiu dar.  doh.gif

penktadieni uzsimerksi vonioj - dar biski ringuvos su tulzim- ir zek islipsi visa Princeeessaa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 03, 08:43)
penktadieni uzsimerksi vonioj - dar biski ringuvos su tulzim- ir zek islipsi visa Princeeessaa thumbup.gif



Bandei? lotuliukas.gif Gal dar "Ace" pasiulysi ar tiesiog chlorkes sliukstelt? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 03, 08:52)
Bandei?  lotuliukas.gif Gal dar "Ace" pasiulysi ar tiesiog chlorkes sliukstelt?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

i nigovori , kuma... senai isbandyta...as jau net ne princessa, o visa krolevna... mirksiukas.gif
Atsakyti