Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(tviga @ 2011 04 27, 14:52)
Aš tai tingiu kiekvieną savo gėlytę atskirai fotografuoti, tai bendru vaizdu pasigirsiu  blush2.gif  ax.gif  o jau foto kokybė kokia baisi gavosi doh.gif
user posted image


wow, o čia tai vaizdas thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 04 27, 16:04)
Paklausiu jūsų - mano orhidėjoj buvo įsmeigta koretelė, jog tai phalikas, bet jo žiedas iš trijų lapelių, geltonai citrininė spalva su keliais taškeliais. Koks gali būti pavadinimas, ar tiesiog phalikas, nes nerūšinis?


tikriausiai kalbat apie hibridinį falenopsį su peloric žiedo forma
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 27, 16:32)
tikriausiai kalbat apie hibridinį falenopsį su peloric žiedo forma


Ačiū, kad užvedei ant minties, ko ieškoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 04 27, 16:04)
Paklausiu jūsų - mano orhidėjoj buvo įsmeigta koretelė, jog tai phalikas, bet jo žiedas iš trijų lapelių, geltonai citrininė spalva su keliais taškeliais. Koks gali būti pavadinimas, ar tiesiog phalikas, nes nerūšinis?

kas tas phalikas? neprasivardžiuokit - kortelėj tikrai taip negalėjo būt parašyta
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 27, 17:00)
kas tas phalikas? neprasivardžiuokit - kortelėj tikrai taip negalėjo būt parašyta


Atsiprašau blush2.gif - phalaenopsis, aš sutrumpinau
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 04 27, 17:02)
Atsiprašau blush2.gif  - phalaenopsis, aš sutrumpinau

nieko juk, tik daiktus reikia vadint tikraisiais vardais - taip paskuj lengviau visoms susišnekėt, o phalaenopsis trumpinamas labai paprastai ir trumpai - phal. arba vadinamas lietuviškai - falenopsis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 27 balandžio 2011 - 17:23
QUOTE(tviga @ 2011 04 27, 14:52)
Aš tai tingiu kiekvieną savo gėlytę atskirai fotografuoti, tai bendru vaizdu pasigirsiu

vaaaaaaaaaaaai wub.gif nuostabu wub.gif
Atsakyti
Tvinga, palangė tavo.. wub.gif thumbup.gif wub.gif

O aš jau susiderėjau dėl miniuko, sakiau kurį laiką nieko nebepirksiu, bet juk motinos diena ne už kalnų.. blush2.gif

Pas mane tai darosi salotų palangė.. žiedelius tik meta jau suvytusius, net liūdna.. verysad.gif
Atsakyti
Rodostoma, kaip grazu wub.gif
Tviqa, oho palange 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aciu uz pagyras mano gelytem 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ačiū dar kartą mergaitės 4u.gif
QUOTE(kimalaugno @ 2011 04 27, 19:09)
Tvinga, palangė tavo..  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif

O aš jau susiderėjau dėl miniuko, sakiau kurį laiką nieko nebepirksiu, bet juk motinos diena ne už kalnų..  blush2.gif

Pas mane tai darosi salotų palangė.. žiedelius tik meta jau suvytusius, net liūdna..  verysad.gif

taigi va šitą progą tai praleidau bigsmile.gif kažkaip visai pamiršau kad ir man gal kas susipras padovanoti kokia naujokę hihihi.gif
o salotų ir pas mane daug ax.gif bet kai dabartiniai žiedeliai nužydės, gal salotos nustebins
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 04 27, 19:07)


wauuuu wub.gif vat čia tai svajonių palangė wub.gif

mano naujokė brassia wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2011 04 27, 21:06)

iš kur wub.gif wowww
Atsakyti