Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 05 10, 13:24)
Visada prasom  4u.gif

a reikejo taip sakyt? reikejo sakyt, ne tau jau gana, ne, jau tau tikrai nereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 10, 14:16)
koks grozis  wub.gif
Papildyta:

kada? penktadieni? savaitgalis buvo nepamirsk wink.gif
Papildyta:

jurgita, kokios vandos, kokios vandos ir niekas nesigundo - nooooooorriuuuu  wub.gif


ne ne ne gegužės 3d. pervedžiau pinigus, na kitas bankas tai pinigai greičiausiai vėliau nuėjo, jau skaičiuoju nuo 4d. ir išmečiau savaitgalius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 10, 11:51)
nepailstantis Pinoccio vis dar žydi, atlaikęs šalčius, speigą, parodą  smile.gif
Jau mąstau, kada jis ilsėsis, nes ir naują skrotelę auginasi...

lark tikrai ilgai žydintis ir labai gražus wub.gif

o aš šiandien tokias dvi nabagėles parsinešiau lyg man dar mažai gėlių doh.gif bandysiu draugauti
user posted image

žiedukai iš arčiau
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 10, 13:30)
ne ne ne gegužės 3d. pervedžiau pinigus, na kitas bankas tai pinigai greičiausiai vėliau nuėjo, jau skaičiuoju nuo 4d. ir išmečiau savaitgalius blush2.gif

tada jau turetu krutet g.gif paskambink telefonu, greitai viska issiaiskinsi ir suzinosi 4u.gif


TVIGA, Is kur sitos damos? karsta.gif karsta.gif o jei kokios dailios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 10 gegužės 2011 - 12:32
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 10, 12:30)
ne ne ne gegužės 3d. pervedžiau pinigus, na kitas bankas tai pinigai greičiausiai vėliau nuėjo, jau skaičiuoju nuo 4d. ir išmečiau savaitgalius blush2.gif


esu is ju uzsisakinejus kelis kartus,bet pas mane kita situacija,kadangi mokejau jiems i eurine saskaita tai jie tos saskaitos nepatikrino,todel ir issiust velavo..bet visalaika gi galima su jais susiekt,kad ir elektroniniu pastu,o jei dar ir ju klaida tai ir dovanele prideda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 10, 13:31)
TVIGA, Is kur sitos damos?  karsta.gif  karsta.gif o jei kokios dailios

ačiū 4u.gif iš senukų biggrin.gif abi jau baigia nužydėt todėl buvo nukainuotos, tai ir nesusilaikiau blush2.gif tokių margais lapais dar neturėjau, tai pagalvojau kad gera proga pabandyt susidraugauti
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 05 10, 13:41)
ačiū  4u.gif  iš senukų  biggrin.gif abi jau baigia nužydėt todėl buvo nukainuotos, tai ir nesusilaikiau  blush2.gif tokių margais lapais dar neturėjau, tai pagalvojau kad gera proga pabandyt susidraugauti

megoj ar draugystej? super pirkinys
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 10, 13:44)
megoj ar draugystej? super pirkinys

megoj, kai išėjau dar viena buvo likusi nukainuota
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 10 gegužės 2011 - 13:01
tviga, pasisekė, tikros gražuolės wub.gif
Atsakyti
uch,kokios gražios raibuolės wub.gif myliu aš jas,vieną tokią užsisakiau smile.gif

važiuosiu šešt. į megą,bet, tubūt, nebeliks tų gražuolių verysad.gif
Atsakyti
Labai grazus visu ziedai wub.gif

Tviga thumbup.gif laimikis
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 10, 14:31)
tada jau turetu krutet  g.gif paskambink telefonu, greitai viska issiaiskinsi ir suzinosi  4u.gif
TVIGA, Is kur sitos damos?  karsta.gif  karsta.gif o jei kokios dailios


Ryte neištvėrusi išsiunčiau laišką, va nesenai atrašė, kad buvo praeitą sav. išvykę, tad ryt išsiūs 4u.gif
iš to didelio noro, man visad taip būna, kad nesulaukiu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vedmyte @ 2011 05 10, 14:40)
esu is ju uzsisakinejus kelis kartus,bet pas mane kita situacija,kadangi mokejau jiems i eurine saskaita tai jie tos saskaitos nepatikrino,todel ir issiust velavo..bet visalaika gi galima su jais susiekt,kad ir elektroniniu pastu,o jei dar ir ju klaida tai ir dovanele prideda  mirksiukas.gif


na dovanėlės visad laukiamos blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti