Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(vedmyte @ 2011 05 05, 17:48)
stuartiana var nobilis,pas mane jau atkeliauja sita grazuole,laukiu nsulaukiu  thumbup.gif


o sakykit iš kur čia užsisakėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 05, 15:49)
o sakykit iš kur čia užsisakėt 4u.gif


visalaika uzssisakineju is easyorchids.co.uk
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 05, 12:54)
tad pjaustyti į salotas, vėl vyrui patiks thumbup.gif ir gražu ir skanu lotuliukas.gif


Kad salotos nepigios gausis doh.gif , gal geriau kaip Tviga patarė, turėti tiek daug, kad vis būtų žydinčių tarp salotų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kutosiuke @ 2011 05 05, 13:29)
Grizau is Akropolio Ermitazo.  biggrin.gif  Yra stelazas pilnas dvieju ziedstiebiu faleonopsiu po 25,98 lt. ivairiausiu spalvu.


Labai graži, matosi ir žiedai iš didesnių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vedmyte @ 2011 05 05, 17:54)
visalaika uzssisakineju is easyorchids.co.uk


na reikės pasižvalgyti, sakykit geltoną parsisiunčiat wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 05, 16:12)
na reikės pasižvalgyti, sakykit geltoną parsisiunčiat wub.gif


aha tam puslapi galima ir hibridus ir rusines pirkt,labai geras man sitas psl.ir greitas atsiuntimas smile.gif
siunciuos stuartiana var nobilis,o ji ir yra geltona,aprasymas angliskai:
Phalaenopsis stuartiana var nobilis is from the Philippines and has long elegant flower spikes bearing beautiful 3 inch white/pale yellow flowers with a lip held lower than 'normal' and being stained with lemon yellow and then speckled with spots in dark red! Better still it's slightly fragrant!
Atsakyti
topoli labai dideliu orchideju yra ziedai labai dideli, ruzavos, baltos
Atsakyti
QUOTE(vedmyte @ 2011 05 05, 18:23)
aha tam puslapi galima ir hibridus ir rusines pirkt,labai geras man sitas psl.ir greitas atsiuntimas smile.gif
siunciuos stuartiana var nobilis,o ji ir yra geltona,aprasymas angliskai:
Phalaenopsis stuartiana var nobilis is from the Philippines and has long elegant flower spikes bearing beautiful 3 inch white/pale yellow flowers with a lip held lower than 'normal' and being stained with lemon yellow and then speckled with spots in dark red! Better still it's slightly fragrant!


ten žiūrėjau foto tai vienos ryškios tokios kitos balkšvos, vos geltonos 4u.gif tai čia gal foto kokybė, tai dėl to ir klausiu smile.gifaš iš vis ją šiandien užmačiau tokią gražuolę wub.gif
tiek ir težinau apie ją 4u.gif
na praneškit kai gausit, pasigirkit 4u.gif aš irgi tokios norėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 05, 16:52)
ten žiūrėjau foto tai vienos ryškios tokios kitos balkšvos, vos geltonos 4u.gif tai čia gal foto kokybė, tai dėl to ir klausiu smile.gifaš iš vis ją šiandien užmačiau tokią gražuolę wub.gif
tiek ir težinau apie ją 4u.gif
na praneškit kai gausit, pasigirkit 4u.gif aš irgi tokios norėčiau blush2.gif


nu jo is foto sunku sprest smile.gif
maniske bus dar nezydinti,tikiuos kada ateity pasigirsiu ziedais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2011 05 05, 12:29)

koks grožis wub.gif thumbup.gif

man šiandien teko pasidairyti tik po pramonės Maxima, tai nieko doro nėra schmoll.gif jei žiedelis gražiai salotinis, tai šaknų net nesimato, jau nekalbu apie aplaužytus lapus.. doh.gif

Gal kas Hyperį prabėgot? paskutinšį kartą kai pamačiau nuvytusių phalaenopsių alėją, tai baisu ir važiuoti.. unsure.gif
Atsakyti
pažiūrėkit kaip gražiai atsinaujino www.orchids.lt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 05, 21:22)
pažiūrėkit kaip gražiai atsinaujino www.orchids.lt  wub.gif

Labai šauniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 05, 21:22)
pažiūrėkit kaip gražiai atsinaujino www.orchids.lt  wub.gif


agam wub.gif
Atsakyti