Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(NENGA @ 2011 05 06, 12:44)
Laba orchideju myletojos,

siandien buvau Karmelitoj, tai privezta labai daug visokiu rusiu, dydziu ir spalvu orchideju  wub.gif

Neatsilaikiau ir viena nusipirkau  smile.gif

laukiam foto biggrin.gif
Atsakyti
Aplankiau TIK GĖLES, mačiau dvi įspūdingo grožio "MŪ" (kam reikia, tas žino hihihi.gif ), na bet kainą užsidėję 40-45Lt , su vienu stiebu doh.gif . Šiaip už tokią kainą, truputį pridėjus, galima įdomų, rūšinį iš užsienio atsisiūsti g.gif
Senukuose raibuolės 69, tokios nematytos, maudiae tipo gražiais lapais, Pramonės maximoj nykuma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 05 06, 15:42)
laukiam foto biggrin.gif


bus bus, tik truputi veliau vakare 4u.gif

Bet dabar kaip pasiskaiciau apie savo grazuoles prieziura doh.gif , tikra lepunele - miltoniopsis doh.gif .
Atsakyti
Stai mano gelytes smile.gif

naminiai ziedeliai
user posted image

Si isauginta is kiekio
user posted image
user posted image

Naujoke
user posted image
Atsakyti
NENGA labai gražutės wub.gif o miltoniopsis gal ir kvepia? nes maniškis tai gana smarkiai kvepia
Atsakyti
Nenga, labai gražūs žiedai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 05 06, 19:23)
NENGA  labai gražutės  wub.gif o miltoniopsis gal ir kvepia? nes maniškis tai gana smarkiai kvepia


Aga, kvepia biggrin.gif .
Prisiskaiciau visur, tai puoliau persodineti, ir aisku prie saknu gera sauja kiminu radau doh.gif , tokiu permirkusiu verysad.gif , tikiuos neisimes koks puvinys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 06, 18:43)
na bet kainą užsidėję 40-45Lt , su vienu stiebu  doh.gif . Šiaip už tokią kainą, truputį pridėjus, galima įdomų, rūšinį iš užsienio atsisiūsti  g.gif


jei sveika, tai gal ir galima susigundyti jei laaabai nori ir neturi blush2.gif bet kai siūlo už 40 ir aiškina kad ką tik atvežta, bet akivaizdžiai ligota tai doh.gif doh.gif
p.s. gal kuri stebėjot, kiek pakilo kainos per pastaruosius du metus ax.gif , čia gal labiau apie tinklų "maxima" ir kt. kainas ax.gif gal tikrai labiau apsimoka siųstis į LT

p.p.s o mano "liga" be komplikacijų, jei ne prie "dūšios" mūū rolleyes.gif
Atsakyti
As jau dabar jau kitoj ligos stadijoj - man reikia daug nauju rusiniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 05 06, 22:02)
As jau dabar jau kitoj ligos stadijoj - man reikia daug nauju rusiniu  doh.gif

man tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 06, 22:09)
man tas pats  doh.gif

Beda mums, tiksliau musu piniginems doh.gif lotuliukas.gif dar is Botorch seile varvinu... bet reiks kokia viena apsiribot.
Atsakyti
Aš po bazių biggrin.gif
Karmelita- pasakiški miniukai po 25 , nors žiedai kaip midi lotuliukas.gif ryškiai geltoni su bordo taškais - tipo mini MŪ lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
yra daug vandų , net gigantiškų , po 130 , yra mažesnių , daug phalaen., vienas buvo nematyto tipo ...
o kur buvo Baltijos gėlės - vandos po 70 lt, rožinės , violetinės 4u.gif kelios raibuolės po 50, dar likę zygopetalų, labai miniatiūriniais žiedeliais oncidium ir daug phalaen. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 07 gegužės 2011 - 09:11