Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(rrine @ 2011 05 07, 10:11)
o aš nepraėjau pro šitą dendrobį- taip mėgstu pigiai pirkti, ir nors nemėgstu dendrobių- paėmiau šitą- nu tik 5 litai lotuliukas.gif
user posted image

geras pirkinukas thumbup.gif
Atsakyti
Va va, as ir pastebejau, kad geles labai subrange g.gif , pas mus maciau turi cimbuku salotiniu po 49 lt, ir dar vienam sandely vakar buvau, tai ir cimbas - vazonas, kaip geras kibiras, zydi baltai ir viduriukas rozinis tipo 200, bet ten pas jas kaina galima kazkiek dereti, sakau kam i nama, tai super gele bigsmile.gif
Papildyta:
rrine pirkinukas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
rrine labai saunus pigutis 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
(katlėjos "naminiai" žiedai)
user posted image
vis dar žydim... ir laukiam
user posted image
Atsakyti
Na , o as snd ir nusipirkau, taskuotaji felenopsi, pagooglinau, tai rusis Rousserole, ir patys lapai margi thumbup.gif , ir dar miniuka uz 3 lt pakainuota, man ji gal is tu kiminu istraukt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 05 07, 10:11)
o aš nepraėjau pro šitą dendrobį- taip mėgstu pigiai pirkti, ir nors nemėgstu dendrobių- paėmiau šitą- nu tik 5 litai lotuliukas.gif

Tokį ir aš pirkčiau, labai gražus wub.gif

QUOTE(lark @ 2011 05 07, 19:22)
(katlėjos "naminiai" žiedai)
vis dar žydim... ir laukiam

Kiek gražių žiedų wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 05 07, 19:22)
Kiek gražių žiedų wub.gif  thumbup.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
lark,vai vai wub.gif pirma man wub.gif patinka man tokios,
viena per žiemą mano nunyko,bet kita užtat gražiai sau auga,gal kada sumąstys ir pražys smile.gif
Pati laukiu miniuko pražystant ,tuoj tuoj...pirktas parodj,kaip supratau,iš sėklų išaugintas g.gif
Atsakyti
Merginos, ar atkreipėt dėmesį, ružavo, naujos kartos išvesto falenopsio "nosytė" panaši į vandos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 05 07, 10:23)

Vaje, ir as tokio mini mū noreciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 05 07, 21:25)
Vaje, ir as tokio mini mū noreciau  wub.gif

jau žinai kur biggrin.gif tik gailiuosi , kad nepauosčiau - turėtų kvepėti wub.gif o grožis nerealus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Geriau nezinociau doh.gif nors siaip nelabai turesiu galimybiu iki ten nuvaziuot. tai ramu smile.gif
Atsakyti