Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Merginos, kas yrA KIRILICA? Bandau krepšelį krauti lotuliukas.gif Ir kaip pasidaryti rusų kalbą? g.gif daugiau viskas ciki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 05 02, 13:43)
Merginos, kas yrA KIRILICA? Bandau krepšelį krauti  lotuliukas.gif  Ir kaip pasidaryti rusų kalbą?  g.gif  daugiau viskas ciki  thumbup.gif


rusiški rašmenys
rusu kalbos pasidaryt nereikia - SKAITYKIT ATIDŽIAI METODINIUS NURODYMUS lotuliukas.gif

ot MOTERIŠKA KAIP, pirma nepaskaito, o kausinėja lotuliukas.gif
Atsakyti
viskas aisku....
iki kada turim laiko atsiust?
kad nebutu taip, kaip siandien visos buvom soke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 02, 14:45)
rusiški rašmenys
rusu kalbos pasidaryt nereikia - SKAITYKIT ATIDŽIAI METODINIUS NURODYMUS  lotuliukas.gif

ot MOTERIŠKA KAIP, pirma nepaskaito, o kausinėja  lotuliukas.gif

pioneer.gif Viską išsiaiškinau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 02, 13:48)
viskas aisku....
iki kada turim laiko atsiust?
kad nebutu taip, kaip siandien visos buvom soke lotuliukas.gif


nu tai per šią savaitę proto ribose
pačiai reik sugalvot smile.gif doh.gif
visko tiek daug noriu doh.gif
Atsakyti
Aciu, srauni_upe, gavau laiskeli. Man tik nevisiskai aiskus 1 punktas. blush2.gif Kokio failo pavadinima reikia keist? blush2.gif Atsiprasau labai. O netinka tiesiai i laiska ikelt lentele su visa info? Ir svori po kainos rasyt? Ar netutri reiksmes? Oi, kaip nesmagu... Tokia tundra jauciuosi. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 02, 13:59)
Aciu, srauni_upe, gavau laiskeli. Man tik nevisiskai aiskus 1 punktas.  blush2.gif Kokio failo pavadinima reikia keist?  blush2.gif  Atsiprasau labai. O netinka tiesiai i laiska ikelt lentele su visa info? Ir svori po kainos rasyt? Ar netutri reiksmes? Oi, kaip nesmagu... Tokia tundra jauciuosi.  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


to kuris prisegtas
kad negaučiau kreuvo stu pačių failų
svori galit po kainos ar po lentele
tiesiai i laiska iketi netinka. Padarykit kaip prašiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 02 gegužės 2011 - 14:05
O karoliukų galima? bigsmile.gif Jau grožis medinukų neišpasakytas bigsmile.gif Jau įsivaizduoju puoštas tapkutes wub.gif Ar apsiribojam tik vilna?
Atsakyti
Nuspreskit pačios, tegu besijuokianti pasako ar ana kart de visu karoliu sunku buvo...
Atsakyti
Tai tiesiog prisegt dokumenta su pakeistu pavadinimu, kuriame bus tentele su visa reikiama info? Ar teip supratau? blush2.gif Jei taip tai tuoj ir issiusiu. Man nereikia daug galvot. biggrin.gif Zinau ko noriu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 02, 14:14)
Tai tiesiog prisegt dokumenta su pakeistu pavadinimu, kuriame bus tentele su visa reikiama info? Ar teip supratau?  blush2.gif Jei taip tai tuoj ir issiusiu. Man nereikia daug galvot.  biggrin.gif Zinau ko noriu.  biggrin.gif


taip taip biggrin.gif
Atsakyti
Aną kart užsakinėjom viską kas ko norėjo smile.gif .

Aš daryčiau tokio tipo lentą, kad nieko nereiktų pačiai pervedinėt, ją gmaile paviešint ir kiekviena save įsirašo. Kas ne gmailu naudojas, išsiųst tą patį dokumentą, kai visos susirašys ir rašyt ant to paties. Kitaip žiauriai daug vargo.

Žollia Trakšt Viso
1. Tops 26 0,5 kg (5 eu) 1 kg (10 eu) ... 1,5 kg (15 eu)

2. Kardočios
koričnevy 0,5 kg (4.4 eu) 0,5 kg (4.4 eu) ... 1 kg (8.8 eu)

Viso: 1 kg (9,4 eu) 1.5 kg (14.4 eu) ... 2,5 kg (23.8 eu)


Bet kadangi ne aš užsakinėju, tai galit ir nekreipt dėmesio į mano paistalus blush2.gif ...

Viską iškraipė SM, nu bet aišku, kad vienam doke visi užsakymai būtų, net neįsivaizduoju kaip visas paskui persivedinėt reiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 02 gegužės 2011 - 14:31