Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Merginos visų atskirai neišvardinsiu, bet nuostabios jūsų visų gėlytės ir gėlėtos palangės lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 05 09, 22:39)
Dziaugiuos, kad orchidejininkes tokios mielos. Lark pasisakyk atvirai, kas tau ant sirdies ir manau viskas bus kaip buve  4u.gif

Viskas gerai, myliu jus visas, esate fainos group.gif , pasistengsiu nesikabinėti, nesikišti, atsiprašau blush2.gif Iš tikro perdaug čia leidžiu laiko, kažkaip reiks atsiriboti 4u.gif
O šiaip lb daug domiuosi orchidėjomis, tad kuo tolyn į mišką, tuo daugiau medžių, t.y. kyla neaiškumų ir nenoriu būti klaidinama. Kaip ginčytis kuo skiriasi gyvūnai su dokumentais ir be..., kas nenori, nesupras.
Kas dėl mano orchidėjų kolekcijos, tai augalų pavadinimai atkeliavę su tokiais iš specializuotų parduotuvių, o kuriuos yra "nustatę" SM, tai ir pažymėta, kad pnš. (t.y. panašus).
Šiandien pagaliau naujokę vandutę (ne žydinčią) atveža wub.gif , ji taip pat bus be pavadinimo, tik panaši į ką nors biggrin.gif
Atsakyti
oij klysta ir augintojai, oi klysta, kiek kart jau orchids.lt tekę matyt, kad va turėjo būti tas ir tas, o pražydo visai ne tas ir ne tas rolleyes.gif
Atsakyti
oj merginos, matau ir jums kai kurie dalyviai akis bado, manau pyktis nereikia, bet ne as viena pastebiu kabinejimusis. niekas taves lark nevaro, bet nereikia jaustis galva aukstesnei uz mus 4u.gif
Atsakyti
aš ir manau, kad jei prie augalo nėra pavadinimo, galima rašyti tik panašus į... aš nekalbu apie tuos atvejus, kai prie cimbidžio padėtas miltonijos pavadinimas, bet jei sakykim nusipirkom liežuvę su kortele "cambria" ir radom internete panašią/tokią pat su vardu, tai taip ir rašom - panaši į... juk kiek kartų jau buvom susidūrę, kad pirkta orchidėja žydėjo vienaip, o naminiai žiedai kitokie, tai reiškia, kad orchidėja yra hibridų hibridas, neturinti pavadinimo... taigi bent palaukit naminių žiedų smile.gif netgi nusipirkę orchidėją dendrobium su kortele tiesiog "dendrobium", bet akivaizdžiai matome, kad tai nobile, turėtume rašyti, kad turime dendrobium nobile tipo orchidėją.. tokia mano nuomonė
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 10, 09:47)
aš ir manau, kad jei prie augalo nėra pavadinimo, galima rašyti tik panašus į... aš nekalbu apie tuos atvejus, kai prie cimbidžio padėtas miltonijos pavadinimas, bet jei sakykim nusipirkom liežuvę su kortele "cambria" ir radom internete panašią/tokią pat su vardu, tai taip ir rašom - panaši į... juk kiek kartų jau buvom susidūrę, kad pirkta orchidėja žydėjo vienaip, o naminiai žiedai kitokie, tai reiškia, kad orchidėja yra hibridų hibridas, neturinti pavadinimo... taigi bent palaukit naminių žiedų smile.gif netgi nusipirkę orchidėją dendrobium su kortele tiesiog "dendrobium", bet akivaizdžiai matome, kad tai nobile, turėtume rašyti, kad turime dendrobium nobile tipo orchidėją.. tokia mano nuomonė

tas tai taip. Odontoglossum hibridų - tūkstančiai ir atrasti identišką viena, bet dar atradus - 100 proc negali būti tikras, kad ten kur radai, tą informaciją gali naudoti kaip ,,gryną pinigą'', tokių atvejų dauguma. Tačiau, jei kalbant šiuo atveju dėl Miltonidium Bartley Schwartz, manau tai yra daugiau išimtis nei taisyklė smile.gif
Atsakyti
o mano nuomonė tokia, kad kiekvienas turim teisę rašyti kas į ką panašus, tuo labiau, kad iš augintojo gautas augalas toli gražu ne šimtu procentų būtent tas, kurio tikiesi, kad ir su pavadinimu.

Pražysta, o pasirodo sumaišyta... arba užkabintas toks pavadinimas, kad pasirodo augalas buvo gamtoje paskutinį kartą rastas 1965 metais ir daugiau neaptiktas.... lotuliukas.gif

taigi tie pavadinimai tik sąlyginiai, o parduotuviniai - tuo labiau... ypač kai perkam cimbidį su miltonia pavadinimu, kaip ir sakė zuzla smile.gif

o jei apie asmeniškumus, lark labai įdomus ir fainas žmogus, tik žinot kaip būna, sakai vieną, o supranta kitaip... taip kad nereaguokim asmeniškai į kiekvieną žodį ir neieškokim paslėptų minčių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 05 10, 11:02)
o jei apie asmeniškumus, lark labai įdomus ir fainas žmogus, tik žinot kaip būna, sakai vieną, o supranta kitaip... taip kad nereaguokim asmeniškai į kiekvieną žodį ir neieškokim paslėptų minčių wink.gif


drinks_cheers.gif paskaičius dėl ko viskas prasidėjo, nepamačiau dėl ko kas turėjo įsižeisti mastau.gif matyt tikrai kiekvienas supranta savaip smile.gif

dėkit žiedų geriau biggrin.gif
Atsakyti
Tokia graži pavasario diena, o per visą puslapį nė vieno žiedelio g.gif
Net ir pykti tokią dieną negalima, kartais visi per emocionaliai sureaguojam i susiklosčiusias situacijas, pasakytus žodžius, bet nemanau, kad kas laiko pykti, visos merginos draugiškos ir labai fainos wub.gif
Atsakyti
user posted image
nepailstantis Pinoccio vis dar žydi, atlaikęs šalčius, speigą, parodą smile.gif
Jau mąstau, kada jis ilsėsis, nes ir naują skrotelę auginasi...
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 10, 12:51)
user posted image
nepailstantis Pinoccio vis dar žydi, atlaikęs šalčius, speigą, parodą  smile.gif
Jau mąstau, kada jis ilsėsis, nes ir naują skrotelę auginasi...


ui gražuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 10, 10:51)
user posted image
nepailstantis Pinoccio vis dar žydi, atlaikęs šalčius, speigą, parodą  smile.gif
Jau mąstau, kada jis ilsėsis, nes ir naują skrotelę auginasi...

Na va iškarto puslapis nušvito nuo grožio mirksiukas.gif
Atsakyti