Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Ačiū, man irgi cimbidžiai wub.gif , tik kad vietos jiems pas mane schmoll.gif . Dėl pavadinimų nesiginčysiu blush2.gif , prie pirktų kortelės kokios pridėtos buvo, tokius pvd.įrašiau
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 05 09, 15:25)
Dėl pavadinimų nesiginčysiu  blush2.gif , prie pirktų kortelės kokios pridėtos buvo, tokius pvd.įrašiau

drinks_cheers.gif labai teisingai, augalo pavadinimą, jei toks yra, įvardina augintojas, o ne spelionių būdu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 09, 18:15)
drinks_cheers.gif  labai teisingai, augalo pavadinimą, jei toks yra, įvardina augintojas, o ne spelionių būdu  4u.gif


Na būna ir parduotuvėse kortelės sumaišytos, ypač pastebėjau Ermitaže doh.gif , pvz. kai prie cimbidzio pridėta kortelė su miltonios užrašu, šias nors atskirt galiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 09, 18:15)
drinks_cheers.gif  labai teisingai, augalo pavadinimą, jei toks yra, įvardina augintojas, o ne spelionių būdu  4u.gif

įvardija augintojas, o PC žmonės ir pardavėjai su tomis kortelėmis daro ką nori...

Lark, šiuo atveju visai nesupratau, ką norėjai pasakyti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 09 gegužės 2011 - 18:08
joooo, taip ir atsiranda maximose cymbidium phalaenopsiai doh.gif Šiuo atveju, Rrine neteisingą pavadinimą pataisė į teisingą pavadinimą mirksiukas.gif šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 09, 19:31)
joooo, taip ir atsiranda maximose cymbidium phalaenopsiai  doh.gif Šiuo atveju, Rrine neteisingą pavadinimą pataisė į teisingą pavadinimą  mirksiukas.gif šaunuolė  4u.gif

ačiūkas 4u.gif 4u.gif 4u.gif už supratimą
Atsakyti
Ačiū mergaitės, pasitaisiau, džiugu, kad dabar žinosiu tikslų pavadinimą thumbup.gif , nes kai ieškojausi kaip turėtų atrodyti manoji pagal kortelės užrašą, pastebėjau, kad skirtumų yra, bet tikrojo pvadinimo taip ir neišsiaiškinau, o dabar jau žinosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 05 09, 10:50)
Alvyda, graži palangė thumbup.gif

O aš šeštadienį va kokią parsinešiau wub.gif
user posted image
user posted image

Žinoma pirmiausia patraukė įdomūs žiedai. Bet ir šiaip labai tvirtas augaliukas ir matyt ilgai žydės,  nes dar yra pumpuriukų ir kalasi nauja šakelė ant žiedstiebio bigsmile.gif

Ir dar man laabai patiko, kad neišstypus gėlytė - pati kompaktiška ir žiedstiebiai žemi.  pas mane siauros palangės, pats tas thumbup.gif

superine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 05 09, 19:45)
Ačiū mergaitės, pasitaisiau, džiugu, kad dabar žinosiu tikslų pavadinimą thumbup.gif , nes kai ieškojausi kaip turėtų atrodyti manoji pagal kortelės užrašą, pastebėjau, kad skirtumų yra, bet tikrojo pvadinimo taip ir neišsiaiškinau, o dabar jau žinosiu  4u.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif

beje gražuoliai gigantai cymbidium wub.gif
Atsakyti
kristanew, lb grazios gelytes, sveikos ir veslios, valio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 05 09, 16:05)
Sveikos grožių mylėtojos rolleyes.gif  , aš irgi noriu prie jūsų prisijungti, liga prasidėjo prieš kokius 3 metus. Na iki Jūsų man dar tikrai toli, bet turiu savo sukauptą darželį, tai pasirodau viską ką turiu  biggrin.gif  http://public.fotki.com/Viesssta/

Sita jusu grazuole tai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Per ziedu gauna net lapu nesimato thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 09 gegužės 2011 - 20:13
QUOTE(rrine @ 2011 05 09, 17:56)
įvardija augintojas, o PC žmonės ir pardavėjai su tomis kortelėmis daro ką nori...

Lark, šiuo atveju visai nesupratau, ką norėjai pasakyti schmoll.gif

norėjau pasakyti, kad Jūs galite rašyti, kad panašus į tokiu pavadinimu augalą, pvz. "Bartley Schwartz...)", bet ne tiksliai įvardinti jo pavadinimą rolleyes.gif
Dar blogiau, kai perki skelbimuose taip "pakrikštytą" augalą, o, kai pražysta, matai, kad tik panašus doh.gif
Ai tiek to, jei nesupratote 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 09 gegužės 2011 - 20:37