Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

tegu buna ta kuria padariau
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 02, 15:31)
tegu buna ta kuria padariau

Lentelėje nenumatyta kur rašyti bendrą svorį. Tai rašyti savo nuožiurą? Prie sumos?
Atsakyti
Srauni upe, kaip padarysi taip bus gerai 4u.gif .

Bet iš ano užsakymo galiu pasakyt, kad darbo labai labai daug. Kažkur įsivėlė klaida, reikėjo viską perskaičiuot, bendrą lentelę reikėjo vis tiek pasidaryt. Antrą kart gavau peskaičiuot, nes į 2 siuntinius po 20 kg su pakuote netilpom, reikėjo mažint ir vėl viską persisiskaičiuot...
Dar nežinai turbūt tokio bajerio, kad jei gaunam 20.5 kg, to puskilio viršaus siūst neapsimoka. Ir Katia klausia kurios vilnos jums puskilį (ar 700 gr.) nuimt, žodžiu ten krūtai gaunąs... Arba gaunam siuntinį 19.5, o pakuotė apie 600 gr gaunąs, vėl reikia 100-200 gr. nuimt.
Nemanau, kad šįkart kitaip gausis...
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 05 02, 14:43)
Lentelėje nenumatyta kur rašyti bendrą svorį. Tai rašyti savo nuožiurą? Prie sumos?


nu tai apačioj parašykit.
kad aiškiai matytusi. Juk nėra tai taip sudėtinga...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 02, 15:47)
nu tai apačioj parašykit.
kad aiškiai matytusi. Juk nėra tai taip sudėtinga...

Sudėtinga tikrai nėra schmoll.gif . Ale norisi, kad tik tau būtų patogiau. Tuo labiau, kad griežtas instrukcijas gavau, nesinori savivalės.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 02, 14:45)
Srauni upe, kaip padarysi taip bus gerai 4u.gif .

Bet iš ano užsakymo galiu pasakyt, kad darbo labai labai daug. Kažkur įsivėlė klaida, reikėjo viską perskaičiuot, bendrą lentelę reikėjo vis tiek pasidaryt. Antrą kart gavau peskaičiuot, nes į 2 siuntinius po 20 kg su pakuote netilpom, reikėjo mažint ir vėl viską persisiskaičiuot...
Dar nežinai turbūt tokio bajerio, kad jei gaunam 20.5 kg, to puskilio viršaus siūst neapsimoka. Ir Katia klausia kurios vilnos jums puskilį (ar 700 gr.) nuimt, žodžiu ten krūtai gaunąs... Arba gaunam siuntinį 19.5, o pakuotė apie 600 gr gaunąs, vėl reikia 100-200 gr. nuimt.
Nemanau, kad šįkart kitaip gausis...


tai aš tą suprantu...
aš suvesiu viska i bendrą lentą, bet tuo pačiu matysiu kiekvienos atskirai turtą. Ir tikiuosi bus atidžios ir belekaip nedarys.
Aš nesitikėjau, kad tokie elementarūs dalykai, iškels tiek klausimų, tiesą sakant. Pvz kur rašyti kiek kilogramų viso, jei aš nenurodžiau. Nu nepykit, bet tikrai... unsure.gif

Dėl bajerio dėl pakuočių tai gerai kad perspėjai, nepagavojau tikrai to
Papildyta:
QUOTE(laguna @ 2011 05 02, 14:49)
Sudėtinga tikrai nėra  schmoll.gif . Ale norisi, kad tik tau būtų patogiau. Tuo labiau, kad griežtas instrukcijas gavau, nesinori savivalės.


gerai jau gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Srauni_upe, kantrybes tau is dangaus, su tokiu kolektyvu vistu kaip mes susitvarkyti cool.gif .
Dar nelabai gilinausi, ale tik uzmaciau, kad musu srauni upe labai grazu varda ir pavarde turi wub.gif
Atsakyti
srauni_upe mes tavo zioplos aveles. Bent jau as tai tikrai lotuliukas.gif

Chi chi. Barric tokios pavardes neuznorejo, senaja pasiliko, o butumet bendrapavardes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 02, 14:58)
Srauni_upe, kantrybes tau is dangaus, su tokiu kolektyvu vistu kaip mes susitvarkyti  cool.gif .
Dar nelabai gilinausi, ale tik uzmaciau, kad musu srauni upe labai grazu  varda ir pavarde turi wub.gif


Mane darbe už ta pavardę kai kurios bendradarbės vos rozanciais nenuplakė lotuliukas.gif

Nedrįskit savęs vadint vištom ir kitais gyvūnais doh.gif

Aš tiesiog bijau netvarkos, nes tada visi namai jaučiu tą vilną skaičiuos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 02, 16:04)
Mane darbe už ta pavardę kai kurios bendradarbės vos rozanciais nenuplakė  lotuliukas.gif


apsaugok, viespatie, nuo bobinyciaus - jau geriau garaze masinas remontuoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 02, 15:08)
apsaugok, viespatie, nuo bobinyciaus - jau geriau garaze masinas remontuoti  cool.gif


aga tikrai bigsmile.gif O pas mus toks pletikininkių kolektyvas buvo smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 02, 16:04)
Mane darbe už ta pavardę kai kurios bendradarbės vos rozanciais nenuplakė  lotuliukas.gif

Nedrįskit savęs vadint vištom ir kitais gyvūnais  doh.gif


vo vo drinks_cheers.gif uz ka as savo ex ir gerbiu (tik)...uz puse velnio pavarde lotuliukas.gif
Atsakyti