Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

O,žinot,man jau bloga nuo orchidėjų doh.gif ir nuo visų gėlių.Man taip būna,bet,žiūrėk,atsikeli rytą,ir vėl džiaugiesi jom smile.gif Berods,ar ne Rodostoma norėjo viską išmest rolleyes.gif
Atsakyti
dziaugiuosi vel - vakar gauta dovana, labai svarbia man gyvenime proga wub.gif tikiuosi, ilgai gyvuos, nors keleta parduotuviniu ziedeliu jau pavyte...
user posted image user posted image
Atsakyti
graži gėlytė, oi dar kiek pumpurėlių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 04 28, 08:56)
O,žinot,man jau bloga nuo orchidėjų doh.gif ir nuo visų gėlių.Man taip būna,bet,žiūrėk,atsikeli rytą,ir vėl džiaugiesi jom smile.gif Berods,ar ne Rodostoma norėjo viską išmest rolleyes.gif

ir man būna taip unsure.gif atsiguli vakare pasižiūri į džiungles ir galvoji et, ne nenene... ryte vėl o taip taip taip. Cimbidžiai į lauką išsikraustė vietos nemažai liko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 04 27, 23:34)
o aš visai nepykčiau kiekvieną iš arti apžiūrėti  bigsmile.gif  mirksiukas.gif jau spalvų įvairovė  blink.gif  thumbup.gif

ačiū 4u.gif gal kurią dieną ir pafotografuosiu iš arčiau, reik tik prisiruošt ax.gif

QUOTE(eliss @ 2011 04 28, 08:56)
O,žinot,man jau bloga nuo orchidėjų doh.gif ir nuo visų gėlių.Man taip būna,bet,žiūrėk,atsikeli rytą,ir vėl džiaugiesi jom smile.gif Berods,ar ne Rodostoma norėjo viską išmest rolleyes.gif

man tokios mintys užplaukia kai reik visas per vieną dieną pamirkyt, dar dulkes nuo visų nuvalyt. Kai pradedu ryte tai iki vakaro dirbu doh.gif

QUOTE(borjomi @ 2011 04 28, 08:57)
dziaugiuosi vel - vakar gauta dovana, labai svarbia man gyvenime proga  wub.gif

labai šauni dovana, o dar kai proga svarbi tai iš viso thumbup.gif
Atsakyti
LOD 1-ri metukai, tad visas nares(ius) su pirmuoju gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 04 28, 08:56)
O,žinot,man jau bloga nuo orchidėjų

ir man čia taip užplaukia laugh.gif
QUOTE(borjomi @ 2011 04 28, 08:57)
dziaugiuosi vel - vakar gauta dovana

wub.gif kaip jos gausiai žydi žinok thumbup.gif pas mane kekė kabo, labai gražu wub.gif

Tina (kažin toks nikas blush2.gif ), tavo kvietkelis pas mane 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 28 balandžio 2011 - 10:55
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 28, 11:52)
wub.gif kaip jos gausiai žydi žink thumbup.gif pas mane kekė kabo, labai gražu wub.gif

kaip smagu girdeti blush2.gif aciu visoms uz pagyras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 27, 18:22)
nieko juk, tik daiktus reikia vadint tikraisiais vardais - taip paskuj lengviau visoms susišnekėt, o phalaenopsis trumpinamas labai paprastai ir trumpai - phal. arba vadinamas lietuviškai - falenopsis  4u.gif


Žinosiu, prieš trumpindama 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Eiryn @ 2011 04 27, 21:06)
mano naujokė brassia  wub.gif


Labai graži naujokė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(borjomi @ 2011 04 28, 08:57)
dziaugiuosi vel


Labai graži wub.gif , ir žiedų daug, linkiu, kad kuo daugiau sužydėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 28, 11:52)
Tina (kažin toks nikas blush2.gif ), tavo kvietkelis pas mane 4u.gif

Dar karta dekui uz pagalba 4u.gif

Ar grazus? bigsmile.gif
Atsakyti
Tai, ka renkames is http://www.botorch.com/ iki birzelio 1d. ? ax.gif jau dabar oficialiai skelbiu, kad apsiimu koordinuot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 28 balandžio 2011 - 13:28
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 27, 18:22)
nieko juk, tik daiktus reikia vadint tikraisiais vardais - taip paskuj lengviau visoms susišnekėt, o phalaenopsis trumpinamas labai paprastai ir trumpai - phal. arba vadinamas lietuviškai - falenopsis  4u.gif


lotuliukas.gif prisiminiau, kaip aš kažką tau panašaus rašiau apie "karvytę"... lotuliukas.gif

QUOTE(Eiryn @ 2011 04 27, 21:06)
wauuuu  wub.gif vat čia tai svajonių palangė  wub.gif

mano naujokė brassia  wub.gif


Brassia aprašymas yra ketvirtame orchidėjų žurnale su nuotraukomis, o čia hibridas Brassia + Ada = Brassada smile.gif

QUOTE(Tina* @ 2011 04 28, 14:27)
Tai, ka renkames is http://www.botorch.com/ iki birzelio 1d. ax.gif jau dabar oficialiai skelbiu, kad apsiimu koordinuot  smile.gif


thumbup.gif keturi užsakymai....

Tiesa, jau yra ketvirtas žurnalas apie orchidėjas. Kam reikia- prašom kreiptis wub.gif
Atsakyti