Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

merginos norejau paklaust,jei mes perkam orches maximoi ar dar kokioi parduotuvei ir ten tik parasyta kad phalaenopsis tai jis yra paprastas?ar galima pagal ziedus ju pavadinima suzinot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 05, 14:59)
nesu mačiusi geltonos stuartianos

O man balta geriau ziurisi ax.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 05, 15:05)
Inscriptiosinensis, cornu cervi red ir mariae.

Kodel neciupai is orchidejos.lt mariae? ax.gif

As irgi apsistojau Schwerter Orchideenzucht su 2 augalais. Ten chebros daugiau, gal siuntimas nekainuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 05 05, 23:23)
O man balta geriau ziurisi  ax.gif
Kodel neciupai is orchidejos.lt mariae?  ax.gif

As irgi apsistojau Schwerter Orchideenzucht su 2 augalais. Ten chebros daugiau, gal siuntimas nekainuos  smile.gif


Aš tai sakiau tik pas tave iš botorch sakysiuosi, bet schwerter tiek groožių wub.gif Tai nesusilaikiau imsiu paphiopedilum malipoense doh.gif o dar norėčiau krūvos phaleonopsių, vandų, katlėjų doh.gif norėčiau kada nors vėl iš tem imti, nors nepigu, bet daug grožių
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 05 05, 23:23)

jau ir taip tada buvau užsisakius iš jų tris augalus-visko ko norisi galimybes tikrai neleidžia.
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 05 05, 17:58)
Kad salotos nepigios gausis doh.gif , gal geriau kaip Tviga patarė, turėti tiek daug, kad vis būtų žydinčių tarp salotų ax.gif
Papildyta:
Labai graži, matosi ir žiedai iš didesnių  wub.gif


na taip aišku 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2011 05 06, 00:23)
O man balta geriau ziurisi  ax.gif
Kodel neciupai is orchidejos.lt mariae?  ax.gif

As irgi apsistojau Schwerter Orchideenzucht su 2 augalais. Ten chebros daugiau, gal siuntimas nekainuos  smile.gif


man graži ir balta, na bet nežinau visad geltona spalva man patiko ir rožės geltonos man mielesnės wub.gif
Atsakyti
klausykit,merginos,norejau paklausti,jus kaip siunciates is vokieciu ar olandu savo orchytes,tai siunciates per pasta?o kaip geles buna supakuotos?ir ar lieka dar kas is ju po ilgos keliones?itariu,zydincia siustis tai mazai sansu... g.gif
Atsakyti
Tai aisku,kad lieka - visiskai neapsilamdo biggrin.gif si kart is vokieciu atejo nemazai su pumpurais,ziedstiebiais. Tai ne tik nenuluzo bet ir prazydo. Su zydincia rizika didesne.
Atsakyti
Šiandien pradžiugino žiedeliu wub.gif

user posted image user posted image

Šalia didesnės ir seniau žydinčios

user posted image
Atsakyti
kristida - gražutės wub.gif pirmoji turėtų kvepėt wub.gif
Atsakyti
Lerikyte, dėkui. Skleidžia žalio augalo kvapą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 06, 11:50)
kristida - gražutės  wub.gif pirmoji turėtų kvepėt  wub.gif


mano ir lyg panaši blush2.gif (realiai geltonesnė), tai irgi turėtų kvepėt ar čia ne tokia blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(KRISTIDA @ 2011 05 06, 11:09)
Lerikyte, dėkui. Skleidžia žalio augalo kvapą  ax.gif

pauostykit, kai saulutė pašvies smile.gif

Kristal, nea netokia wink.gif
Atsakyti