Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(tviga @ 2011 05 10, 14:31)
lark tikrai ilgai žydintis ir labai gražus  wub.gif

o aš šiandien tokias dvi nabagėles parsinešiau lyg man dar mažai gėlių doh.gif  bandysiu draugauti
user posted image

žiedukai iš arčiau


oi kokios nuostabios wub.gif gražumėlis wub.gif
Atsakyti
oi grožybių pas jus mergaitės thumbup.gif o aš laukiu Dendrobium iš Jurgitos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 05 10, 16:15)
oi grožybių pas jus mergaitės  thumbup.gif  o aš laukiu Dendrobium iš Jurgitos  lotuliukas.gif

butinai pasirodyt prasom gavus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 05 10, 13:31)
o aš šiandien tokias dvi nabagėles parsinešiau lyg man dar mažai gėlių doh.gif  bandysiu draugauti
user posted image

Nieko sau "nabageles" thumbup.gif Jei ne paslaptis kiek tokios Senukuose kainavo? Nes jie ten kartais kaip nukainuoja doh.gif
Atsakyti
būtinai bigsmile.gif

superinės nabagėlės, gaila mano mieste tokių niekur nerastum verysad.gif tikrai, labai įdomu kiek kainavo g.gif
Atsakyti
rrine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 05 10, 19:50)

ačiū blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Medeile, Agnir, buvo ir draugystės senukuose šios nukainuotos , bet būklė baisi schmoll.gif , kainavo apie 14 litų berods. Palikau ir ir nenukainuotų , gal šiom dienom naujas nukainavimas bus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 10 gegužės 2011 - 18:57
Tviga,kokios gražios tavo naujokės wub.gif
Parodysiu ir aš ką mamos dienai gavau,tik vis neprisiruošdavau įkelt blush2.gif

Šita nuo vaikų
user posted image[/URL][/IMG]
O šitą MB dovanojo
user posted image[/URL][/IMG]
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2011 05 10, 19:54)
Parodysiu ir aš ką mamos dienai gavau

labai dailios wub.gif tokia proga gautos dovanos yra pačios mieliausios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 05 10, 18:57)
labai dailios  wub.gif tokia proga gautos dovanos yra pačios mieliausios  smile.gif

Ačiū 4u.gif
Dr parodysiu pražydusią nukainotą nežiniukę.Kažkokia kambrija,bevardė g.gif
user posted image[/URL][/IMG]
Tik pasakykit ką dariau blogai,kad žiedkotis per trumpas išaugo g.gif
Atsakyti
Čia gėlytės kaip visada wub.gif thumbup.gif taip ir prisimeni, kad "sergi" šia liga lotuliukas.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės 4u.gif
emma labai gražios gėlytės wub.gif

mano šiandieniniai pirkiniai raibuolėmis nesibaigė doh.gif , radau dar vieną margalapę gėlytę ir nusipirkau. Dabar jau tikrai einu koduotis nuo ligos
Atsakyti