Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Alvyda, grazus "darzelis" 4u.gif
Pepe ilgakojine, grazios spalvos 4u.gif
kkunigunda, nuostabus pirkinukai 4u.gif
rrine, grazu wub.gif ir dar kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 05 09, 15:05)
Sveikos grožių mylėtojos rolleyes.gif  , aš irgi noriu prie jūsų prisijungti, liga prasidėjo prieš kokius 3 metus. Na iki Jūsų man dar tikrai toli, bet turiu savo sukauptą darželį, tai pasirodau viską ką turiu  biggrin.gif  http://public.fotki.com/Viesssta/

O kokios prižiūrėtos. wub.gif nerealios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2011 05 09, 21:11)
Sita jusu grazuole tai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Per ziedu gauna net lapu nesimato thumbup.gif
user posted image


Ačiukas, jinai pas mane tik spėja nužydėti, iš kart lenda naujas žiedkotukas, lapų naujų seniai beišleido, o su žiedais nepavargsta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 09, 21:27)
norėjau pasakyti, kad Jūs galite rašyti, kad panašus į tokiu pavadinimu augalą, pvz.  "Bartley Schwartz...)", bet ne tiksliai įvardinti jo pavadinimą  rolleyes.gif
Dar blogiau, kai perki skelbimuose taip "pakrikštytą" augalą, o, kai pražysta, matai, kad tik panašus  doh.gif
Ai tiek to, jei nesupratote  4u.gif

1. Jūs savo drinks_cheers.gif ženklu parodėte , kad pritariate gėlės klaidingai etiketei, anot -augintojai geriau žiną ,ką rašo - apie tai buvo kalba - o tai -absoliuti nesamonė, pavadinimas neatitiko foto.
2. norėtųsi pamatyti dar panašų augalą , kuris įpareigotų mane rašyti "panašus"- tokių nežinau, galiausiai aš juk neįvardinau iki galo mirksiukas.gif
3. Būkim biedni , bet teisingi - Jūsų albume irgi yra kai kas , kas tikrai prašosi žodžio " panašus" , o ne tiesioginio pavadinimo... peršasi išvada....
4. Su šituo , ir dar daugeliu augalų buvo panaši situacija ne kartą- tada neskaudėjo - manau čia paprasčiausiai taikinys buvau aš , o ne pats augalas lotuliukas.gif
Tik tiek 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Ačiū , Laimonduxe, tik su kvapu šiandien sunkoka - neužuodžiau, gal , kad tik prasiskleidė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 09 gegužės 2011 - 21:25
QUOTE(Laimonduxe @ 2011 05 09, 22:36)
Alvyda, grazus "darzelis" 4u.gif
Pepe ilgakojine, grazios spalvos 4u.gif
kkunigunda, nuostabus pirkinukai 4u.gif
rrine, grazu wub.gif ir dar kvepia wub.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2011 05 09, 21:50)
O kokios prižiūrėtos.  wub.gif nerealios  wub.gif


Na visos beveik pirktos nupigintos, nužydėjusios, paskui metai laukimo ir thumbup.gif , tik kad pas mane spalvų trūksta, paprastutės visos, bet vistiek labai brangios. O pas kitas tokių grožių prisižiūriu , seiles tik nuryju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 05 09, 10:50)
O aš šeštadienį va kokią parsinešiau wub.gif


VAU bigsmile.gif kokia spalva.. wub.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 09, 13:10)
Vat mano naujokėlės 4u.gif



o geltoniukės graožis... thumbup.gif aišku ir kitos... wub.gif

QUOTE(rrine @ 2011 05 09, 14:52)
Na prie tokios gausybės pridėsiu ir savo  žiedelį blush2.gif


vienas ,bet koks... thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Kristanew @ 2011 05 09, 16:05)
Sveikos grožių mylėtojos rolleyes.gif  , aš irgi noriu prie jūsų prisijungti, liga prasidėjo prieš kokius 3 metus. Na iki Jūsų man dar tikrai toli, bet turiu savo sukauptą darželį, tai pasirodau viską ką turiu  biggrin.gif


šaunios jūsų gėlytės... wub.gif


QUOTE(agnir @ 2011 05 09, 21:11)
Sita jusu grazuole tai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Per ziedu gauna net lapu nesimato thumbup.gif

o kokia kekė... thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
šaunios jūsų gėlytės... wub.gif
o kokia kekė... thumbup.gif wub.gif
[/quote]

Ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 05 09, 14:52)
Na prie tokios gausybės pridėsiu ir savo  žiedelį blush2.gif

bigsmile.gif kokie man gražūs jų žiedai wub.gif

QUOTE(Kristanew @ 2011 05 09, 16:05)
Sveikos grožių mylėtojos rolleyes.gif  ,

Labai gražių gėlyčių turite wub.gif , o svarbiausia gausiai žydi thumbup.gif
Atsakyti
Jau kuris laikas stebiu, kad lark kazkokia isitempusi ir ant kazko kazkodel supykusi verysad.gif Kas gi nutiko? juk visos cia taip puikiai sutariam. Bent man taip atrodo. Pvz. mergaites priglaudzia mano atkeliavusi geliuka i Kauna, nes as telefona nusikisus negirdziu skambuciu. Arba pranesa AZ, kad va atsirado tavo laukiama gelyte ten ir ten, ciupk kol dar yra. Dziaugiuos, kad orchidejininkes tokios mielos. Lark pasisakyk atvirai, kas tau ant sirdies ir manau viskas bus kaip buve 4u.gif
Atsakyti
[quote=evers,2011 05 09, 23:33]
VAU bigsmile.gif kokia spalva.. wub.gif
o geltoniukės graožis... thumbup.gif aišku ir kitos... wub.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 05 10, 00:39)
Jau kuris laikas stebiu, kad lark kazkokia isitempusi ir ant kazko kazkodel supykusi  verysad.gif

aš irgi tą pastebėjau verysad.gif kažkokios ''rasborkės'' temoj doh.gif
nesipykit 4u.gif 4u.gif gėlės mėgsta ramybę 4u.gif
Atsakyti