Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 27, 15:30)
mano bjaurus įprotis pasidarė žiūrėti žmonėms į langus doh.gif  biggrin.gif kažkaip dairausi į orchidėjas blush2.gif


Aš ir taip pat pradėjau elgtis ir dar pakomentuoju sau - oho kiek žiedų, kokia faina spalva, vysta tikriausiai pūva ir pan... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 27, 15:30)
mano bjaurus įprotis pasidarė žiūrėti žmonėms į langus doh.gif  biggrin.gif kažkaip dairausi į orchidėjas blush2.gif

čia gal jau mums visoms tokia ligos stadija, aš irgi vis save pagaunu besižvalgant į kitų langus biggrin.gif

QUOTE(nila_ks @ 2011 04 27, 15:31)
Ji po viena, po viena gele tempia namo ir stai koks vaizdelis pasidare  bigsmile.gif  wub.gif Niu jau nera komentaru, nes labai grazu pas tave namuos  wub.gif  wub.gif

biggrin.gif ačiū 4u.gif jau visą savaitė kaip nei vienos neparsitempiau topsecret.gif bandysiu taip iki savo gimtadienio pratempti
Atsakyti
tai vat tas žvalgymasis toks nevalingas doh.gif biggrin.gif kažkaip mąstau pati, kad negražu ax.gif blush2.gif nu bet vat 2 langus nepažiūriu į trečią akys krypsta vėl biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 04 27, 15:37)
Aš ir taip pat pradėjau elgtis ir dar pakomentuoju sau - oho kiek žiedų, kokia faina spalva, vysta tikriausiai pūva ir pan... doh.gif

As vakar pro viena nama vaziavau ir kaip pradejau juoktis, nes iskart pasakiau, kad cia gyvena orchideju manjake lotuliukas.gif nes toks toki jau atpazista lotuliukas.gif

QUOTE(tviga @ 2011 04 27, 15:40)
čia gal jau mums visoms tokia ligos stadija, aš irgi vis save pagaunu besižvalgant į kitų langus  biggrin.gif
biggrin.gif ačiū 4u.gif jau visą savaitė kaip nei vienos neparsitempiau  topsecret.gif  bandysiu taip iki savo gimtadienio pratempti

Tai gal gimtadienis rytoj biggrin.gif ilgai tempt nereikes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 27, 15:45)
Tai gal gimtadienis rytoj  biggrin.gif ilgai tempt nereikes thumbup.gif

gerai būtų biggrin.gif dabar dar porą mėn reiks laukt
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 27, 15:45)
As vakar pro viena nama vaziavau ir kaip pradejau juoktis, nes iskart pasakiau, kad cia gyvena orchideju manjake  lotuliukas.gif nes toks toki jau atpazista  lotuliukas.gif
Tai gal gimtadienis rytoj  biggrin.gif ilgai tempt nereikes thumbup.gif

pro nastanka turbūt važiavai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 04 27, 15:53)
gerai būtų  biggrin.gif dabar dar porą mėn reiks laukt

Tai dar palaukt reikes, kazi ar istempsi biggrin.gif Man paciai jau kirba, taip norisi kazka parsitempti, viena paguoda, kad daug kas naujai ziedstiebiu leidzia, bet norisi kazko naujo, o phalaenopsiu jau kaip ir uztektu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 27, 15:54)
pro nastanka turbūt važiavai hihihi.gif

Ne lotuliukas.gif ji dar kol kas bute gyvena, bet nebeilgai. Zinau, kad tures oranzerija, tai ojojoi kaip bus wub.gif
papliotkinsiu topsecret.gif biggrin.gif kaip pas ja dabar graziai visos gelytes moliniuose vazoneliuose tupi, o jau kokia kolekcija grazia susirinkus, mmm m m Jauciu vel gausiu ausu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 27 balandžio 2011 - 15:00
QUOTE(tviga @ 2011 04 27, 13:52)
Aš tai tingiu kiekvieną savo gėlytę atskirai fotografuoti, tai bendru vaizdu pasigirsiu  blush2.gif  ax.gif  o jau foto kokybė kokia baisi gavosi doh.gif
user posted image


super thumbup.gif
Atsakyti
nu man jau dėkui dievui tas manijakiškumas rodos ir dingsta biggrin.gif vakar kai reikėjo visas pamirkinti, apvalinėti doh.gif tai ir nervai pasiuto imti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 27 balandžio 2011 - 15:02
kokia grazi palange ir kiek ziedu dauk wub.gif wub.gif o del ziurejimo i langus ir as ziuriu doh.gif
Atsakyti
kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
Paklausiu jūsų - mano orhidėjoj buvo įsmeigta koretelė, jog tai phalikas, bet jo žiedas iš trijų lapelių, geltonai citrininė spalva su keliais taškeliais. Koks gali būti pavadinimas, ar tiesiog phalikas, nes nerūšinis?
Atsakyti