Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

kkunigunda - vajei kiek žiedųųų 4u.gif
Atsakyti
ačiū merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 05 09, 10:50)
O aš šeštadienį va kokią parsinešiau

iš kur? bigsmile.gif kiek mokėjot?

niu nuostabių grožių pridėjot wub.gif pasaka wub.gif
Atsakyti
sveikos,vajej,kiek ziedu graziu!!pepes labai idomi,nematyta.tikrai,matosi,kad augaliukas sveikas ir tvirtas.
kunigunda,man ta svelniai geltona taip uzstrigo thumbup.gif
Atsakyti
Na prie tokios gausybės pridėsiu ir savo žiedelį blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Grazuoliai ziedai visu wub.gif
Atsakyti
Rrine wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms už pagyras 4u.gif bigsmile.gif Vilniaus Ermitaže pirkau, 26 Lt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 09, 13:10)
vat čia geltoniukė 4u.gif

Labai daili thumbup.gif wub.gif Švelnutė tokia
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 05 09, 15:47)
sveikos,vajej,kiek ziedu graziu!!pepes labai idomi,nematyta.tikrai,matosi,kad augaliukas sveikas ir tvirtas.
kunigunda,man ta svelniai geltona taip uzstrigo  thumbup.gif


dėkui 4u.gif
na ji tikrai gražutė, tik nelabai eina foto taip ją atskleisti g.gif lapykai tokie pasigarbanave, gyvai gražiau atrodo 4u.gif

ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 05 09, 15:16)
Rrine  wub.gif  wub.gif

Ačiū 4u.gif , čia šita vargšiukė, patyrusi persodinimą biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos grožių mylėtojos rolleyes.gif , aš irgi noriu prie jūsų prisijungti, liga prasidėjo prieš kokius 3 metus. Na iki Jūsų man dar tikrai toli, bet turiu savo sukauptą darželį, tai pasirodau viską ką turiu biggrin.gif http://public.fotki.com/Viesssta/
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 05 09, 16:05)
Sveikos grožių mylėtojos rolleyes.gif  , aš irgi noriu prie jūsų prisijungti, liga prasidėjo prieš kokius 3 metus. Na iki Jūsų man dar tikrai toli, bet turiu savo sukauptą darželį, tai pasirodau viską ką turiu  biggrin.gif  http://public.fotki.com/Viesssta/

labai dailios gėlytės, ypač cimbidžiai wub.gif wub.gif wub.gif tik vienam albumui keisčiau pavadinimą į Miltonidium Bartley Schwartz ( Vuylstekeara Cambria Plush) 4u.gif
Atsakyti