Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(tviga @ 2011 05 04, 22:34)
lotuliukas.gif su laiku ir jam turėtų patikti gėlytės  biggrin.gif
aš tai neilgai sergu tik 3 metus, o vyras persilaužė tik prieš kelis mėn. Sako visai gražu kai daug vienu metu žydi  biggrin.gif


Tikiuosi,

gražu kai žydi, bet kai pasidaro lapynas, tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 05 05, 13:52)
Tikiuosi,

gražu kai žydi, bet kai pasidaro lapynas, tai schmoll.gif


tad pjaustyti į salotas, vėl vyrui patiks thumbup.gif ir gražu ir skanu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 05 05, 12:52)
Tikiuosi,
gražu kai žydi, bet kai pasidaro lapynas, tai schmoll.gif

Užtai reik daug turėti, kol vienos žydi kitos ilsisi, o paskui atvirkščiai biggrin.gif
Pas mane šiuo metu žydi mažiau nei pusė turimų gėlyčių, tai kai jos nužydės tikiuosi salotos žiedukus parodys ax.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 05, 12:54)
tad pjaustyti į salotas, vėl vyrui patiks thumbup.gif ir gražu ir skanu lotuliukas.gif

schmoll.gif nea nevalgykit, turbūt bus neskanu mastau.gif o ir grožio pilve nepamatysit biggrin.gif

Va šiandien radau dar vieną pumpurėlį prasiskleidusi ant savo vienos geltoniukės (tas kur dešinėje) truputį pasitepliojo dažais ne kaip visi kiti tik taškuoti biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 05 gegužės 2011 - 12:23
QUOTE(tviga @ 2011 05 05, 14:20)
Užtai reik daug turėti, kol vienos žydi kitos ilsisi, o paskui atvirkščiai  biggrin.gif
Pas mane šiuo metu žydi mažiau nei pusė turimų gėlyčių, tai kai jos nužydės tikiuosi salotos žiedukus parodys  ax.gif
schmoll.gif nea nevalgykit, turbūt bus neskanu mastau.gif  o ir grožio pilve nepamatysit  biggrin.gif

Va šiandien radau dar vieną pumpurėlį prasiskleidusi ant savo vienos geltoniukės (tas kur dešinėje) truputį pasitepliojo dažais ne kaip visi kiti tik taškuoti biggrin.gif


na įkalbėjo hihihi.gif nevalgysiu hihihi.gif
jo pas mane jų irgi yra nemažai nežydinčių nežiniukių g.gif 3 jau neužilgo pradės rodyti savo žiedelius 4u.gif

įdomus žiedelis gavosi, pas mane irgi yra viena keistuolė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 05 gegužės 2011 - 12:30
Merginos, ar Phalaenopsis javanica yra miniatiurine rusis ar normali? noriu lygiagreciai susitikrint su sava info ax.gif
Atsakyti
Grizau is Akropolio Ermitazo. biggrin.gif Yra stelazas pilnas dvieju ziedstiebiu faleonopsiu po 25,98 lt. ivairiausiu spalvu.

Jau geriau paskubekit, nes kai pamaciau, kaip darbuotoja grabalioja orchidejas, net aiktelejau blink.gif ciupt uz faleonopsio maiselio, nesvarbu, kad uz ziedu pagriebe, uz lapu.. blink.gif deliojo kaip malkas kokias... doh.gif Tai po tokio vaizdo is sito "konclagerio" istraukiau viena... Nesusilaikiau. blush2.gif blush2.gif

Susipazinkit - DARWIN wub.gif (Sita irgi taip "graziai pakilnojo" nabagiuka... Bet lapai dideli, daug, saknys stiprios, pas mane jam rojus bus, po tokio streso biggrin.gif )

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutosiuke: 05 gegužės 2011 - 12:30
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 05, 13:27)
na įkalbėjo hihihi.gif nevalgysiu hihihi.gif

O as galvojau, kam cia tose etiketese rasoma jog nevalgoma hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 05 05, 14:29)
Merginos, ar Phalaenopsis javanica yra miniatiurine rusis ar normali? noriu lygiagreciai susitikrint su sava info  ax.gif


nu manau nea jeigu lapai iki 28cm išauga, tai ne miniatiūrinė g.gif na gal klystu, senokai skaičiau g.gif gal kas pataisys 4u.gif
Atsakyti
javanica -

Mounted on cork slabs
Plant size ca. 18 - 25cm
Flower size ca. 1,5 - 2cm ( žiedai )
Semishade to sunny
Damp
Warm
Year-round with breaks
No rest period

Leaf width: 10 cm

Leaf length: 22 cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 05 gegužės 2011 - 12:45
QUOTE(Tina* @ 2011 05 05, 14:32)
O as galvojau, kam cia tose etiketese rasoma jog nevalgoma  hihihi.gif


čia vat rašo tokiems, kur mato salotų palus, kai orchytė nužydi hihihi.gif

o čia vat kaip tik radau apie JAVANICA
http://bernard.lagre.....a anglais.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 05 gegužės 2011 - 12:42
QUOTE(Tina* @ 2011 05 05, 13:29)
Merginos, ar Phalaenopsis javanica yra miniatiurine rusis ar normali? noriu lygiagreciai susitikrint su sava info  ax.gif

pažiūrėkite čia, man rodos jo tik žiedai mažučiai, o pats lyg normalus g.gif
http://www.orchidweb...ail.aspx?ID=139

QUOTE(kutosiuke @ 2011 05 05, 13:29)
Grizau is Akropolio Ermitazo.

Labai graži wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=kutosiuke,2011 05 05, 12:29]

simpatiskas pirkinukas 4u.gif
Atsakyti